Co mají chlapi nejradši při sexu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
sophinka
21.4.12 15:45

mému se líbí ,když mě se to líbí -tedy když se ,,udělám,, :lol: nejsem si jistá zda by se mi to u soustředěného pohazování upravenými vlasy a neustálého ce nejvíc roztahování nohou povedlo :lol: :lol:

  • Citovat
  • Upravit
TessAg
21.4.12 15:48
@Anonymní píše:
No voni se sice chlapům líbí, ale ne každej by jí chtěl doma :P. Páč ta je dobrá fakt jen do postele a na okrasu.
Vsázet se nemusím, vím co mám doma. :dance: mmch můj chlap se tvému názoru od srdce zasmál :)inko 123 -velmi pobavené inko

dostkrát ani na ten sex…viz krásné „prkna“ :D
Můj se taky zasmál…

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
21.4.12 15:49

Tak já s dadou souhlasím v tom, co napsala, že mají chlapi rádi. Jestli by mě muž vyměnil za sexbombu to si troufnu říct že ne, i když do ní mám rozhodně daleko ale to co ona píše, je fakt. ;) Nevypovídá to ale nic o kvalitách chlapů ohledně vztahů, je to prostě asi jako že ženská zas potřebuje nažhavit hlazením, líbáním a celkově náladou toho dne, jak se k ní chlap chová a tak. Chlapi jsou na zrakový vjemy, ženský na hmatový. Nic víc podle mě dada říct nechtěla, tak se nečertěte a potrefeně nekejhejte. :)

  • Citovat
  • Upravit
TessAg
21.4.12 15:50
@dada12 píše:
upravený vlasy…

Myslím, že rozcuchané jsou víc sexy :lol: ;)

  • Citovat
  • Upravit
580
21.4.12 16:05
@dada12 píše:
anonymní, myslím, že na baculky úchylka existuje, ale jinak se klukům prostě líbí princezny co naplat. to je realita. proto píšu..snažit se o dokonalost..holky před tím oči nezavřeme ! :nevim:

tak to jsem nevěděla že když je někdo na baculky znamena to hned uchylku :D
tož to mam doma spokojeneho uchylaka :P :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
580
21.4.12 16:12

Příspěvek upraven 13.01.19 v 21:38

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24603
21.4.12 16:36
@dada12 píše:
anonymní, hádat se nebudu, ale mýlíš se .-) za sexbombu by Tě vyměnil ani by nemrknul..pojď se vsadit ! :-)))

Tady bych se taky klidně hádala, třeba by vyměnil, ale pokud by ji měl rád a to moc tak jo, choutky by jisto jistě měl ale nezahnul by kdyby měl rád…!
Toť můj názor.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24603
21.4.12 16:38
@sophinka píše:
mému se líbí ,když mě se to líbí -tedy když se ,,udělám,, :lol: nejsem si jistá zda by se mi to u soustředěného pohazování upravenými vlasy a neustálého ce nejvíc roztahování nohou povedlo :lol: :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Hlavně při poloze na koníčka :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2400
21.4.12 16:40

holky když nevíte o čem mluvím, tak to se nedá nic dělat .-) a psala jsem, že z toho ta ženská právě těží maximum, protože přes hnusnou hodí chlap deku a myslí na jiné heboučké kočičky. kdežto s upravenou, opálenou, štíhlou, prosouloží max. a užívá si jí jako nejsladší bonbonek. ale kdo chce psa bít, hůl si najde. takže pokud se vám můj názor nelíbí, lžete si do kapsy a jako bohužel. ale nepruďte do mě, na to není nikdo zvědavý. startujete některé opravdu zbytečně.

můj názor je : snažit se o dokonalost, chlap sexuje očima. a vytěžíte maximum.

:mavam:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sophinka
21.4.12 16:43
@dada12 píše:
holky když nevíte o čem mluvím, tak to se nedá nic dělat .-) a psala jsem, že z toho ta ženská právě těží maximum, protože přes hnusnou hodí chlap deku a myslí na jiné heboučké kočičky. kdežto s upravenou, opálenou, štíhlou, prosouloží max. a užívá si jí jako nejsladší bonbonek. ale kdo chce psa bít, hůl si najde. takže pokud se vám můj názor nelíbí, lžete si do kapsy a jako bohužel. ale nepruďte do mě, na to není nikdo zvědavý. startujete některé opravdu zbytečně.

můj názor je : snažit se o dokonalost, chlap sexuje očima. a vytěžíte maximum.

:mavam:

chlap nesexuje očima ,to se tedy mýlíš :mrgreen: možná v bordelu vybírá očima. ale sex - kvalitní sex je o přirozenosti ,spojení dvou milujících se lidí a proto je to vždy za těchto podmínek krásné. :srdce: Pokud chceš ze sexu těžit ,pak jsi jako prostitutka a chápu ,že se musíš chovat jako herečka :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
2400
21.4.12 16:44
@TessAg píše:
Myslím, že rozcuchané jsou víc sexy :lol: ;)

proč ne ? však jsem nemyslela lokny jak na ples .-) neměla jsem na mysli nemyté vlasy s třema barvama melíru, nebo účes typu vedoucí v samošce .-)

upravené vlasy jsou pěkné sexy vlasy..ano..i rozcuchané .-)to se chlapům líbí. princezna.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2400
21.4.12 16:45
@sophinka píše:
chlap nesexuje očima ,to se tedy mýlíš :mrgreen: možná v bordelu vybírá očima. ale sex - kvalitní sex je o přirozenosti ,spojení dvou milujících se lidí a proto je to vždy za těchto podmínek krásné. :srdce: Pokud chceš ze sexu těžit ,pak jsi jako prostitutka a chápu ,že se musíš chovat jako herečka :mrgreen:

moc zkušená nebudeš..chlapi opravdu sexují očima. narozdíl od ženy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sophinka
21.4.12 16:47
@dada12 píše:
moc zkušená nebudeš..chlapi opravdu sexují očima. narozdíl od ženy.
:mrgreen:
  • Citovat
  • Upravit
2400
21.4.12 16:48
@sophinka píše: :lol: :lol: kolik ti je ? :lol: mě by zajímalo,jestli když inscenuješ takové divadlo z toho máš taky něco ty :lol:

prosím Tě jaké divadlo ? :lol: proč překrucuješ, kde je chyba ? viděla jsi někdy pěknou soulož ? nebo jiné hrátky ? třeba Kamasutra ? všimla sis, jak se ženy nastavují, jak je všude krásně vidět zásun penisu ? o tom celou dobu mluvím, ne o divadle. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19976
21.4.12 16:49

@dada12 kočko, v něčem máš pravdu a v něčem si vedle jak ta jedle. Jasan, že by o sebe ženská měla dbát, být upravená atd. To je jasný. Ale stejně tak o sebe může dbát baculinka a jen to, že je trošičku při těle neznamená, že neni sexy :roll: A s těma princeznama nemáš pravdu, třeba mému chlapovi se tyhle „bárbínky“ spíš hnusí. Kolikrát potkáme zmalovanou „princeznu“ a on mi řekne, to je hnus, jak měla na sobě napatlanýho toho pudru :lol: Někdy mi třeba i řekne, dneska nemaluj, moc Ti to sluší i takhle. Samozřejmě to neznamená, že by bylo super, kdybych před ním chodila neumytá, s mastnýma vlasama. :poblion: Jen prostě trošičku přirozenosti neuškodí. ;) A taky bych řekla, že už je to trošičku mimo téma zakladatelky. :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová