Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Já na chlapa mám nějakých 175cm, o proti dnešním holkam si neprijdu velký, na tož že je mne 19,nemám nijak vyhraněný vkus nevadí mne že bude protějšek vyšší nebo naopak.
180+ je dle mého už vysoká žena.
Já měřím 175 a nepřipadám si vysoká, ale možná pro druhé ano ![]()
Jsem ale moc spokojena ![]()
Já mám 169 cm a někteří mě považují za vysokou, což mě vždy trochu překvapilo.
Já osobně bych ráda měla klidně i o pár cm méně, ale zas ne o moc. Podpatky jsem nikdy nenosila, abych právě nebyla už příliš vysoká, ale vidím podle toho, jak tu někdo psal o podpatcích jako magnetu na chlapy, že jsem to teda asi prováhala ![]()
Moje neteř má tak 160 cm v 18 letech a dost ji to teda trápí, chtěla by měřit o dost víc.