Reklama

Čím zvýšit laktaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 23:25
Čím zvýšit laktaci?

Ahoj, omlouvám se, že se ptám, pár diskusí už tu na tohle téma je, ale přesto bych se ráda zeptala.. Čím se dá prosím zvýšit tvorba MM? Kojím, ale posledních pár dní mi u toho malá pláče. Kolikrát má po kojení už po půl hodině nebo po hodině zase hlad. Určitě mám málo mléka. Večer se napapá a spí celou noc a bohužel jsem, až teď zjistila, že je to blbý na tvorbu na MM. Takže v noci odsávám. Minimálně 2-3× za noc, ale celkem vytáhnu jen kolem 120 ML. Na jedno odsátí (2-3 hod po kojení) odsaju jen celkem 40 Ml. Piju kojící čaje, CARO, začala jsem brát Homeopatika.. Čím se to dá prosím ještě zvýšit? :nevim: Nechce se mi do UM, je jí teprve 6 týdnů. :( Děkuji

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19057 příspěvků 13.08.18 23:30

40 ml v 6 týdnech bych řekla, že je v pohodě na odsání. Koj dál, pokud přibývá tak to neřeš. Je vedro, může pít častěji. Může se jednat o spurt.

Lucie1983
Povídálka 17 příspěvků 1 inzerát 13.08.18 23:38

Malo mleka urcite nemate nebojte ;-) pokud mala pije a o prso ma zajem doporucuju neprestavat kojit a prikladat co nejcasteji je znamo ze miminko muze mit rustovy spurt a to ve trech a sesti tydnech (coz ma zrovna vase holcicka) a pak ve trech a sesti mesicich tak se klidne muze stat ze mimi je neklidne casteji place a prso vyzaduje casteji nez obvykle hlavne neprestavat kojit a vydrzet ;-) jo a na tvorbu mlika jsem jedla zahustenou smetanu jesenku nebo piknik sladila jsem s nim i Caro nebo jen tak :-)

beruska9
Extra třída :D 10629 příspěvků 14.08.18 00:11

Malo mleka nejspis nemas. Pokud mala dost cura a pribyva na vaze, tak pije dost.
Nekolik veci:
Dite je efektivnejsi nez odsavacka, takze s nejvetsi pravdepodobnosti vypije vic, nez odsajes.
Muze to byt spurt, tim castym kojenim si prave tu laktaci navysuje sama.
Ve vedrech muze mit proste zizen, ne hlad, pro mimina je mleko na oboji.
Kdyz nepije v noci, tak to dohani pres den.
Plac muze mit jiny duvod a deti sajou i pro uklidneni.

Sledovala bych ty plinky a jestli stresujes moc, tak jednou za par dni prevazit, hlavne ne prosim te pred a po kazdem kojenj, nebo se z toho zblaznis uplne. Treba klidne po tydnu.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >