Cukr v jídle 11měsíční
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@jája428 píšresbože, dejte s tím furt všude pokoj. Copak někoho uráží? Nechápu, co vám na tom všem tak strašně vadí
Moje rec. neustale resena anonymita. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anonymní píše:
A to jako anonymem porusuju pravidla? Ja myslela, ze tu prispivame k diskuzy a ne resime kdo je anonym.. Nikoho tu nenapadam atd..
V takovéhle diskuzi stačí jeden jediný rýpanec a strhne se mela- na obou stranách budou tak trochu extrémy, jedny matky nedají cukr až do maturity, druhé matky neřeší hrst piškot v půl roce. Tvůj názor není ve středním proudu a tudíž bude možná právě proto kritizován, takže tvoje anonymita více než zavání zbabělostí se za svůj nestředoproudý názor obhájit pod svým nickem.
Kolem roku jsem nedávala záměrně něco přeslazenýho, ale když už bylo a nic jiného kolem, neřešila jsem. S pitím nikdy problém nebyl, pijem pořád vodu nebo nesl. čaj. Šťávu jen když potřebuju koupit novou flašku.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@jája428 píše:
promin, bylas první na ráněomlouvám se.ale je to snad vsude se najde někdo, kdo začne s tím, proč anonymně. (vím, žes nezačala)
radši jdu spát nebo ještě dostanu ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Tak si tady reste anonymitu misto daneho tematu.. Hezky vecer vsem
- Citovat
- Upravit
@jája428 píše:
bože, dejte s tím furt všude pokoj. Copak někoho uráží? Nechápu, co vám na tom všem tak strašně vadí
Já třeba anonymky moc nečtu, nezajímá mě jejich názor nezajímá ani, kdyby byl pravdivý a pozlacený, je to anonym, čili nic podstatného.
Anonyma si přečtu jen pokud je důvod anonymity opodstatněný.
Příspěvek upraven 05.12.13 v 21:25
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
A to stačilo jen normální odpověď od anonyma a nerýpání ostatních ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@polokoule hele jestli budeš pořád zakládat diskuze o jídle, víš kolik jich bude
co 14 dní o papání ![]()
- Citovat
- Upravit
@polokoule Prosím Tě, neřeš to tak
Dej s rozumem a nikomu se nic nestane. My máme přístup ke sladkýmu, samozřejmě nejí ho od rána do večera. Když má chuť zobne si, někdy nechce vůbec.
Děti, kterým se všechno odepírá, vaří se jim na vodě sou pak jak utržený z řetězu, když se jim do ruk dostane cukrle tak ho sní všechno najednou a je jim akorát zle.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Kelsey píše:
Já třeba anonymky moc nečtu, nezajímá mě jejich názor nezajímá ani, kdyby byl pravdivý a pozlacený, je to anonym, čili nic podstatného.
Anonyma si přečtu jen pokud je důvod anonymity opodstatněný.Příspěvek upraven 05.12.13 v 21:25
mě nezajímají ani názory registrovaných, nejlepší názory jsou moje.
- Citovat
- Upravit
@K-Black píše:
tady máš kytku
děkuji, tak ještě spát nepůjdu ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@K-Black píše:
mě nezajímají ani názory registrovaných, nejlepší názory jsou moje.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
A jinak k tématu, ať si každý dává svému dítěti co chce, je to věc každého jednoho z nás, co a kdy dítětí dá
.
Někdo moc hrotí, další nehrotí a pak si v názorech rozumět nemůžou chce to klid
.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@jayjayka píše:
@polokoule
Děti, kterým se všechno odepírá, vaří se jim na vodě sou pak jak utržený z řetězu, když se jim do ruk dostane cukrle tak ho sní všechno najednou a je jim akorát zle.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit