Co vytvořit z rýže a mletého masa?

16694
30.8.10 10:07

co vytvořit z rýže a mletého masa?

Dnes jsem původně měla v plánu karbanátky, ale ze včerejška nám zbyla spousta rýže, tak přemýšlím, co by se dalo vytvořit. Rizoto už jsme měli nedávno a navíc, to mleté potřebuju dneska zpracovat :think: Napadá vás něco?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13943
30.8.10 10:17

Kapustové závitky mě napadají.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13943
30.8.10 10:18

Na netu jsou různé recepty, ale mohla bych pohledat ten svůj, když budeš mít zájem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30632
30.8.10 10:20

Co plněné papriky? Do masa přidávám i tu rýži a dala by se i jako příloha :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1137
30.8.10 10:23

Mně taky napadly plněné papriky s rajskou a rýži jako přílohu, a nebo prostě karbanátky s rýži a rajskou omáčkou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16694
30.8.10 10:26

tak ty karbanátky s rýží mě nenapadli :oops: , na rajskou bych snad měla mít vše doma, tak můžu rovnou kuchtit. Ježiš, teď, když na to koukám, tak já jsem dneska fakt nějak mimo :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3641
30.8.10 11:11

Hašéé: zpěním cibulku, hodím na to mletou papriku, mletý maso, orestuju, okořením , osolím, přidám i česnek, až je maso hotové přidám steril. hrášek a uvařenou rýži, sype se sýrem, mňam!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
23033
30.8.10 11:35

ahoj ja delam ryzi s mletym jako rizoto, do toho davam jeste kari koreni … posypu syrem a smetanou

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6594
29.3.16 19:32

:mavam: Někdo prosím tip na omáčku k masovým kuličkám z mletého masa? Ne rajskou :lol: a aby to byla bleskovka a ještě nejlépe, kdyby se k tomu hodily špagety nebo jiné těstoviny :-) :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
527
29.3.16 19:58

Protlak, oregano, sůl, pepř, trosku chilli přidat ty koule :think: + spagety :mrgreen: nic me nenapadá, nejsem dobra kuchařka :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7661
29.3.16 20:14

Třeba sýrový bešamel? Ten je hned.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1867
29.3.16 20:31

Džuveč-základ jako na špagety, přimíchat rýži, rodina to miluje, nené té suché jako rizoto
 http://recepty.vareni.cz/ryzovy-dzuvec/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
BQ
5845
29.3.16 21:33

Dělám z kořnové zeleniny - nastrouhám si na hrubo mrkev, petržel a celer (poměr podle chuti, jak kdo má rád), osmahnu na másle, zaleju trochou vody a podusím. Osolím, opepřím. Když je chuť, tak přidám rajčata, když chci víc omáčkovitou, tak mrkev nastrouhám na jemno - rozvaří se a zbytek zeleniny zůstane jako kousky. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9918
30.3.16 04:34

Zapecena ryze s mletym masem

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
30.3.16 09:45

Chilli con carne. Dělám nepalive a aj naše decka to zboznuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová