Covid pozitivní i po karanténě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
6622
26.10.21 22:16
@Anonymní píše:
Zdravím. Máte někdo taky zkušenosti s tím, že i po 14 dnech karantény vám opět vyšel pozitivní výsledek? Byla jsem pokaždé na PCR testech. Mám pořád ještě trochu rýmu, ale jinak se cítím celkem ok, tak mě to překvapilo. Asi půjdu na test znovu v pátek, protože další dva týdny v karantene už fakt nechci 8o

pozitivní vám to může vyjít i několik měsíců po a naprosto o ničem to nevypovídá
test odhalí i mrtvé, dávno neaktivní fragmenty viru, které se tam mohou vydetekovat i měsíce po

vypovídá jen o tom, že testovací mafie přesně toto potřebuje…vydělávat na nesmyslech

doufám že to od toho pondělí fakt skončí, ty všechny testy „zadarmo“ jejich cena je tak vysoká, že brzy zapláčeme všichni

prosím už na žádné další PCR hlavně nechoďte, nebo jen a pouze za svoje peníze

:nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
27.10.21 11:23
@Eelinna píše:
Osobní nemám, ale kamarádka ve třídě šla do karantény po 5 dnech šla na test byla pozitivní takže karanténa 14 dní. Poté šla opět na test, zase pozitivní takže další 14 dní doma, nakonec byla doma déle, doporučil ji to dr. Takže 6 týdnů seděla doma a nic ji nebylo jen rýma.

Ale to je naprosto špatný postup. Takhle se, vážení, vyhazují peníze oknem. A to dokonce cestou špatně informovanych lekaru a nekdy i pracovniku hygieny. Penize za test, penize za OCR a rodic, ktery nemuze vydelavat treba sest tydnu s takovou, pokud to dite je male. Zbytecne a smutne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat