Co lidi všechno neprodávají

Napsat příspěvek
Velikost písma:
35438
20.8.15 12:08

:mrgreen: https://www.emimino.cz/…nkovani/488/
tohle možná mnohé vysvětluje

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14809
20.8.15 12:08

@Moise Ty jsou, co? (Donutil - Pelíšky)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Chocoloco2
20.8.15 12:10
@eva valoi píše:
@Chocoloco2 A vzhledem k tomu, že se jedná o velice kvalitní materiál, tak ne jednou. A pak je ještě dobře prodá.

A neprikoupis i tu kravatu s balonky? At je zenich stylar.

  • Citovat
  • Upravit
1128
20.8.15 12:10

Nejste nějaké přecitlivělé?! Já tu kdysi viděla odkaz na inzerát na použité papirove pleny (suché). To je teprve odvaha! :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14809
20.8.15 12:13

@Tiger-lily @Chocoloco2 Já tu diskuzi neměla zakládat, pro smích dnes nic neudělám. @ngauruhoe Neříkej dvakrát, nebo se paní prodávající inspiruje. Podle mě nás čte, protože si moje pozvání již přečetla. Doufám, že se také dobře baví.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9719
20.8.15 12:14

@ngauruhoe jak, že 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14809
20.8.15 12:17

@kopejka A co? Když může někdo prodávat rozšmachtlané rozcupované a jistě smradlavé tenisky, proč by jiný nemohl nabídnout usušenou pemprsku, ze které ho-vno dávno opadalo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2880
20.8.15 12:18

A neni to spis tak, ze pani získala pristup k popelnici s nápisem Textil, ten vybufetila a ted na tom hodlá rýžovat ;D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9719
20.8.15 12:18

To je konec už jsem si skoro čůrla :potlesk:

http://obleceni.bazos.cz/…ggresive.php

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1646
20.8.15 12:18
8o 8o 8o :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1646
20.8.15 12:19

@kopejka Ty ber hele :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9719
20.8.15 12:20
@kopejka píše:
To je konec už jsem si skoro čůrla :potlesk:http://obleceni.bazos.cz/…ggresive.php

Prej velmi luxusní :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27265
20.8.15 12:20
@kopejka píše:
@ngauruhoe jak, že 8o

No co sundáš plínu, zjistíš, že je nepočůraná a nebo jenom lehce, šoupneš na topení a hurá prodat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14809
20.8.15 12:20

@Rakosnicek1983 No já, vzhledem k tomu, že ty věci, které se dávají do kontejneru s názvem textil, jsou určeny na charitu, tam takovéto odpadky nedávám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9719
20.8.15 12:20

@KatrinKejt to fakt hlína tohle :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová