Cukr v jídle 11měsíční

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5130
5.12.13 21:19
@jája428 píšresbože, dejte s tím furt všude pokoj. Copak někoho uráží? Nechápu, co vám na tom všem tak strašně vadí :zed:

Moje rec. neustale resena anonymita. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10351
5.12.13 21:21
@Anonymní píše:
A to jako anonymem porusuju pravidla? Ja myslela, ze tu prispivame k diskuzy a ne resime kdo je anonym.. Nikoho tu nenapadam atd..

V takovéhle diskuzi stačí jeden jediný rýpanec a strhne se mela- na obou stranách budou tak trochu extrémy, jedny matky nedají cukr až do maturity, druhé matky neřeší hrst piškot v půl roce. Tvůj názor není ve středním proudu a tudíž bude možná právě proto kritizován, takže tvoje anonymita více než zavání zbabělostí se za svůj nestředoproudý názor obhájit pod svým nickem.

Kolem roku jsem nedávala záměrně něco přeslazenýho, ale když už bylo a nic jiného kolem, neřešila jsem. S pitím nikdy problém nebyl, pijem pořád vodu nebo nesl. čaj. Šťávu jen když potřebuju koupit novou flašku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15404
5.12.13 21:22
@jája428 píše:
promin, bylas první na ráně :oops: omlouvám se.ale je to snad vsude se najde někdo, kdo začne s tím, proč anonymně. (vím, žes nezačala)

radši jdu spát nebo ještě dostanu :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.12.13 21:23

Tak si tady reste anonymitu misto daneho tematu.. Hezky vecer vsem

  • Citovat
  • Upravit
74217
5.12.13 21:24
@jája428 píše:
bože, dejte s tím furt všude pokoj. Copak někoho uráží? Nechápu, co vám na tom všem tak strašně vadí :zed:

Já třeba anonymky moc nečtu, nezajímá mě jejich názor nezajímá ani, kdyby byl pravdivý a pozlacený, je to anonym, čili nic podstatného.
Anonyma si přečtu jen pokud je důvod anonymity opodstatněný.

Příspěvek upraven 05.12.13 v 21:25

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15404
5.12.13 21:25

A to stačilo jen normální odpověď od anonyma a nerýpání ostatních :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
5.12.13 21:27

@polokoule hele jestli budeš pořád zakládat diskuze o jídle, víš kolik jich bude :mrgreen: co 14 dní o papání :lol:

  • Citovat
  • Upravit
K-Black
5.12.13 21:27
@dani24687 píše:
radši jdu spát nebo ještě dostanu :mrgreen:

tady máš kytku :kytka:

  • Citovat
  • Upravit
2133
5.12.13 21:28

@polokoule Prosím Tě, neřeš to tak ;) Dej s rozumem a nikomu se nic nestane. My máme přístup ke sladkýmu, samozřejmě nejí ho od rána do večera. Když má chuť zobne si, někdy nechce vůbec.
Děti, kterým se všechno odepírá, vaří se jim na vodě sou pak jak utržený z řetězu, když se jim do ruk dostane cukrle tak ho sní všechno najednou a je jim akorát zle.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
5.12.13 21:28
@Kelsey píše:
Já třeba anonymky moc nečtu, nezajímá mě jejich názor nezajímá ani, kdyby byl pravdivý a pozlacený, je to anonym, čili nic podstatného.
Anonyma si přečtu jen pokud je důvod anonymity opodstatněný.Příspěvek upraven 05.12.13 v 21:25

mě nezajímají ani názory registrovaných, nejlepší názory jsou moje.

  • Citovat
  • Upravit
15404
5.12.13 21:29
@K-Black píše:
tady máš kytku :kytka:

děkuji, tak ještě spát nepůjdu :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15404
5.12.13 21:30
@K-Black píše:
mě nezajímají ani názory registrovaných, nejlepší názory jsou moje.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2133
5.12.13 21:30
@K-Black píše:
mě nezajímají ani názory registrovaných, nejlepší názory jsou moje.
:pankac:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
74217
5.12.13 21:30

A jinak k tématu, ať si každý dává svému dítěti co chce, je to věc každého jednoho z nás, co a kdy dítětí dá :kytka:.
Někdo moc hrotí, další nehrotí a pak si v názorech rozumět nemůžou chce to klid :mrgreen:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15404
5.12.13 21:30
@jayjayka píše:
@polokoule
Děti, kterým se všechno odepírá, vaří se jim na vodě sou pak jak utržený z řetězu, když se jim do ruk dostane cukrle tak ho sní všechno najednou a je jim akorát zle.
:pankac:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1 Good Sleep

  • (4.7) + 729 recenzí

2 Pokračovací mléko

  • (5) + 213 recenzí

3 batolecí mléko

  • (5) + 185 recenzí