Sestra vyzradila intimní tajemství, tím vše zkazila

Anonymní
28.7.13 16:45

Co mám dělat ? je mi strašně

Ahojte holky jsem fakt na dně. Mám sestru která je starší. Vždycky jsem byla její malá sestřička, kterou ochranovala.Moc jsme si celý život rozuměli. Spíš něž sestri jsme byli jako kamarádky. Hodně lidí nám závidělo jak moc si rozumíme, jsme skoro stejný. Vzala jsem si jí za kmotru pro syna ALE at se dostanu k jádru věci. Již máme obě rodiny děti atd… a moje sestra mě zradila v nejhorším kalibru. Začala se plést do mých vztahů. A vyzradila něco mému ex a ublížila tim čtyř lidem jen kvůli tomu že si myslí že to co dělám není správný. Nemohu napsat co a v jistém smyslu má pravdu.Ale není to snad má věc? já se jí nikdy do ničeho nepletla ale ted ohrozila mé manželství dobré vztahy s ex atd… jak se mám zachovat? lhala mi a všechno mi popřela takže ani pravdu mi neřekla :,( hrozně mě to bolí nečekala jsem to od ní. Už jí nikdy nechci vidět ale když jí to řeknu zavaří mi ještě víc a to budu úplně v pr… co mám dělat aby se na to vykašlala a nechala to být i mě?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6471
28.7.13 16:50

Upřímně, kdybych měla sestru a veděla že dělá něco co opravdu není správné tak bych to taky řekla. To že ti lhala je celkem normální, bála se jak budeš reagovat :nevim:

Ono by dost pomohlo kdyby jsi napsala o co jde, stejně je to anonymní. Jinak musím stát za sestrou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.7.13 16:51

Já si myslím, že jsi ho podváděla a ona to vyzradila? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4757
28.7.13 16:51

@Becky00 Souhlasím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.7.13 16:53

Ano podvedla ještě mu lhala :-(ale bylo to něco za něco platil si mě

• Nahlásit
  • Citovat
4603
28.7.13 16:54

Tady teda vidím chybu v tobě, sama nehraješ fér hru, maš tajnosti před manželem, tuším, že ho podvádíš :lol: sestra to ví, a nelíbí se jí tvoje chování :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.7.13 16:55

Sem strašná to vím ale v té dobře jsem byla fakt v pr… a potřebovala pooct tak se nabídl ex :-(

• Nahlásit
  • Citovat
6471
28.7.13 16:55

Takže ty jsi podváděla za peníze? a zlobíš se na sestru že to řekla? A co jsi čekala, ono když člověk někoho podvádí tak musí počítat s tím, že se to provalí :nevim:

Měla by jsi se omlouvat na všechny strany a ty se ještě urazíš na sestru, paráda :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.7.13 16:56

No nepodvádím už spoustu let né je to záležitost před manželstvím

• Nahlásit
  • Citovat
6471
28.7.13 16:57
@Anonymní píše:
No nepodvádím už spoustu let né je to záležitost před manželstvím

Jakože vytáhla něco, co už je víc jak pět let staré?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.7.13 16:57

Becky00 ona taky chrápala s chlapem co měl doma ženu a já jsem jí nepráskla protože to byla její věc a košile je bližší než kabát

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.7.13 16:59

On si ex myslí že budu snim v tom je celý ten problém :( ale já nechci a ani nebudu ale on si to myslí a ona mě práskla že to tak nebude atd… ale já mu to chtěla říct sama rozumíte? a ted mu ublížila a tím i mě a on mě nenávidí

• Nahlásit
  • Citovat
14241
28.7.13 17:00

Pokud je to záležitost co byla kdysi, tak je to on ní svinstvo.. něco vytahovat po x letech, když už to nemá smysl a nevíc, to si mušís říct ty tomu, komu si někde zahýbala, ne sestra..
Pokud je to aktuální, tak asi se nemohla na to dívat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
235
28.7.13 17:00

No mám dojem že je to Tvoje věc a sestra nemela nic říkat!!!Byla bych na ní taky naštvaná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14241
28.7.13 17:02

@Clementia naprostý souhlas.. nemám ráda takové ty typy Matky Terezi.. a věřím, že to bylo, že ví nějakou jobovku a prostě to řekla..
Ale to píšu, kdyby to bylo před nějakou dobu, ne aktuální záležitost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama