Co znamená, že tohle udělal?

Anonymní
18.9.16 15:59

Co znamená, že tohle udělal?

Hezké odpoledne všem, prožila jsem úžasný týden s někým, kdo byl zrovna na dovolené a potom se vrátil. Setkali jsme se a večer byl úžasný - přitahoval mě moc a strávili jsme spolu 4 hodiny. Druhý den jsme byli domluvení na 11 dopoledne, že pojedeme na výlet. Neozýval se a tak jsem jela na výlet sama (on mi měl dělat doprovod, ale já už ho měla zajištěný), kolem jedné odpoledne se ozval s tím, že zaspal. Na to jsem mu odepsala, že OK, ale že ať už to neřeší, že už je to vyřešené. A jestli jsem prý naštvaná. Tak jsem mu napsala, že já nejsem ta, co honí chlapi a že chlapi vždy naháněli mně a že mi to tak vyhovuje a ať zapomene, že ho budu s něčím kontaktovat. A blokla ho na FB. A on, že jsem mu měla předtím ještě zavolat, jestli to jako platí a že jsem jediná, kdo nevolá - skoro mi to vyčetl, aby to na sobě nenechal.. 8o 8o

Jak byste reagovali, kdyby jste byli na něčem domluvení a člověk u druhého rande zaspal?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Klopotkova
18.9.16 16:01

Boha jeho!!! :lol: :lol: :lol:

  • Citovat
  • Upravit
6879
18.9.16 16:02

Tak zaspat je normalni. Ten ostatni styl komunikace uz ani ne, tedy pro me. Nechala bych to byt, ja se taky nikdy nikomu nevnucuju a myslim, ze kdyz je zajem a chut, vzdy se da vse zaridit, domluvit, omluvit, priznat chybu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
114
18.9.16 16:02

@Klopotkova taky si říkám :D
Anonymní - kolik je ti let? :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65441
18.9.16 16:02

Rozhodně ne tak, že bych ho odstřihla okamžitě ze soc. sití atd.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32028
18.9.16 16:07
@Anonymní píše:
Hezké odpoledne všem, prožila jsem úžasný týden s někým, kdo byl zrovna na dovolené a potom se vrátil. Setkali jsme se a večer byl úžasný - přitahoval mě moc a strávili jsme spolu 4 hodiny. Druhý den jsme byli domluvení na 11 dopoledne, že pojedeme na výlet. Neozýval se a tak jsem jela na výlet sama (on mi měl dělat doprovod, ale já už ho měla zajištěný), kolem jedné odpoledne se ozval s tím, že zaspal. Na to jsem mu odepsala, že OK, ale že ať už to neřeší, že už je to vyřešené. A jestli jsem prý naštvaná. Tak jsem mu napsala, že já nejsem ta, co honí chlapi a že chlapi vždy naháněli mně a že mi to tak vyhovuje a ať zapomene, že ho budu s něčím kontaktovat. A blokla ho na FB. A on, že jsem mu měla předtím ještě zavolat, jestli to jako platí a že jsem jediná, kdo nevolá - skoro mi to vyčetl, aby to na sobě nenechal.. 8o 8oJak byste reagovali, kdyby jste byli na něčem domluvení a člověk u druhého rande zaspal?

Nehádejte se kvůli takovým nesmyslům v tak mladém věku :mrgreen: :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27747
18.9.16 16:08

Nechápu :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.9.16 16:09

Je mi 34 roků a jemu 24. Vím - velký věkový rozdíl.
A jsem si vědomá, že to asi bylo moc, zablokovat ho.
Už jsem ho odblokovala.
Jen mi přišlo, že mu na tom setkání nezáleží.

  • Citovat
  • Upravit
15995
18.9.16 16:09

Ja tomu nerozumim, tyden, 4 hodiny, kdo kde odjel? V kazdem pripade, ja bych asi byla trochu zklamana, kdyby hned druhe rande zaspal, nicmeme po tom prujmu, cos mu odepsala, to uz je stejne asi jedno :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15995
18.9.16 16:11
@Jogrr píše:
Tak zaspat je normalni. Ten ostatni styl komunikace uz ani ne, tedy pro me. Nechala bych to byt, ja se taky nikdy nikomu nevnucuju a myslim, ze kdyz je zajem a chut, vzdy se da vse zaridit, domluvit, omluvit, priznat chybu.

Myslim, ze ve stylu komunikace si nemaji co vycitat :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.9.16 16:12

Měli jsme spolu odjet na výlet, kterej zaspal…
Právě - jde o to zklamání a o to, že mě nebere vážně.
Dobrý - já se s tím srovnám…

  • Citovat
  • Upravit
31672
18.9.16 16:15

Přijde mi, že z jednoho zaspání děláš kovbojku..ty jeh řeči taky nejsou košer, ale přijde mi to už jako obranná reakce, někdo tak holt reaguje, že když je zahnanej do kouta, tak kolem sebe kope.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6922
18.9.16 16:18

Myslím, že po reakci zakladatelky je mladý pán rád, že si přispal :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Klopotkova
18.9.16 16:18
@Anonymní píše:
Měli jsme spolu odjet na výlet, kterej zaspal…
Právě - jde o to zklamání a o to, že mě nebere vážně.
Dobrý - já se s tím srovnám…

Tak si s ním na to téma ještě popovídej, co na to jiného napsat.

  • Citovat
  • Upravit
32028
18.9.16 16:18
@Anonymní píše:
Je mi 34 roků a jemu 24. Vím - velký věkový rozdíl.
A jsem si vědomá, že to asi bylo moc, zablokovat ho.
Už jsem ho odblokovala.
Jen mi přišlo, že mu na tom setkání nezáleží.

Já vůbec nechápu tvojí reakci, vůbec nerozumím taky, proč ten příběh se vůbec vyvíjel takhle. To není jen o blokaci, proč to morální poučování, proč to vůbec takhle řešit? :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová