Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Tak zaspat je normalni. Ten ostatni styl komunikace uz ani ne, tedy pro me. Nechala bych to byt, ja se taky nikdy nikomu nevnucuju a myslim, ze kdyz je zajem a chut, vzdy se da vse zaridit, domluvit, omluvit, priznat chybu.
Rozhodně ne tak, že bych ho odstřihla okamžitě ze soc. sití atd.
@Anonymní píše:
Hezké odpoledne všem, prožila jsem úžasný týden s někým, kdo byl zrovna na dovolené a potom se vrátil. Setkali jsme se a večer byl úžasný - přitahoval mě moc a strávili jsme spolu 4 hodiny. Druhý den jsme byli domluvení na 11 dopoledne, že pojedeme na výlet. Neozýval se a tak jsem jela na výlet sama (on mi měl dělat doprovod, ale já už ho měla zajištěný), kolem jedné odpoledne se ozval s tím, že zaspal. Na to jsem mu odepsala, že OK, ale že ať už to neřeší, že už je to vyřešené. A jestli jsem prý naštvaná. Tak jsem mu napsala, že já nejsem ta, co honí chlapi a že chlapi vždy naháněli mně a že mi to tak vyhovuje a ať zapomene, že ho budu s něčím kontaktovat. A blokla ho na FB. A on, že jsem mu měla předtím ještě zavolat, jestli to jako platí a že jsem jediná, kdo nevolá - skoro mi to vyčetl, aby to na sobě nenechal..![]()
Jak byste reagovali, kdyby jste byli na něčem domluvení a člověk u druhého rande zaspal?
Nehádejte se kvůli takovým nesmyslům v tak mladém věku
![]()
Je mi 34 roků a jemu 24. Vím - velký věkový rozdíl.
A jsem si vědomá, že to asi bylo moc, zablokovat ho.
Už jsem ho odblokovala.
Jen mi přišlo, že mu na tom setkání nezáleží.
Ja tomu nerozumim, tyden, 4 hodiny, kdo kde odjel? V kazdem pripade, ja bych asi byla trochu zklamana, kdyby hned druhe rande zaspal, nicmeme po tom prujmu, cos mu odepsala, to uz je stejne asi jedno ![]()
@Jogrr píše:
Tak zaspat je normalni. Ten ostatni styl komunikace uz ani ne, tedy pro me. Nechala bych to byt, ja se taky nikdy nikomu nevnucuju a myslim, ze kdyz je zajem a chut, vzdy se da vse zaridit, domluvit, omluvit, priznat chybu.
Myslim, ze ve stylu komunikace si nemaji co vycitat ![]()
Měli jsme spolu odjet na výlet, kterej zaspal…
Právě - jde o to zklamání a o to, že mě nebere vážně.
Dobrý - já se s tím srovnám…
Přijde mi, že z jednoho zaspání děláš kovbojku..ty jeh řeči taky nejsou košer, ale přijde mi to už jako obranná reakce, někdo tak holt reaguje, že když je zahnanej do kouta, tak kolem sebe kope.
Myslím, že po reakci zakladatelky je mladý pán rád, že si přispal ![]()
@Anonymní píše:
Měli jsme spolu odjet na výlet, kterej zaspal…
Právě - jde o to zklamání a o to, že mě nebere vážně.
Dobrý - já se s tím srovnám…
Tak si s ním na to téma ještě popovídej, co na to jiného napsat.
@Anonymní píše:
Je mi 34 roků a jemu 24. Vím - velký věkový rozdíl.
A jsem si vědomá, že to asi bylo moc, zablokovat ho.
Už jsem ho odblokovala.
Jen mi přišlo, že mu na tom setkání nezáleží.
Já vůbec nechápu tvojí reakci, vůbec nerozumím taky, proč ten příběh se vůbec vyvíjel takhle. To není jen o blokaci, proč to morální poučování, proč to vůbec takhle řešit? ![]()
Hezké odpoledne všem, prožila jsem úžasný týden s někým, kdo byl zrovna na dovolené a potom se vrátil. Setkali jsme se a večer byl úžasný - přitahoval mě moc a strávili jsme spolu 4 hodiny. Druhý den jsme byli domluvení na 11 dopoledne, že pojedeme na výlet. Neozýval se a tak jsem jela na výlet sama (on mi měl dělat doprovod, ale já už ho měla zajištěný), kolem jedné odpoledne se ozval s tím, že zaspal. Na to jsem mu odepsala, že OK, ale že ať už to neřeší, že už je to vyřešené. A jestli jsem prý naštvaná. Tak jsem mu napsala, že já nejsem ta, co honí chlapi a že chlapi vždy naháněli mně a že mi to tak vyhovuje a ať zapomene, že ho budu s něčím kontaktovat. A blokla ho na FB. A on, že jsem mu měla předtím ještě zavolat, jestli to jako platí a že jsem jediná, kdo nevolá - skoro mi to vyčetl, aby to na sobě nenechal..

Jak byste reagovali, kdyby jste byli na něčem domluvení a člověk u druhého rande zaspal?