Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Náš malej má rok hned v lednu,tak budu spíš vymýšlet co k tomu roku.K vánocům mám pro něj hrací knížku a hračky do vany,možná koupím ještě nějakou blbůstku,ale víc nic.Máme doma plno hraček ještě po starším bráchovi a švagrová mě taky zásobuje hračkama
.Už toho máme doma až nad hlavu ![]()
ivuss píše:
vím že se budu opakovat ale potřebuju inspiraci, mám ročního chlapečka anevím co ještě k vánocům od nás bude mít odstrkávadlo, míč… a věci na sebe ale babičky si neví rady tak chtějí abych to vymyslela já ale už nevím fakt co
Ally80 píše:
Jestli mají babičky větší finanční možnosti, tak už bych asi chtěla vláčkodráhu, ty dřevěný kolejničky a vláčky, protože těma se nijak nezraní ani v jednom roce a je fakt nesmrtelná, synka občas zabaví ještě teď a to mu je už 6, u nás to byla asi nej hračka a tuším, že mu ještě zdaleka nebyly dva když už si s tím hodně vyhrál. A vím, že čas rychle letí a hračky pro malinký děti pak brzy přestanou stačit, tak abys měla co vytáhnout na jaře
tak u nás se zraní, nejmladší to vezme do ruky a švih se s tím do hlavy ![]()
My vloni k prvnim narozkam a Vanocum (taky to ma 4 dny od sebe
) davali: skakaciho konika, stan s micky a hraci stolecek Fisher price s piankem
A pak par drobnosti jako leporelo, skladaci kelimky, labyrint s koralky a kostky ![]()
Ywett píše:
Maty v roce byl nadšenej balicích papírůNic víc nepotřeboval.
Jinak dostal odrážedlo, Tonka autíčka , Duplo, batoh kravičku, nějaký knížky, úspěch měla sada hudebních nástrojů (činely, bubínek, tamburína, …).
jeee diky, mame doma podedene jedno tohle auticko a ja vubec nevedela, co to je… tak ted vim ![]()
ivuss píše:
vím že se budu opakovat ale potřebuju inspiraci, mám ročního chlapečka anevím co ještě k vánocům od nás bude mít odstrkávadlo, míč… a věci na sebe ale babičky si neví rady tak chtějí abych to vymyslela já ale už nevím fakt co
my jsme kupovali tříkolku s yčí, noemovu archu a beránka timmyho. Rodiče dají panenku a stavebnici, tchyne penize a hadriky a moje babi nějaké knížečky…