Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@matkabagristy podle mě by to nějaký fetišista ocenil, možná i hodně ![]()
Při koupi použitích trenek a kalhotek nad 2000 korun vám je za symbolickou cenu vymácháme ve vodě od @matkabagristy .
@eva valoi píše:
Při koupi použitích trenek a kalhotek nad 2000 korun vám je za symbolickou cenu vymácháme ve vodě od @matkabagristy .
foe
…i kdyz..treba si na tom zalozis eroticke imperium, ktere by zavidel i Larry F.
@Chocoloco2 píše:
A kdyz prihodis i fotku, muzes to prodavat jako erotickou sadu pro nenarocneho konzumenta
opravila jsem to ![]()
Teď mě čejají okna v pokojích děcek. Musím si k nim nejdřív mačetou proklestit cestu, tak pište, počtu si později ![]()
@matkabagristy Téma se podle všeho vyčerpalo, leda by přišla paní prodávající s nějakou nabídkou luxusního zboží za symbolickou cenu.
@matkabagristy píše:
opravila jsem toTeď mě čejají okna v pokojích děcek. Musím si k nim nejdřív mačetou proklestit cestu, tak pište, počtu si později
Hlavne tu vodu nevylivej, eva ji bude potrebovat.
Jaaaj to zase budes do vecera fotit veci ukoristene pri deratizaci na bazarek
, pamatuj, ze vsechno ma jeste svou cenu ![]()
Tak mě teda nejvíc rozsekaly tyhle ""úžasné"":https://www.emimino.cz/…kove-509565/ tenisky a tyhle ""málo nošené"":https://www.emimino.cz/…ways-509557/ kožené kozačky z skoro 500,–…
![]()
To není ani možné…Už jste jí někdo psali, jestli to myslí vážně?
je mi z toho úplně
co když si to někdo fakt koupí…?
http://obleceni.bazos.cz/…-tenisky.php Bílé tenisky za 400Kč…Ty bláho…U ťamanů jsou za 50Kč…Nepoužité!
A tady ty tanga s roztrhlou gumičkou, ty píšou - http://obleceni.bazos.cz/…meno-1-G.php
@Ráchelia
No jestli si ti nekdo koupi, tak naplni porekadlo za blbost se plati.
Takze jeho blbost.
@Ráchelia píše:
To není ani možné…Už jste jí někdo psali, jestli to myslí vážně?![]()
![]()
je mi z toho úplně
co když si to někdo fakt koupí…?
ne, ale už jsem o tom přemýšlela
@Ráchelia píše:
To není ani možné…Už jste jí někdo psali, jestli to myslí vážně?![]()
![]()
je mi z toho úplně
co když si to někdo fakt koupí…?
No jestli si tohle někdo koupí, tak je tak blbej, že si to zaslouží…
![]()
Tvl
prvni strany jsem tu sedela s otevrenou pusou, u strany 7 uz se smala
a ted brecim
a ja blbka mam asi tyden zazadany o vstup do skupiny ze rozdam obleceni po detech
ja blbka
![]()
Jinak uz pres slzy nevidim a nechce se mi hledat kdo tu psal ze chce ty luxusni saty, ale doporucila bych premlouvat manzela v nakem tom novem pradle, urcite to zabere ![]()
A kdyz prihodis i fotku, muzes to prodavat jako erotickou sadu pro narocneho konzumenta