Co dělat jako svobodná o letních prázdninách? – tipy

Napsat příspěvek
Velikost písma:
137
9.6.26 19:56
@Renchuck píše: Více

A co přes cestovku? Treba Singletours, CK Alpina, CK Kudrna jezdi i mladí lidi. Hory, poznávacky, ferraty, na kola, na vodu. Podle me jde jen o to vyrazit. Odhodlat se pro ten prvni krok a pak uz se ti treba nabalí nějaká parta do budoucna.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2389
9.6.26 20:08

@Edeltrůda7 mam dojem ze Brontosaurus pusobi prevazne na Jesenicku?

Vedeni Brontosauru se podili na organizaci jesenicke poute.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2389
9.6.26 20:11

Na ty poute se muzete pridat na jeden den. Bez spani jen tak „navic“.

Nekdy byva moznost pridat se na cast poute, nemusite cele, pokud zbylo nejake to misto.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
374
9.6.26 20:22

Co nějaké akce typu kosení luk, to bývá v létě, na pár dní.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6260
9.6.26 20:23
@Edeltrůda7 píše: Více

Na FB je skupina spolucestování nebo tak nějak a spousta lidí hledá kamarádku na nějakou dovču, výlety.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
588
9.6.26 21:22

Dala bych si Stezku Českem🙂

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
103
9.6.26 22:18
@Mina Titivu píše: Více

O tom jsem nikdy neslyšela jako o vícedenní akci, díky za tip! U nás je to třeba na pár hodin jeden den.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1515
9.6.26 22:20

S lidmi co mají už své se musíš domlouvat dříve, ale my jezdíme bez dětí kulturní tour po památkách.

A co takové učitelské letní školy? Teda možná už je na přihlášení pozdě. Ale nás se tam vždy sejdou fajn lidi. Třeba vědecký kemp pro učitele.

Navíc jsme udělali partu asi 5 ti se kterými teď každé léto jezdím jen tak do různých měst. Ono je lepší vypadnout z kolektivu na léto. A hlavně nedělat nic s dětmi!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
103
9.6.26 22:24
@LunaP píše: Více

Letní školy neznám, to se podívám. Jojoo s dětmi mám ten jeden tábor a to už se mě ptali v práci při nástupu, jestli se nezblázním jet i o dovolené s děckama pryč :lol: Ale my máme super partu vedoucích a těšíme se na to celý rok a jsou to děti od nás z vesnice, takže je to zas něco jiného.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11197
10.6.26 06:29

Když jsem byla svobodná a bezdětná, tak jsem vždy někam cestovala. Někdy jsem našla někoho, s kým, někdy ne. V cca 33 letech jsem se vydala sama na Aljašku. Byl to můj sen. Cestu jsem si zařídila sama, a v USA jsem si zaplatila 14 denní poznávací zájezd s tamní cestovkou. Bylo to skvělý.

Každý to má jinak, chapu, že se nechceš pouštět do cest do zahraničí sama, nekdo to prostě nezvládne, ale čeho se bojíš u těch kurzů?

A určitě bych se nebála nějakého poznávacího zájezdu, treba s Kudrnou jsou parádní. Většinou jsou tam mladší lidi, podobného ražení…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
103
10.6.26 06:31
@Fazulina píše: Více

No prostě cizí lidi na cizím místě, s cizími lidmi v pokoji… :nevim: Snad by tam byli slušní lidi, ale člověk nikdy neví. Když jsem jela třeba s kamarádkou nebo do prostředí, kde někoho znám, ač sama, je to jiné.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.26 08:42

Zkusila bych nějaké dobrodružství- kurz, skupinku, cestu, něco se naučit, poznat, ta volnost a svoboda je skvělý hec a nabízí úžasné zážitky a zkušenosti :) užívejjjjj

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56286
10.6.26 08:55
@Edeltrůda7 píše: Více

Umis nejaky jazyk? Ty nemas kamarady, kamaradky?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13
10.6.26 09:17

Toho je. Jela bych znovu do Norska nebo do Barcelony, s odskokem na Mallorku. Nebo single trek napr Santiago z Porta, Stezka Ceske me taky hrozne laka. Casto jsem jezdila na pobyty k mori s cvicenim, pilates nebo joga, organizujou je treba i na Bali, to uz zalezi na rozpoctu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1515
10.6.26 12:45

Ale zakladatelka tady na většinu nápadů napsala, že nemá odvahu tam jet sama. ( Ani na kurz pro učitele, to nechápu proč se tam boji sama??? Vždyť tam se všichni seznámí). Kamarády ale nemá se kterými by jela…

No tak nevím, to je pak těžké už snad jedině ty cestovky ale tam takyusi mít odvahu jet sama. Stejně jako na Brontosaury.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová