Co mají chlapi nejradši při sexu?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
21.4.12 11:07

Co maji chlapi nejradsi v sexu/pri sexu?

Ahoj,mam takovou osobni otazecku na vas:co maji vasi chlapi nejradsi v posteli nebo co myslite tak vseobecne,jaky sex chlapi milují?Samozrejme rada uvitam i nazory muzu :) Jde o to,ze my mame ted hrozny stereotyp a kdyz se manzela ptam jestli nezkusime neco noveho,rika ze je spokojeny,mne to ale neprijde,tak bych potrebovala trochu inspirace.Mockrat diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24603
21.4.12 11:10

Tož můj má nejraději orál :lol: a zezadu :lol:
A když chci taky něco nové zkusit tak říká že nechce že je spokojený ale stejně pořád vymýšlím nové :kytka:

Příspěvek upraven 21.04.12 v 11:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TessAg
21.4.12 11:14

oral, zezadu, já nahoře

• Citovat
  • Nahlásit
454
21.4.12 11:26

tak u nás, orálek, zezadu tzn.prdelka na bříško a pak analek..ale to nějak po dvou dětech a mužově vybavení už faaaakt nejde 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18259
21.4.12 11:29

Oralni sex, ted teda milujem oba :oops: , pak ze zadu, kdyz jsme na mem a nebo kdyz je on na me a ja mam nohy na jeho ramenach, nedoporucuju delat po jidle :lol: ale libi se mu to, ze pry muze hodne hluboko :)Jinak kdyz si das stranky Kamasutry najdes hodne zajimavych poloh :lol: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1802
21.4.12 11:33
@TessAg píše:
oral, zezadu, já nahoře

U nás přesně to samé :pankac:
Navíc pocit, že si se mnou může dělat, co chce (což teda úplně bohužel nemůže - jen částečně, ale kdybych se mu někdy zcela podvolila, tak by byl naprosto nadšený).
Ale jinak ti bohužel nic spešl neporadím, spíš se taky nechám inspirovat od ostatních.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2400
21.4.12 12:01

chlapi se rádi dívají. takže nejradši mají dokonalý tělíčko, upravený vlasy, pěkný plný prsa, a oholenou pipinku. mají rádi když vidí, jak se úd zasouvá do .. doplň si sama. takže doporučuji se nestydět, vše ukazovat, pořádně roztáhnout nohy při jakékoliv poloze, pohazovat vlasy, být svůdná, dívat se mu do očí. při poloze ze zadu se otáčet a dívat se na něj.

:srdce:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1254
21.4.12 12:10

můj má vždycky jiskru v oku, když je naděje, že to bude kdekoli jinde než v posteli :mrgreen: A zezadu nejlépe :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
cher
21.4.12 12:57
@dada12 píše:
chlapi se rádi dívají. takže nejradši mají dokonalý tělíčko, upravený vlasy, pěkný plný prsa, a oholenou pipinku. mají rádi když vidí, jak se úd zasouvá do .. doplň si sama. takže doporučuji se nestydět, vše ukazovat, pořádně roztáhnout nohy při jakékoliv poloze, pohazovat vlasy, být svůdná, dívat se mu do očí. při poloze ze zadu se otáčet a dívat se na něj.:srdce:

Takže, kdo nemá dokonalé tělíčko a pěkná prsa, tak se jít projít s provazem k nejbližší švestce, jo? :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
TessAg
21.4.12 13:02
@dada12 píše:
chlapi se rádi dívají. takže nejradši mají dokonalý tělíčko, upravený vlasy, pěkný plný prsa, a oholenou pipinku. mají rádi když vidí, jak se úd zasouvá do .. doplň si sama. takže doporučuji se nestydět, vše ukazovat, pořádně roztáhnout nohy při jakékoliv poloze, pohazovat vlasy, být svůdná, dívat se mu do očí. při poloze ze zadu se otáčet a dívat se na něj.:srdce:

A kolik takových ženských opravdu je??? Bože…

• Citovat
  • Nahlásit
1298
21.4.12 13:03
@sieta.m píše:
Takže, kdo nemá dokonalé tělíčko a pěkná prsa, tak se jít projít s provazem k nejbližší švestce, jo? :lol:

prosim tě, když je šero, nebo jsou zapálený jen svíčky tak se 80% nedokonalostí ztratí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24603
21.4.12 13:04
@sieta.m píše:
Takže, kdo nemá dokonalé tělíčko a pěkná prsa, tak se jít projít s provazem k nejbližší švestce, jo? :lol:
:lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
cher
21.4.12 13:09
@lopata píše:
prosim tě, když je šero, nebo jsou zapálený jen svíčky tak se 80% nedokonalostí ztratí…

Ale jo a hlavně lidi se milujou i kvůli jiným věcem, než je fyzická dokonalost, jen mě pobavilo jak to dotyčná podala..

• Citovat
  • Nahlásit
1802
21.4.12 13:19

Jsem tak strašně ráda za to, jakého mám chlapa :srdce: Dokonalou postavu nemám a neřekla, že by mu to vadilo (samozřejmě, pokud by byla lepší, tak by se nezlobil, ale k velkému vzrušení mu stačí i ta moje). Vlasy před sexem neupravuju, prostě normálka rozpuštěné rozčesané vlasy. A holím se, ale pokud někdy není čas nebo chuť a najde povyrostlé strniště, tak ho to nijak nerozhodí a sex chce stejně, jako když jsem do hladka.
A třeba vůbec, ale vůbec nekouká na to, co mám na sobě. I když jsem fakt sexy oblečená, tak to na něj nemá žádný vliv. Prostě chce stejně ať už jsem špinavá, nebo umytá a nalíčená, v teplákách nebo hezkém spodním prádélku, nebo silnější či hubenější (zhubla jsem 15 kg, tak můžu porovnávat)a za toho miluju :hug:
To jen pro ty, které teď chytá panika :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1800
21.4.12 13:25
@sieta.m
@sieta.m píše:
Ale jo a hlavně lidi se milujou i kvůli jiným věcem, než je fyzická dokonalost, jen mě pobavilo jak to dotyčná podala..

Spíš bych řekla, že to psal chlap :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat