Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anonymní píše: Více
Neřekla bych, že je toxický, spíš dost nevyspělý. Nemáš se s ním vůbec bavit, takový člověk ti je k ničemu do života.
Ujasni si pojmy, tohle opravdu není toxicita. On tě má jen na sex, nic víc od tebe nechce, jinak tě má na salámu. Nechápu, že se jipm vůbec zabýváš.
On není toxický, prostě tě má jen na sex, jestli ti to nevyhovuje, tak s ním utni kontakt ty.
Co je na tom ty vole toxický?
![]()
Je tvůj kamarád s výhodami, ne? Úplně normálně komentuje ženský, může si vzít koho chce. Třeba v tobě jen vyvolává žárlivost a nebo tě má jen na sex a stejně kouká jinde. Jde vidět, že jsi ještě naivní a nezkušená.
To je ta dnešní mládež, všechno je TOXIC (prostředí, partner, matka,…), používají to influenceři a zpěváci v písničkách.
Je to jen hloupej nevyzrálej hošan, no.
Toxicita vypadá jinak.
Zase se začalo tohle slovo nadužívat. Každej druhej je dnes toxickej, ach jo ![]()
@Bytsamsebou píše: Více
Jo jo, zrovna jsem to psala, teď dočítám další příspěvky.
Slovo toxický mi zpočátku přišlo na některý lidi nebo vztahy fakt výstižný, bohužel se teď ve velkém nadužívá naprosto neadekvátně, takže už ztratilo svou váhu ![]()
Tak je to toxický, žádný muž přece nemůže veřejně vybírat mezi ženskýma, komentovat je, hodnotit nahlas nebo písemně, tak, aby to všichni, kdo se namanou viděli a slyšeli. A to i kdyby to byl třebas Zapletal a odehrávalo se to se souhlasem všech, na insta, nebo klidně i v Karlovejch Varech v hotelu Pupp, je to prostě divný. Pak vznikaj takový ty pick me slípky
a prapodivný profese ženských.
Hodnotit baby si můžou chlapi mezi sebou v pánském klubu u pivka.. Ty komentáře tady jsou teda ale toxický taky, ale to se není proč divit, v každé štastně vdané/ zadané maminečce se občas ozve závistivá stárnoucí bréca
.
Proč by kámoš na sex nemohl napsat, že by bral i tvou kámošku? Nechodíte spolu, tak co?
. Jestli ty k němu citíš něco víc, je to tvoje blbost, že si jen kámoška s výhodami.
Příspěvek upraven 01.09.24 v 18:49
@Takyjedna píše: Více
Ale kuš…., Co je, prosím tě, toxickýho na tom napsat pravdu? Že ji má jen na sex. A závidět jí? Co? Chlapa, co je buran?
Tohle se ti moc nepovedlo….. ![]()
Vidím to jako ostatní. Vy nejste partneři, jen kámoši s výhodami. Buď ho tak ber, nebo se stáhni napořád. On tě neodstřihl, protože tě má na sex, podle tvého popisu se nejedná o vztah založený na lásce. Pro tu věc si normálně dojdi, proč bys neměla? Udržuješ s ním intimní styky a nevíš, jestli se s ním sejít, aby ti něco předal? Jestli se ho bojíš nebo co, vem s sebou nějakého kamaráda nebo příbuzného. Já na tvém místě bych si ujasnila, co od něj vlastně chci. Jestli jen sex a občas společně strávený čas, fajn. Ale pak musíš počítat i s těmi kecy. Pokud chceš normální vztah, tak buď to s ním posunout na jinou úroveň, nebo hledat jinde. Vidím to spíš na to poslední.
Příspěvek upraven 02.09.24 v 10:41
Zdravím, dlouho jsem premyslela, zda sem napsat, ale myslím, že by mi to mohlo i pomoci. Budu rada za Vaše názory, rady či zkušenosti. Je mi 24 let, klukovi, o kterém toto je, je 23 let. Párkrát jsme spolu spali, takže proběhlo i tohle. Známe se 3 roky a za tu dobu jsme se dost poznali. Tady nastává první ale, jeho chování je toxicky a nevyspely. Nerikam, že je celej spatnej, to vůbec. Bohužel se mi to už ale parkrat takhle potvrdilo, že opravdu v určitých věcech je toxicky. Ale já jsem taková, že když mám někoho ráda, tak se snažím tolerovat hodně. Dokonce z mé strany nastal ten krok, že jsem se stáhla do pozadi, ale on mě stejně vždycky nejak kontaktujte nebo něco. A teď situace, která se stala. V pátek jsem byla s kamaradkami na jedné akci. Ano, zmíním tu sociální sítě a ano je pravda, že bez nich by to bylo občas asi lepší😅 Dala jsem společnou fotku s mými kamarádkami na Instagram. A on mi na to odpověděl: muzu si vzít tu uprostred? A bohužel, já ta uprostred nebyla. Dost mě to zabolelo a ublizilo mi to. Tak jsem mu pouze napsala, jestli si ze mě dělá srandu, na což on pouze: jojo. Byla jsem z toho pak dost špatná. Nic jsem mu už neodpovedela. Všechny kamosky mi říkají, že je to deb*l, že je toxicky a že bych ho měla totálně odstřihnout ze svého života. A to není poprvé, co mi dělá nějaký naschvál nebo se choval jak blbec. Jenže se vždycky nějak pak zase snaží, omluví se atd. A já to fakt nechápu. Nic mu nedělám, do ničeho ho netlacim (myslím jako vztah), většinou to je on, kdo mi píše jestli se můžeme vidět nebo něco takového. Tak když mě nechce a dělá mi tyhle věci, tak proč mě úplně neodstřihne? Co si o tom myslíte, proč tohle napsal? Je to provokace nebo něco jiného? Druhá věc je, že mám u nej ještě jednu věc, kterou mi má předat a já nevím jestli se s nim sejít nebo už radši ne. Měl by to předat uz ve čtvrtek, ale na poslední chvíli mi to zrušil (bez omluvy) a pak mi ještě poslal fotku, jak šel pít s kamarádem. Potom mi dokonce volal, jestli za nimi nechci ještě dojet. Tak tohle jsem taky moc nepochopila. Co byste dělali na mem místě? A co si o tomhle tedy myslíte? Mate někdo podobnou zkušenost? Předem všem moc děkuji.