Covid-19 a domácí party

Napsat příspěvek
713
28.3.20 22:39
@terien píše:
Já bych na ně zaklepala taky, kdyby mi to vadilo. A kdo se bojí, ať to za sebe nechá vyřešit lidi, kteří jsou od toho placeni, když je to tak trápí.

Ty si proste myslis, ze jen tvuj nazor je jediny spravny. A ono sto lidi, sto nazoru, proto to vlada vyresila za nas. Nastavila pravidla a ty se nemaji porusovat. Nekomu se z toho staci vypsat na emiminu, nekdo by jim to sel do oci rict a nekdo udavacsky vytoci cislo policie. Kazdeho vec, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16499
28.3.20 22:39
@Magdaleeena píše:
To říkáš Ty, je to TVÉ :kytka: morální pravidlo :lol: Proto jsou nařízení vlády, aby se dodržovala, protože morálních pravidel může být vícero.@terien

Jaké mé? Je to nařízení a pokud někomu vadí porušování, lze se domoci jeho dodržování, to je vše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16499
28.3.20 22:44
@Kosopemi píše:
Ty si proste myslis, ze jen tvuj nazor je jediny spravny. A ono sto lidi, sto nazoru, proto to vlada vyresila za nas. Nastavila pravidla a ty se nemaji porusovat. Nekomu se z toho staci vypsat na emiminu, nekdo by jim to sel do oci rict a nekdo udavacsky vytoci cislo policie. Kazdeho vec, ne?

A ten, který se vybrečí na emimi je vlastně o fous lepší, než když vytočí policii? :lol: prostě buď mám kuráž udělat tomu přítrž nebo se starám o své. Pokud si jde zanadávat sem a stejně nic neudělá, tak je na tom úplně stejně jako my, kterým je to u zadku a její řeči o pravidlech na tom nic nezmění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6000
28.3.20 22:49

Myslela jsem tím, že Tvé je morální pravidlo „zazvonit nebo nahlásit nebo mlčet“ Anonymní diskuze není, dle Tebe, správná možnost.
(Za mě je, jak už jsem psala, uleví si, někam ji to třeba posune, třeba to ovlivní i nás, diskutující)

@terien
@terien píše:
Jaké mé? Je to nařízení a pokud někomu vadí porušování, lze se domoci jeho dodržování, to je vše.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
713
28.3.20 22:50

@terien Kde jsem psala o tom, kdo je lepsi? Psala jsem, ze kazdy to v sobe resi jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16499
28.3.20 22:51
@Magdaleeena píše:
Myslela jsem tím, že Tvé je morální pravidlo „zazvonit nebo nahlásit nebo mlčet“ Anonymní diskuze není, dle Tebe, správná možnost.
(Za mě je, jak už jsem psala, uleví si, někam ji to třeba posune, třeba to ovlivní i nás, diskutující)@terien

Tak to ano, to jsi myslela správně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16499
28.3.20 22:53

No nic, dcerka dokoukala piráty, tak si konečně můžu pustit něco normálního. Mějte se hezky dámy, přeju klidný zbytek karantény bez koronaviru :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6000
28.3.20 22:57

Brou, pusť si něco ze života.. něco katastrofickýho :mrgreen: :kytka:

Edit: Myslela jsem třeba něco jako Válku Roseových 8)

@terien

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16499
28.3.20 23:08
@Magdaleeena píše:
Brou, pusť si něco ze života.. něco katastrofickýho :mrgreen: :kytka:

Edit: Myslela jsem třeba něco jako Válku Roseových 8)

@terien

Tu miluju :srdce: ale vyhráli to Básníci a bezkonkurenční sestřička Tonička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama