Co znamená vysoká žena?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3000
21.7.22 05:41

Já mám 171, dcera 175 a proti mne je fakt vysoká

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
26.4.24 02:32

Zdenda

Já na chlapa mám nějakých 175cm, o proti dnešním holkam si neprijdu velký, na tož že je mne 19,nemám nijak vyhraněný vkus nevadí mne že bude protějšek vyšší nebo naopak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Agata1103
13.7.25 08:12

180+ je dle mého už vysoká žena.
Já měřím 175 a nepřipadám si vysoká, ale možná pro druhé ano :mrgreen:
Jsem ale moc spokojena :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
Elielieliii
14.7.25 00:59

180+

  • Citovat
  • Upravit
Elielieliii
14.7.25 01:01

@Vooshee Moc pěkný! Máš super výšku!

  • Citovat
  • Upravit
1425
14.7.25 13:07

Já mám 169 cm a někteří mě považují za vysokou, což mě vždy trochu překvapilo.
Já osobně bych ráda měla klidně i o pár cm méně, ale zas ne o moc. Podpatky jsem nikdy nenosila, abych právě nebyla už příliš vysoká, ale vidím podle toho, jak tu někdo psal o podpatcích jako magnetu na chlapy, že jsem to teda asi prováhala :-)
Moje neteř má tak 160 cm v 18 letech a dost ji to teda trápí, chtěla by měřit o dost víc.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14
14.7.25 13:59

Za mne 175+

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová