Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Rodinka, no. Ono ani není podstatné, jak moc jsou na hlavu, ale to, že s nimi nedokážeš existovat. Což bych ti ani nedoporučovala. Víš, až z toho vypadneš, tak ti teprve dojde, jak to bylo absurdní a že jsi mrhala silami na vysvětlování. Jemu, jak se má chovat, okolí, že on se nechová normálně. A ne, nechová. Aspoň tohohle vysvětlování a té nutnosti se obhajovat se zbavíš. Mega úleva, fakt.
@Lissima jo, to vysvetlovani a obhajovani se je opravdu strasny - jeste kdyz on tomu nikdy neveril, ikdyz jsem mu dals dukazy
ale to uz jsem pochopila loni na podzim, takze ted uz jsem nevysvetlovala, ale samozrejme clovek citi obrovskou nespravedlnost, kdyz on na me neco rve a ja vim, ze to neni pravda, ale ze neni zpusob, jak ho o tom presvedcit. To je opravdu hodne vyverpavajici. Vcera jsem taky sundala prstynky, jsem se na ne podivala a zjistila jsem, ze me hrozne tizi a prekazi mi. Tak uz jsou v krabicce a taky se citim o neco lehci.
@WhiteCrow Dekuji
nebyt deti udelam to ze dne na den, takhle to bohuzel nebude moct byt tak rychle, ale minimalne emocionalne uz jsem odpoutana. Ikdyz to samozrejme boli ![]()