Co lidi všechno neprodávají

Napsat příspěvek
Velikost písma:
16775
24.8.15 17:14
@eva valoi píše:
@misi11 Nakupují luxusní zboží, proto jen za 55 korun.

S tkanicky zdarma, to se vyplati :mrgreen: :mrgreen:
Se musim inspirovat, az pojedu do Praglu at vim jak se ohaknout :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14809
24.8.15 17:23

@plujek Co dalšího máš na skladě?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35438
24.8.15 19:06

:mrgreen: Hlavně že paní prodejkyně nemá ani jedno hodnocení a má tolik spokojených zákaznic :*

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14809
24.8.15 19:30

@Tiger-lily Paní prodejkyně by mohla prodávat za symbolickou cenu kabáty z ostudy. To by se korunky sypaly. Kam přijde, tam si totiž nějaký ušije, tady si ušila hned tři.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14809
24.8.15 19:30

A jeden hezčí než druhý. Komu čest, tomu čest.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
24.8.15 21:44

@nemeecek @plujek Tak hlavně nezapomenout obchůdek kladně ohodnotit! :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16775
24.8.15 21:46

:mrgreen: :mrgreen: asi tak moc chtely az z toho spadlo cele emimi :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
24.8.15 21:51
@misi11 píše: :mrgreen: :mrgreen: asi tak moc chtely az z toho spadlo cele emimi :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Já tam teď našla skvělou růžovou čepici s bambulkou. Ta tam minule nebyla.
Asi si jí koupím, zima se blíží. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14809
24.8.15 21:54

@Fima Kde? Kde? Já si ji objednám a zítra ji mám doma. Ať můžu za sebe taky doporučit rychlost a solidnost jednání a vyzdvihnout kvalitu dodané hučky s bambulkou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14809
24.8.15 21:54

Jen ale jestli nebude drahá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16775
24.8.15 21:54
@Fima píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Já tam teď našla skvělou růžovou čepici s bambulkou. Ta tam minule nebyla.
Asi si jí koupím, zima se blíží. :think:
:cert: :cert: hele nechte mi tsky neco :mrgreen: chcu byt sik v zime :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14809
24.8.15 21:56

@misi11 Růžová čepice je jen jedna a jsme na ni dvě. Prodávající nám pošle každé půlku, proto bude za symbolickou cenu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29436
24.8.15 21:59
@eva valoi píše:
@Fima Kde? Kde? Já si ji objednám a zítra ji mám doma. Ať můžu za sebe taky doporučit rychlost a solidnost jednání a vyzdvihnout kvalitu dodané hučky s bambulkou.

To je ona: https://www.emimino.cz/…lkou-514279/ :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16775
24.8.15 21:59
@eva valoi píše:
@misi11 Růžová čepice je jen jedna a jsme na ni dvě. Prodávající nám pošle každé půlku, proto bude za symbolickou cenu.

Sem byla prvni :cert: :cert: :mrgreen: hele k tem luxus satum :jazyk: :palec: k tem bilym, k tomu ty kecky cebreny :jazyk: aaaaach, to se porvou 8) smichy :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27265
24.8.15 22:00

Já bych jí nekupovala, je podezřele levná

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová