Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@eva valoi píše:
@misi11 Nakupují luxusní zboží, proto jen za 55 korun.
S tkanicky zdarma, to se vyplati
![]()
Se musim inspirovat, az pojedu do Praglu at vim jak se ohaknout ![]()
Hlavně že paní prodejkyně nemá ani jedno hodnocení a má tolik spokojených zákaznic ![]()
@Tiger-lily Paní prodejkyně by mohla prodávat za symbolickou cenu kabáty z ostudy. To by se korunky sypaly. Kam přijde, tam si totiž nějaký ušije, tady si ušila hned tři.
@misi11 píše:![]()
asi tak moc chtely az z toho spadlo cele emimi
![]()
Já tam teď našla skvělou růžovou čepici s bambulkou. Ta tam minule nebyla.
Asi si jí koupím, zima se blíží. ![]()
@Fima Kde? Kde? Já si ji objednám a zítra ji mám doma. Ať můžu za sebe taky doporučit rychlost a solidnost jednání a vyzdvihnout kvalitu dodané hučky s bambulkou.
@Fima píše:![]()
![]()
Já tam teď našla skvělou růžovou čepici s bambulkou. Ta tam minule nebyla.
Asi si jí koupím, zima se blíží.
@misi11 Růžová čepice je jen jedna a jsme na ni dvě. Prodávající nám pošle každé půlku, proto bude za symbolickou cenu.
@eva valoi píše:
@Fima Kde? Kde? Já si ji objednám a zítra ji mám doma. Ať můžu za sebe taky doporučit rychlost a solidnost jednání a vyzdvihnout kvalitu dodané hučky s bambulkou.
To je ona: https://www.emimino.cz/…lkou-514279/ ![]()
@eva valoi píše:
@misi11 Růžová čepice je jen jedna a jsme na ni dvě. Prodávající nám pošle každé půlku, proto bude za symbolickou cenu.
Sem byla prvni
hele k tem luxus satum
k tem bilym, k tomu ty kecky cebreny
aaaaach, to se porvou
smichy ![]()