Poradna o homeopatii
MUDr. Eliška Bartlová
Já mám zítra v plánu jogurtové mufinky, akorát ještě nevím, co do nich dám za dobroty, to se musím ráno poradit s rodinou, na co budou mít chuť. Teda spíš s dětma, chlap šel dnes pařit, takže asi zítra nebude mít na sladké moc chuť
Ještě, že mám maso na vývar.
Žižule, i po 20 letech manželství mám asi nějaké rezervy v manželské loajalitě
V životě by mě nenapadlo uvažovat, jestli mám maso na vývar, když šel muž pařit
Pkud se můj muž vůbec někam vydá - málokdy, protože ho to netankuje - tak očekávám následující den já, že mě on bude opečovávat
A on se celkem snaží.
Určitě vám to musí klapat, protože to je sen většiny chlapů, taková žena.
Eliška píše: Žižule, i po 20 letech manželství mám asi nějaké rezervy v manželské loajalitěV životě by mě nenapadlo uvažovat, jestli mám maso na vývar, když šel muž pařit
Pkud se můj muž vůbec někam vydá - málokdy, protože ho to netankuje - tak očekávám následující den já, že mě on bude opečovávat
A on se celkem snaží.Určitě vám to musí klapat, protože to je sen většiny chlapů, taková žena.
Vývar dělám hlavně kvůli dětem, protože ho milujou, manžel se s nima jen „sveze“
Navíc musí být přece použitelnej, abych já si mohla v klidu vydechnout od dětí ![]()
Tak to jo, když pro děti
Já bych po něm chtěla předem, ať si ten vývar udělá do foroty
Fakt tě obdivuju, taková manželka jsem nikdy nebyla a nebudu.
Eliška píše:
Tak to jo, když pro dětiJá bych po něm chtěla předem, ať si ten vývar udělá do foroty
Fakt tě obdivuju, taková manželka jsem nikdy nebyla a nebudu.
Tak to bych si dala, když vaří manžel (jednou za uherský rok), tak pak 3 hodiny uklízím kuchyň. To si to radši uvařím sama ![]()
U nás muž uklízí pečlivějc než já
Ale taky je doma asi tak desetkrát míň než já, takže se mu to tak nezajídá ![]()
ty muffiny už jsi vymyslela? Já bych chtěla zkusit s nějakým ovocem, zatím jsem je dělala jen s čokoládou nebo mandlema, ale zas jsem zapomněla koupit borůvky.
Poradíte, kam ještě jde narvat sušené ovoce? Zbylo mi z biskupského chlebíčku, my to teda sníme i samotné, když bude třeba. Napadá mi perník nebo kefírová buchta. Vlastně i do těch muffinů ![]()
Děti jsou ještě malé, takže čokoládu zatím nedávám. Ani kousky ořechů. Já osobně mám nejradši s citronovou šťávou a celým makem, ale zrovna nemám citrony. Takže buď dám dovnitř marmeládu a nebo jsi mě navnadila s těma borůvkama, ještě mám nějaké v mražáku ![]()
Eliška píše:
Poradíte, kam ještě jde narvat sušené ovoce? Zbylo mi z biskupského chlebíčku, my to teda sníme i samotné, když bude třeba. Napadá mi perník nebo kefírová buchta. Vlastně i do těch muffinů
třeba do tvarožníku (něco jako tvarohová bábovka), když tak napíšu recept ![]()
i když tam dávám spíš kandované..
nebo do muffinů, to by taky šlo
Já dneska peču tvarohovou bábovku! Supi už se slétají a načuhují do trouby… ![]()
peggy.sl píše:
Já dneska peču tvarohovou bábovku! Supi už se slétají a načuhují do trouby…
Jé já taky
(koupila jsem včera v obchodě zlevněné máslo s trvanlivostí do zítra, tak jsem ho potřebovala někam zpracovat)
A krom toho jsem ještě nepekla zákusek z piškotů, ovoce a šlehačky+kys. smetany ![]()
Žižule a v jakém stavu dorazil muž?
Právě zadělávám na ty buchty ![]()
Eliška píše: Žižule a v jakém stavu dorazil muž?
Právě zadělávám na ty buchty
Naprosto v pohodě
On to nikdy moc nepřehání