Cvičení ve vodě v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

P4ja
Kelišová 6359 příspěvků 18.04.18 09:20
Cvičení ve vodě v těhotenství

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli máte zkušenost s nějakými vodními cviky v těhotenství, nebo nápad na nějaké video?? Na netu jsem moc nenšla. Voda mně dělá opravdu dobře. Koukala jsem tady kolem u nás, a i když je tady několik bazénů, tak žádné vodní cvičení pro těhulky nikde nemají. A suché nedávám časově.

Nevíte třeba o nějaké knížce, podrobnějím článku a tak?? Já googlila, ale vygooglila jen obecné povídání. :(

Reakce:

Ornwen
Závislačka 4554 příspěvků 18.04.18 10:43

@P4ja chodila jsem na tehu cvičení do bazenu. Ale co trenérka, to jine cviky. Jedna treba dost vycházela z aerobiku, respektive s aquaaerobiku. Jina byla hodne na rehabilitaci, takze i dechove cviceni a tak. Specifické cviky ve vodě si nejal nevybavuju.
Hodne se cvicilo se zizalama kvuli odporu vody.

P4ja
Kelišová 6359 příspěvků 18.04.18 11:29

@Ornwen Děkuju, no já na aquaerobic chodila kdysi a teď chodíme na veřejné plavání, ale s těma pomůckama to je dobrý nápad. Zkusím se zeptat, jestli by mně něco nepůjčili.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >