Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
To je masakr. Hlavne ty boty, to fakt ceka, ze to nekdo koupi? ![]()
To uz jsou na ty perly z bazaru zajemci??? Smarja ja zrovna zadala o rychlo pujcku, abych si mohla poridit ty supr kousky za symbolickou cenu
to mi nedelejte!! Takova haute couture, to budu na piskovisti za hvezdu, ne ze mi to vykoupite.
@RoseK píše:
To uz jsou na ty perly z bazaru zajemci??? Smarja ja zrovna zadala o rychlo pujcku, abych si mohla poridit ty supr kousky za symbolickou cenuto mi nedelejte!! Takova haute couture, to budu na piskovisti za hvezdu, ne ze mi to vykoupite.
hele nech mi aspon ty luxusni saty, at taky zamachruju a jsem hvezda dne
![]()
Já nemůžu, to je zase diskuze.Se musim chechtat.do kočárku bych se štítila posadit i psa, natož dítě a ty boty…to je hnus. Já teď dala k popelnicím botičky po dvouleťákovy, jak mu rychle roste nožička tak je měl třeba jen 3 měs. a tady koukám, jak jsem mohla zbohatnout, ha ha.No myslím že pani to asi nemá v hlavě v pořádku, to jsou strašný kousky co nabízí a ty ceny…hrůza
@mahdalka píše:
Já nemůžu, to je zase diskuze.Se musim chechtat.do kočárku bych se štítila posadit i psa, natož dítě a ty boty…to je hnus. Já teď dala k popelnicím botičky po dvouleťákovy, jak mu rychle roste nožička tak je měl třeba jen 3 měs. a tady koukám, jak jsem mohla zbohatnout, ha ha.No myslím že pani to asi nemá v hlavě v pořádku, to jsou strašný kousky co nabízí a ty ceny…hrůza
Nedavno jsem v pozdním večeru venčila naši čoklici a u popelnic stál fakticky pěknej kufr.Jako novej. Ráno už tam nebyl, jen na tom místě se válelo vyhozený oblečení. Kufírek někdo vzal. Oblečení z něj se mu zřejmě nehodilo.
Jo u nás u popelnic jsou občas taky hozený pěkný věci, já takhle jednou chlapovi donesla el. vrtačku a mámě na chalupu krásnej ratanovej stojan na kytky, akorát se vždycky hrozně stydím, chodím zásadně až večer po setmění, ha ha
@mahdalka jednou jsem šla do kontejneru na papír vyhodit starý noviny a časopisy. Kontejner byl plnej knížek. Zřejmě se někomu nehodila zděděná knihovna.To mi teda krvácelo srdce.
Jinak takové obnošené hrůzy bych se styděla dát někomu i zadara.
Jo knížky jsem v popelnici už taky viděla a taky mi jich bylo líto. U nás je u popelnic pořád něco, včera tam přes zídku byla hozená pěkná hnědá kožená bunda, neponičená, ale dneska už tam nebyla - holt byl někdo rychlejší, ha ha.
Já osobně bych se taky styděla dát někomu takový krámy i zadarmo, natož za symbolickou cenu, ha ha. Většinou dám věci kamarádce a něco vyhodím nebo dám na charitu, ale toto co paní nabízí by letělo do popelnice hned, je to i nemoderní jak z doby raz dva
Když jsem vyklízela byt po zesnulých rodičích nechala jsem si pár knih co se mi líbily. Zbytek jsme odvezli do místního domu důchodců. Byly rádi a dali si je k ostatním knížkám do společenské místnosti. Vyhodit knížky bych já totiž nedokázala. Pak nám na věčnost odešlo VHS. Koupili jsme dětem rovnou DVD a videokazety darovali místnímu dět.domovu.Jo takhle nikdy nezbohatneme, když všechno marnotratně promrháme na dobročinost.
![]()
Ty bláho
A já v rámci stěhování třídim oblečení a takových věcí jsem vyhodila jen tak (jsem líná to fotit) a to byly fakt věci jak nové i nové
Moje i dětí… Je teda fakt, že to pak vzalo vítr
I stolek za hodku už u popelnice nebyl a lustr
Ale tohle by mě fakt musela hanba fackovat to ještě hodit na bazar a psát „proto jen cena xxx“
![]()
@Xiraxinek píše:
Ty bláhoA já v rámci stěhování třídim oblečení a takových věcí jsem vyhodila jen tak (jsem líná to fotit) a to byly fakt věci jak nové i nové
![]()
Moje i dětí… Je teda fakt, že to pak vzalo vítr
I stolek za hodku už u popelnice nebyl a lustr
Ale tohle by mě fakt musela hanba fackovat to ještě hodit na bazar a psát „proto jen cena xxx“
![]()
Já taky. Dokonce i pár věcí ještě s cedulkou
![]()
@Bábrdl píše:
Já taky. Dokonce i pár věcí ještě s cedulkou![]()
Neni lepsi to dat na charitu?
@misi11 píše:
Neni lepsi to dat na charitu?
Však já jsem je vyhodila do kontejneru na textil ![]()
Ale myslím, že si to tam rozebraly ty pracovnice, co to třídí ![]()
@chipsa píše:
Je-libo nákupní vozík?http://www.sbazar.cz/…dobrem-stavu
Náhodou! Takovej vozik ma obrovske vyuziti!
[* *]
Zahradni lehatko podle Ládi Hrusky za 5 kč ![]()