Co lidi všechno neprodávají

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Chocoloco2
20.8.15 13:10
@matkabagristy píše:
Ty vogo, to je nápad, aji použité spoďáry bych našla :mrgreen: :palec:

A kdyz prihodis i fotku, muzes to prodavat jako erotickou sadu pro narocneho konzumenta :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
27265
20.8.15 13:12

@matkabagristy podle mě by to nějaký fetišista ocenil, možná i hodně :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14809
20.8.15 13:12

Při koupi použitích trenek a kalhotek nad 2000 korun vám je za symbolickou cenu vymácháme ve vodě od @matkabagristy .

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Chocoloco2
20.8.15 13:14
@eva valoi píše:
Při koupi použitích trenek a kalhotek nad 2000 korun vám je za symbolickou cenu vymácháme ve vodě od @matkabagristy .

foe :mrgreen:…i kdyz..treba si na tom zalozis eroticke imperium, ktere by zavidel i Larry F.

  • Citovat
  • Upravit
66845
20.8.15 13:19
@Chocoloco2 píše:
A kdyz prihodis i fotku, muzes to prodavat jako erotickou sadu pro nenarocneho konzumenta :mrgreen:

opravila jsem to :mrgreen:

Teď mě čejají okna v pokojích děcek. Musím si k nim nejdřív mačetou proklestit cestu, tak pište, počtu si později :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14809
20.8.15 13:21

@matkabagristy Téma se podle všeho vyčerpalo, leda by přišla paní prodávající s nějakou nabídkou luxusního zboží za symbolickou cenu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Chocoloco2
20.8.15 13:22
@matkabagristy píše:
opravila jsem to :mrgreen:Teď mě čejají okna v pokojích děcek. Musím si k nim nejdřív mačetou proklestit cestu, tak pište, počtu si později :palec:

Hlavne tu vodu nevylivej, eva ji bude potrebovat.
Jaaaj to zase budes do vecera fotit veci ukoristene pri deratizaci na bazarek :mrgreen:, pamatuj, ze vsechno ma jeste svou cenu 8)

  • Citovat
  • Upravit
5411
20.8.15 13:29

Tak mě teda nejvíc rozsekaly tyhle ""úžasné"":https://www.emimino.cz/…kove-509565/ tenisky a tyhle ""málo nošené"":https://www.emimino.cz/…ways-509557/ kožené kozačky z skoro 500,–… 8o 8o 8o 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
970
20.8.15 13:39

To není ani možné…Už jste jí někdo psali, jestli to myslí vážně? 8o 8o 8o je mi z toho úplně :nevim: co když si to někdo fakt koupí…?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
970
20.8.15 13:46

http://obleceni.bazos.cz/…-tenisky.php Bílé tenisky za 400Kč…Ty bláho…U ťamanů jsou za 50Kč…Nepoužité!
A tady ty tanga s roztrhlou gumičkou, ty píšou - http://obleceni.bazos.cz/…meno-1-G.php

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
67887
20.8.15 13:48

@Ráchelia
No jestli si ti nekdo koupi, tak naplni porekadlo za blbost se plati.
Takze jeho blbost.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27265
20.8.15 13:48
@Ráchelia píše:
To není ani možné…Už jste jí někdo psali, jestli to myslí vážně? 8o 8o 8o je mi z toho úplně :nevim: co když si to někdo fakt koupí…?

ne, ale už jsem o tom přemýšlela

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5411
20.8.15 14:01
@Ráchelia píše:
To není ani možné…Už jste jí někdo psali, jestli to myslí vážně? 8o 8o 8o je mi z toho úplně :nevim: co když si to někdo fakt koupí…?

No jestli si tohle někdo koupí, tak je tak blbej, že si to zaslouží… :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16775
20.8.15 14:10

Tvl :mrgreen: :mrgreen: prvni strany jsem tu sedela s otevrenou pusou, u strany 7 uz se smala :mrgreen: a ted brecim :P :P a ja blbka mam asi tyden zazadany o vstup do skupiny ze rozdam obleceni po detech 8o ja blbka :zed: :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16775
20.8.15 14:13

Jinak uz pres slzy nevidim a nechce se mi hledat kdo tu psal ze chce ty luxusni saty, ale doporucila bych premlouvat manzela v nakem tom novem pradle, urcite to zabere :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová