Jde vidět rychlohubnutí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Malýdárek
Povídálka 13 příspěvků 16.04.18 08:58
Jde vidět rychlohubnutí?

Ahoj holky…Prosím vím, že se to nemá tak nepište o tom jak jsem hloupá :roll:
Jen bych se chtěla zeptat, jestli jde vidět rozdíl na postavě po rychlohubnutí. Třeba že budu jíst týden rýži..Četla jsem že některé zhubnou i 3-4kg, ale k čemu zhubnu když to nepůjde vidět…Děkuji všem za odpověd

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Adrasteia
Závislačka 2596 příspěvků 16.04.18 09:02

@Malýdárek Tak když budeš jíst jenom trochu rýže, zhubneš a bude to vidět. Bude ale následovat jo-jo efekt, jakmile začneš jíst normálně, zase přibereš a možná i více než před tím. Pokud si rozhodíš metabolismus, bude se potom tělo snažit nabrat i z malého množství jídla. Nestojí to za to.

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 16.04.18 09:07

Proč by to nešlo vidět? :think: Záleží, kolik vážíš, ale na mě by teda 4 kg byla sakra vidět :mrgreen:

Malýdárek
Povídálka 13 příspěvků 16.04.18 09:07

65kg a 162cm +- :oops:

Ivana 85
Závislačka 2957 příspěvků 16.04.18 09:09

@Malýdárek pokud mas nadvahu 20 kg tak to videt nebude. Pokud jsi hubena a potrebujes rychle shodit 4 kg do satu, tak to videt bude.

Malýdárek
Povídálka 13 příspěvků 16.04.18 09:12

@Ivana 85 Podle BMI je to dobrá váha. Jsem prostě krev a mlíko. Břicho celkem hubené, ale stehna trošku větší, a lýtka ty mám po tátovi:D to je radost

Ivana 85
Závislačka 2957 příspěvků 16.04.18 09:15

@Malýdárek ja vsem zavidim to hubeny bricho, ja mam nohy, zadek v poho ale muj vecnej problem je bricho.Ted mam od ledna dole 11kg a 16cm pres bricho, ale bricho stejne plochy nemam.

Malýdárek
Povídálka 13 příspěvků 16.04.18 09:17

@Ivana 85 Tak to mám přesně naopak :)

Uživatel je onlineTiger-lily
Vesmírná mluvilka 32854 příspěvků 10 inzerátů 16.04.18 09:22

Řekla bych, že na drobné postavě to vidět bude. Nehodláš takto hubnout dlouhodobě? Jde jen o zhubnutí kvůli nějaké příležitosti? Jinak bych určitě nešla do jedení trochy rýže, ale upravila stravu a její množství nějak komplexněji. Třeba se pozeptala i tady v poradně .

smurfka
Nadpozemská drbna 28989 příspěvků 16.04.18 09:25
@Ivana 85 píše:
@Malýdárek ja vsem zavidim to hubeny bricho, ja mam nohy, zadek v poho ale muj vecnej problem je bricho.Ted mam od ledna dole 11kg a 16cm pres bricho, ale bricho stejne plochy nemam.

sakra..co takhle jíš, že tolik hubneš? já prostě neumím jíst a zdravé jídla mi prostě nechutnají ( takové ty polystyrenové chleby, třeba jen se šumkou - bez másla mi to přijde suché )..šmakoun a cottyge jsem v životě nejedla..tvaroh třeba taky samotný mi nejede..to potom není přechod na zdravou stravu, to je hladovění, tak raději jím nezdravě asi..ale taky bych chtěla zhubnout jen jídlem - protože na sport jsem líná.. :zed:

SannaZ
Kecalka 181 příspěvků 16.04.18 09:57

@smurfka já začala taky teď zdravě jíst a není to tak strašné, dá se toho jíst překvapivě hodně :D Chleby jezte, ale dejte si pozor jaké, nemusíte jíst polystyren :D Tvaroh doporučuji dochutit třeba skořicí a troškou kakaa holandského, hned to chutná lépe. A 1:1 s mlékem rozmíchat :) Na oběd třeba kuřecí steak se zeleninou a troškou příloh (taky mě to zasytí na dlouho a nemámm hlad). Když hubnete, jezte hodně, Aby jste nastartovali metabolismus, ale jezte zdravé věci. Hodně bílkovin je důležité, je to stavební látka. Sacharidy a tuky je sice dobré omezit, ale tělo je potřebuje. Nemusíte jíst polystyrenové suché chleby :D :D Vajíčka, ovesná kaše, tvarohy, bílý jogurt, steaky, saláty, různé oříšky, semínka, luštěniny (ale tam je hodně sacharidů), sýry, ryby, proteinové lívance, proteinové muffiny… Jen si hlídejte to množství. A bez cvičení to asi nebude mít takový efekt. Já třeba jím 4× denně a stačí mi to, jsou lidé, kteří jí i 11× denně malinké, dětské porce aby se vešli do kcal na den a hlad nemají :D Kdyby jste chtěla, klidně mi napište do zprávy, ráda si o tom popovídám.

Ivana 85
Závislačka 2957 příspěvků 16.04.18 12:21

@smurfka ja jim podle kalorickych tabulek, hlady netrpim a vejde se tam obcas i nejaka sladkost.Jak jsem zacala pouzivat ty tabulky tak jsem zjistila ze muj nejvetsi problem byli tuky, tak na ty si davam bacha. Jinak ja taky vzdy byla totalne nesportovni, ale zkusila jsem pred 2 mesicema k2 hilking a je to drina, ale zaclo.me to bavit. Chodim 2× tydne a podle fotek je to na postave videt.

Malýdárek
Povídálka 13 příspěvků 16.04.18 12:22

@Tiger-lily Je to kvůli dovolené, a nějaké té pěkné postavy do plavek…Studuji a mám toho strašně moc a na cvičení prostě nemám čas..Někdo si řekne, že to jsou výmluvy, ale ráno jdu v 7 do školy a vracím se odpoledne kolem 3 hodiny..A prostě pak učení doma, zkouškové a tak..A na cvičení pak prostě už nemám..
Chtěla bych si jen trošku snížit váhu..Vadí mi silnější stehna, tak pročítám x stránek a hledám něco rychlého a účinného..
Napadlo mě mít tu dietu s tou rýží a třeba zeleninou nebo mléčnou dietu..Jen mám strach že třeba toto budu dodržovat týden-2týdny a pak výsledek nepůjde vidět..Ale rozhodně to není nic dlouhodobého, to ne. Nechci si moc zahrávat

vonajebohyne
Echt Kelišová 9122 příspěvků 16.04.18 12:26

@Malýdárek Nezlob se, ale jsou to vymluvy. Muzes chodit pesky, do schodu a doma pridat cviceni typu HIIT nebo tabata, kde se vlezes do 15 min denne. Navic neexistuje dieta, kde by se hubla urcita konkretni partie tela.

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 16.04.18 12:29
@vonajebohyne píše:
@Malýdárek Nezlob se, ale jsou to vymluvy. Muzes chodit pesky, do schodu a doma pridat cviceni typu HIIT nebo tabata, kde se vlezes do 15 min denne. Navic neexistuje dieta, kde by se hubla urcita konkretni partie tela.

mohla by ses víc rozepsat o tom? Máš osobní zkušenost?
Mám o deset kilo míň než zakladatelka, ale chtěla bych do plavek trochu zpevnit.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Stropnický von Osečany udělal dojem: Starostovi se líbí, zámek už má architekta!

Že je péče o zchátralý zámek během na sakra dlouhou trať, si Matěj Stropnický... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama