Reklama

Cvičení ve vodě v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 5448 příspěvků 18.04.18 09:20
Cvičení ve vodě v těhotenství

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli máte zkušenost s nějakými vodními cviky v těhotenství, nebo nápad na nějaké video?? Na netu jsem moc nenšla. Voda mně dělá opravdu dobře. Koukala jsem tady kolem u nás, a i když je tady několik bazénů, tak žádné vodní cvičení pro těhulky nikde nemají. A suché nedávám časově.

Nevíte třeba o nějaké knížce, podrobnějím článku a tak?? Já googlila, ale vygooglila jen obecné povídání. :(

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineOrnwen
Závislačka 4260 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 10:43

@P4ja chodila jsem na tehu cvičení do bazenu. Ale co trenérka, to jine cviky. Jedna treba dost vycházela z aerobiku, respektive s aquaaerobiku. Jina byla hodne na rehabilitaci, takze i dechove cviceni a tak. Specifické cviky ve vodě si nejal nevybavuju.
Hodne se cvicilo se zizalama kvuli odporu vody.

Uživatel je onlineP4ja
Kelišová 5448 příspěvků 18.04.18 11:29

@Ornwen Děkuju, no já na aquaerobic chodila kdysi a teď chodíme na veřejné plavání, ale s těma pomůckama to je dobrý nápad. Zkusím se zeptat, jestli by mně něco nepůjčili.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama