Cvičení v Expresce - má to efekt?

3408
22.7.13 14:45

Cvičení v Expresce

Ahoj všem! Zajímalo by mě, zda některá z vás chodí cvičit do Expresky a zda vidíte nějaké výsledky…Já tam cvičím už tři měsíce, začínám čtvrtý a nic moc na sobě nevidím, zdá se mi, že nenastala žádná změna. Chodím třikrát za týden na těch 30 minut. Má to vůbec cenu? Nebo to chce chodit častěji a na delší dobu? Není lepší nějaké klasické fitko?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4466
22.7.13 14:47

A měříš se? A i přes to nic? Ani jeden centimetr?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3408
22.7.13 14:53

No neměřím :oops:, jen břicho a tam jsem údajně dala dolů 8 cm, ale to mi měřili ty jejich trenérky, protože jsem chodila i na SlimBelly ( takové cvičení s pásem na břiše ), které mají v té Expresce. Byla to nějaká studie, jejíž součástí bylo i měření. Já to na sobě ale nevidím, možná jsme jen netrpělivá :think:. Břicho je moje problémová partie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466
22.7.13 14:59

Tak se vyfoť a koukni na starý fotky. Nevěřím, že bys něco nedala dolů. Chceš vyloženě hubnout? Jak jíš? Máš dost bílkovin?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10563
22.7.13 15:04

Já do expresky chodila, a dost mě to bavilo :) Když nic jiného, cítila jsem se víc plná energie.
Riskly byste to v těhotenství? Jsem teprve v 9tt a už mi to chybí (přestala jsem chodit cvičit kvůli IVF, musela jsem být v klidu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3408
22.7.13 15:22

No ve stravě možná bude problém, nejím maso a ani luštěniny, tak nevím, jak nahradit ty bílkoviny. Ještě vydržím. Právě jsem se vyfotila, tak to zkusím, ještě se i přeměřím. Jinak na kg mám furt stejně, tak budu doufat, že jsem alespoň přeměnila nějaké to kg na svaly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466
22.7.13 15:31

@Klára a jak, když nejíš bílkoviny? Ty prostě jíst musíš :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3408
22.7.13 15:38

No něco snad mám z mléčných výrobků a uvažuju o nějakém proteinovém nápoji. Jinak taky nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1325
25.6.14 10:04

Expreska

Ahojky,
chtěla bych znát také nějaké recenze na Expresku…není moc drahá, využily jste nutriční plán…atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
2.7.14 07:24

Ahoj, také by mě zajímalo, jestli to má efekt, jednou jsem tam byla na zkušební hodině. bylo to fajn, ale z dlouhodobého hlediska?

• Nahlásit
  • Citovat
27952
6.11.17 15:21

Obnovuji diskuzi - jaké máte zkušenosti s cvičení v Expresce? Přemýšlím, jestli do toho jít, ale když půjdu na ukázkovou hodinu, tak už musím být rozhodnutá, pokud chci koupit plán bez vstupního poplatku - ale nevím, jestli po jednom cvičení si budu jistá, že je to to pravé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1820
6.11.17 15:33

@acimedaca me cviceni tam absolutne nebavilo a neprislo mi, ze by to melo nejaky efekt, ale chodila jsem chvili kvuli kamaradce, co nechtela cvicit sama :) mozna jako cviceni uplne pro zacatecnika ok, ale jestli jsi zvykla na nejaky pohyb, tak to podle me nebude to prave :) ale zkus a uvidis, treba te to zrovna bude bavit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama