Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Justin Case píše: Více
Tak zkus liposukci a obarvit si vlasy, když už se nemůžeš ani podívat do zrcadla. ![]()
@Nezmar.nezmar píše: Více
Tak buď chceš diskutovat, nebo ne. Abych ti četla myšlenky, na to je trochu horko. ![]()
@em488 píše: Více
Opakuji, ne pro každého.. Spousta lidí by se ti na to vybodla
Tenhle proud myšlenek změn a nesnaž se všechny natlacit do jedné krabice
@KKubula píše: Více
Ne, pokud se ženská chová jako žena, a ne jako radikální feministka, která všechno ví nejlépe a za každou cenu se snaží udělat z chlapa obětního beránka, který jediný za vše může, tak nemám problém s ní komunikovat na rovnocenné úrovni.
Když ale začne tvrdit zdejší oblíbené klišé, jak za vše může chlap, nalevo napravo házet hovádky a pudovými zvířátky, tak také nemá problém jí dokázat, že to hovádko a pudové zvířátko je spíše ona! ![]()
@jege píše: Více
Ty jsi s tou radikální feministkou úplně nemocnej, takovou jsem tady ještě neviděla.
@WhiteCrow píše: Více
Zato s Tebou je diskuze fakt na (hovadské) „úrovni“!
![]()
@Ephemeral píše: Více
Njn, v Milenkách Tě zkritizovali tak, že tam raději už ani nepáchneš, tak jsi přišla prudit sem?
![]()
@Betty MacDonald píše: Více
To jo, určitě, pár hodin pohody a pak o to větší peklo?
![]()
Věř mi, vím, o čem mluvím!
![]()
@WhiteCrow píše: Více
Budeš se divit, ale chtěla, a ne jedna. ![]()
Bohužel, okolnosti tomu nepřejí, jelikož by na to doplatili lidé, kteří za nic nemohou. ![]()
@Andelskej_Satan píše: Více
Tady je jich dost, ale na to musíš být volný. ![]()
@Venetia píše: Více
Njn, když nejde hora k Mohamedovi, musí Mohamed k hoře.
![]()
@jege píše: Více
Fakt? Tak teď z toho asi neusnu ![]()
Já nemám čas se hádat s nějakými vzteklými babkami.
Nicméně, milence ani milenku fakt nemám, co bych tam psala, že jo.
@em488 píše: Více
Myslím, že jsi to trefil celkem přesně, a to jak s tou neochotou manželky ztrácet na Tebe energii, protože proč by nosila dříví do lesa, kde je ho i tak dost a inventář nikam nezmizí, tak i s těmi kecy někoho, kdo o tom nemá ani šajnu, ale kecá jak Beneš!
![]()