Císařský řez - polštář na břicho

4
18.5.16 17:33

Císařský řez - polštář na břicho

Ahoj holky, mám dotaz, prosbu :) Čeká mě teď 2.císařský řez, po přechozím to trvalo, než se děloha stáhla. Kamarádka říkala, že když byla v Plzeňské porodnici, dali jí hned na JIPce polštářek NA!! břicho. Jdu k Apolináři, tam bohužel toto nedělají a tak se chci vybavit a vzít si ho sebou. Nevíte, kde takový polštář sehnat? Rozměry či váha? děkuju moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6571
18.5.16 17:55

Stačí pytlík fazolí, ten je úplně nejideálnější ;) A dát si to na břicho když pak ležíš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
18.5.16 17:59

A nevíš…jak těžký? :)taky jsi to měla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
187
18.5.16 18:01

Já to také měla a přišlo mi to těžký jak kilo mouky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16985
18.5.16 18:01

@rendacek v Plzenske porodce vazil odhadem… Ehm 3-5kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fashion_victim83
18.5.16 18:07

To nekde davaji, stačí cokoli těžkého-treba nějaká encyklopedie nebo tak, ale lepsi je lezet na břiše, to mi na zatahovani pomohlo stejne tak. Akorat samozřejmě první dny to neslo. A pak jsem mela poporodní stahovací pas přes den.

• Citovat
  • Upravit
6434
18.5.16 19:05

@fashion_victim83 ahoj, za jak dlouho jsi ten pás nasazovala? Po prvním jsem to nedělala, ale měl jsem malé břcho, zatáhlo se hned..teď mám břicho obří, tak bych tomu ráda pomohla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fashion_victim83
18.5.16 19:11

@lentilka248 ja si to moc nepamatuju, je to uz dva roky. Kupovala jsem si ho ale az po porodu a po propuštěni z porodnice jsem ho nemela. Snazila jsem se větrat jizvu a myslim, zr jsem ho začala nosit az po vyndani stehů.

• Citovat
  • Upravit
6434
18.5.16 19:18

@fashion_victim83 já byla v porodnici s malým skoro 3 týdny, domů jsme šla už bez stehů a skoro zahojená a bez břicha, měla jsme v pase jen asi o 4cm víc, než před těhotenstvím..ale teď v atkový fofr nedoufám, jednak je to už vytahané a jednak mám fakt obří pupek..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
18.5.16 20:35

Stahovací pas mam take, ale az po zhojeni jizvy…zatahnuti :D jen pry jsou důležité první dny :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama