Co se skrývá za nechutí k sexu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Ephemeral
20.6.26 13:13
@Prelesta píše: Více

To jsou hlouposti a klišé.

  • Citovat
  • Upravit
Ephemeral
20.6.26 13:15
@jege píše: Více

Jednou mi chlap říct „chovej se jako normální ženská“, udělám takový čoro moro, že si to bude chlap dlouho pamatovat. Nebo vlastně ne, odejdu pryč a vrátím se až večer.

  • Citovat
  • Upravit
107127
20.6.26 13:15
@jege píše: Více

Předpokládám, že ona se hada ještě raději než ty, takže ten kdo se nakonec podřídi si vždycky ty.
Ať si to zařizuje ty lidi sami, proč to všechno hází na tebe?
Byli jste někdy v nějaké poradně?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37380
20.6.26 13:15
@Ephemeral píše: Více

To si myslíš Ty. Mám na to, otázka je, jestli to také tak chci. Jednak jsou v tom děti, které tohle registrují a mají s tím problém a jednak jsou v tom ještě nějaké zbytky citů a jak se říká, naděje umírá poslední! :think:

PS: Spolu s jegem… :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3844
20.6.26 13:16
@Prelesta píše: Více

Pokud si jako žena vybereš průměrného českého Pepíka, tak to rozhodně platí :) Řešením je mít vyšší nároky a umět si vybrat dobrého partnera. Ale většina se musí spokojit s těmi Pepíky, no. Je mi vás líto, holky :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107127
20.6.26 13:17
@jege píše: Více

Hmm… Třeba by to nějak vyřešit šlo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ephemeral
20.6.26 13:17
@jege píše: Více

Nemáš na to de facto nic. Povahu ani ty fronty zájemkyň. Zbývá ti akorát vztekat se ne epipi. Co jiného, že.

  • Citovat
  • Upravit
107127
20.6.26 13:18
@Ephemeral píše: Více

Což bys v jejich situaci nemohla udělat a i kdyby, k čemu by ti to bylo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107127
20.6.26 13:19
@jege píše: Více

Tak to jsi zase dobrej, ze v tom mas ještě city

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ephemeral
20.6.26 13:19
@Venetia píše: Více

Já nevím. Já nejsem tak úzkostná na péči o děti. Ale máš pravdu v tom, že nemá cenu o tom spekulovat. Já bych si jegeho jako partnera v životě nevybrala, ani on mě ne. Tudíž mi to doma ani nikdo neříká.

  • Citovat
  • Upravit
107127
20.6.26 13:24
@Ephemeral píše: Více

Jenze to dítě potřebuje péči 24/7…a fyzickou sílu, jeden na to nestačí
To bys asi těžko mohla odejít… Pokud by tam nebyl někdo za tebe
A cobys jako získala tím, že se zase večer vrátíš?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2535
20.6.26 13:24
@jege píše: Více

Manželka ví, že sem chodíš? 8o Takže si může Tvé příspěvky číst… 8o Asi kdybych se dozvěděla, že je můj manžel z něčeho až takhle frustrovaný a měla bych ho pořád ráda, záleželo by mi na něm…, snažila bych se najít řešení, pokud by bylo alespoň trochu v mých možnostech…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ephemeral
20.6.26 13:25
@Venetia píše: Více

Vždyť mají ty pomocnice. Co bych tím získala? Nevím přesně, taková forma protestu, já se taky nerada hádám.

  • Citovat
  • Upravit
107127
20.6.26 13:26
@Ephemeral píše: Více

Ze by sis nevybrala je, super, nicméně tohle se může stát každému, kdo má děti bez ohledu na to koho máš vedle sebe.
A kolik chlapů sprosté zdrhne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2535
20.6.26 13:27
@Ephemeral píše: Více

Nemyslím si.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová