Co vám bránilo v hubnutí?

317
26.3.22 13:23

Co Vám branilo v hubnutí?

Zdravím, zajímalo by mě když jste se pokoušeli zhubnout co Vám v tom třeba bránilo? Protože já se pokouším zhubnout a nějak se mě nedaří i když dodržují kaloricky deficit pitný režim cvičím silové tréninky a hodně chodím tak sr váha ani nehne :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
960
26.3.22 13:34

Jde o to, z jaké váhy se snažíš zhubnout, třeba hubnes ani o tom nevíš. Cvičením ti rostou svaly, ale váha neklesá (zato objem ano) Treba hubnes ze své ideální váhy - musíš asi dotaz víc specifikovat…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
317
26.3.22 13:36
@Kunikula Strhana píše:
Jde o to, z jaké váhy se snažíš zhubnout, třeba hubnes ani o tom nevíš. Cvičením ti rostou svaly, ale váha neklesá (zato objem ano) Treba hubnes ze své ideální váhy - musíš asi dotaz víc specifikovat…

No zacinaal jsem na 106 a momentálně s sto pohybuje kolem 98 ale ani cm nejdou dolů :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2439
26.3.22 14:01

Spíš se záměr na cm než na kg. Jestli jsi to neudělala na začátku hubnutí, tak se změř alespoň teď - pas, boky, břicho, ruce, stehna a po nějaké době zase změř jestli hubneš. Jestli hodně cvičíš, můžou to být svaly. Pokud špatně jíš, třeba málo a máš velký výdej u cvičení, tak si ty zásoby třeba tělo drží.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Svetluska55
26.3.22 14:03

Já nepiju sladké nápoje, nejím chipsy, smažené minimálně, čokoládu jen vysokoprocentní a jen kostičku. Chodím běhat, každý den cvičím. Chci zhubnout cca 5 kg, BMI mám ještě v norme, ale v horním pasmu…takže jednoduché, rychle hubnuti bohužel nejde..nebo to dělám blbě.
Znamená to úpravu jídelníčku, to vydržím půl roku, zhubnu 3kila, pak se to zastaví..já se urvu, priberu je zpátky..
Jestli máte někdo nějaký zázračný recept, sem s ním :)

  • Citovat
  • Upravit
12643
26.3.22 14:09

Momentálně jsem ve fázi hubnutí a jsem celkem dost odhodlaná, ale intenzivnějšímu hubnutí mi brání přísnější režim. Dneska třeba máme oslavu a já fakt nevydržím pít vodu a jíst svoje dietní jídla. Na druhou stranu, zítra si holt půjdu zacvičit, jako odpustek.

Hubnu, ale kdybych tu stravu víc hrotila, byla bych na tom ještě líp.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Janli
26.3.22 14:31

Dala jsem si za cíl zhubnout kilo měsíčně. Na to stačí trochu omezit stravu, přidat zeleninu a občas pohyb. Už mám takhle bez stresu 13 kg dole. Stačí si dát správnej cíl.

  • Citovat
  • Upravit
27754
26.3.22 14:38

Vysoká hladina kortizolu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
960
26.3.22 14:40
@RockFous píše:
No zacinaal jsem na 106 a momentálně s sto pohybuje kolem 98 ale ani cm nejdou dolů :(

A jak dlouho se snažíš? Dobrý je jíst (zvlášť když i cvičíš) hodně bílkovin. Tvaroh, oříšky, vajicko, luštěniny. Udrží to dlouho pocit sytosti a jde to na tu tvorbu svalů. Držím palce já za rok a kousek - že 108 kg na cca 74. Nebuď urputná, občas dej trochu "zpátečku " doprej si kvalitní spánek a odpočinek a bude to dobrý…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
24138
26.3.22 14:41

A ten kalorický deficit znamená co?

kolik máš bazální metabolismus, jak máš rozložené bílkoviny/sachardiy/tuky a jaký tedy máš energetický příjem a jaký máš výdej?

jak spíš? Jak to obecně máš se stresem?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19984
26.3.22 14:44

Aktualne umělé hormony.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24995
26.3.22 14:46

Hubnu jídlem, kaloricky deficit, v průměru kilo týdně. Nikdy před tím jsem nebyla odhodlána, teď jsem a jde to bez problémů.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15957
26.3.22 14:51
@RockFous píše:
Zdravím, zajímalo by mě když jste se pokoušeli zhubnout co Vám v tom třeba bránilo? Protože já se pokouším zhubnout a nějak se mě nedaří i když dodržují kaloricky deficit pitný režim cvičím silové tréninky a hodně chodím tak sr váha ani nehne :(

U mě je to lenost. Už od devíti přemýšlím, jestli půjdu na kolo, nebo ne. A večer na lyže. Asi ani jedno nedopadne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1866
26.3.22 15:01

@RockFous
Jídlo :mrgreen: Nebo přesněji nedostatek spánku kompenzovaný sladkým + absolutně žádný čas a energie na nějaké cvičení. Až prckové přestanou furt marodit a budou samostatnější, tak se to snad zase vrátí do normálu…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
26.3.22 15:20

Mě v tom brání moje vůle :D snažím se držet jídelníček, ale každou chvíli sem s energií na nule a pak hrabnu po něčem sladkém na nakopnutí. Jinak pokud ti to nejde a děláš vše správně, tak to může mít zdravotní důvod, ale spíš bych viděla, že máš někde chybu v tom stravování, třeba jíš min než máš :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma jóga pro zdravé tělo

Ikona - Karolína Racková

Karolína Racková