Reklama

Jak na postavu do plavek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nina098
Nováček 2 příspěvky 14.04.18 12:53
Jak na postavu do plavek?

Ahoj, je mi 16 a poslední dobou mám hodně problémy se svojí váhou. Nikdy sem nebyla nějak hubená ani nijak „tlustá“ ale hodně při těle.. Tlustý stehna, velkej zadek a hlavně břicho připadám si jako těhotná(tuhle možnost můžu hned vyloučit, protože všem ještě neměla pohlavní styk). 2× týdne chodím na trénink (bojový sport hodně se hejbeme, takže se hodně potim, trénink máme 2h) A hodně toho za den nachodim. Je pravda, že hodně jím můj žaludek nemá nikdy dost, přemýšlím, ze si ho nechám svázat nebo prostě abych neměla tolik hald.. Měřím asi 167cm. Moje váha se pohybovala 73-75kg. Ale teď sem přibrala 3kg, ani pomalu nevím z čeho. Hodně se mi zvětšilo břicho. Držela sem spousta diet nebo cvičila(a ikdyž sem se hodně snažila a dodržela to do konce nikdy sem nic nezhubla nebo neviděla žádnou změnu..) Teď když cvicim nějaký ty výzvy ani je nevydržím cvičit do konce.. A trenéra mi rodiče nezaplatí a já nemám tolik peněz, abych si ho mohla platit nebo jakýkoliv cvičí programy, já ani nevím co všechno je.. Nemohli byste mi poradit, jak třeba se udržet a docvicit nb dodržet dietu až do konce? Nebo nějaký cviky já už jsem opravdu zoufalá.. Nevím co mám ze sebou dělat. Hlavně se děsím léta, nebudu se moc koupat.. Děkuju moc všem za rady.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Mollify83
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 14.04.18 13:07

Prvně, držet diety je pitomost. Vyvážený jídelníček je základ. Pak pitný režim. Napíšu ti co dělám já. Co se týče stravy, mám zaplacené členství na dancahajkova.com. Má tam plány spojené s jidelnicky. Není to drahé a má rozumný přístup. Co je důležité, jidelnicky jsou orientační!!! Má tam vše krásně popsané. Na mě jsou třeba její cvičení málo, takže kombinuji s dalšími (blogilates.com, fitfabstrong.cz, Instanity od Shauna T.) a podle toho také víc jím. Ale správně a vyváženě a pravidelně. Na zhubnutí zařadit cardio a můžeš zkusit spalovač tuků a protein. Ovšem jen ty prověřené - opět hezky zpracované u Danci. A hlavně nic nehrotit, to je nejhorší!!! Držím palce ;)

Havran007
Ukecaná baba ;) 1870 příspěvků 14.04.18 13:09

Tak těch 75 kg na 167 cm mi přijde v pohodě. Pokud sportuješ, měla bys mít pěknou postavu. Ten zadek a stehna se cvičením rostou, ale neznám moc chlapů, kterým se to nelíbilo. Větší břicho už může být problém, ale vzhledem k tvojí váze ho můžeš mít jen nafouklejší. Já s tím mám taky docela problém. I v dobách kdy jsem kostky na břichu, tak bylo takové nafouklejší. Můžeš to mít z nějaké potravy. Já držel nízkosacharidovou (bez pečiva) a zhubl jsem hodně. Ale základ je cvičení..když budeš hodně cvičit, spálíš i hamburgery :)

pikola
Neúnavná pisatelka 18958 příspěvků 14.04.18 13:16

Základ je jídlo, pokud jíš špatně, tak to žádným cvičením nedohoníš. Ne žádné nesmyslné diety, ale normální vyváženou stravu, omezit sacharidy.

Russet
Extra třída :D 10358 příspěvků 14.04.18 13:27
@nina098 píše:
Ahoj, je mi 16 a poslední dobou mám hodně problémy se svojí váhou. Nikdy sem nebyla nějak hubená ani nijak „tlustá“ ale hodně při těle.. Tlustý stehna, velkej zadek a hlavně břicho připadám si jako těhotná(tuhle možnost můžu hned vyloučit, protože všem ještě neměla pohlavní styk). 2× týdne chodím na trénink (bojový sport hodně se hejbeme, takže se hodně potim, trénink máme 2h) A hodně toho za den nachodim. Je pravda, že hodně jím můj žaludek nemá nikdy dost, přemýšlím, ze si ho nechám svázat nebo prostě abych neměla tolik hald.. Měřím asi 167cm. Moje váha se pohybovala 73-75kg. Ale teď sem přibrala 3kg, ani pomalu nevím z čeho. Hodně se mi zvětšilo břicho. Držela sem spousta diet nebo cvičila(a ikdyž sem se hodně snažila a dodržela to do konce nikdy sem nic nezhubla nebo neviděla žádnou změnu..) Teď když cvicim nějaký ty výzvy ani je nevydržím cvičit do konce.. A trenéra mi rodiče nezaplatí a já nemám tolik peněz, abych si ho mohla platit nebo jakýkoliv cvičí programy, já ani nevím co všechno je.. Nemohli byste mi poradit, jak třeba se udržet a docvicit nb dodržet dietu až do konce? Nebo nějaký cviky já už jsem opravdu zoufalá.. Nevím co mám ze sebou dělat. Hlavně se děsím léta, nebudu se moc koupat.. Děkuju moc všem za rady.

Nemohla jsi nabrat svaly na tréninku? Ty jsou těžší než tuk :nevim: Trenér bojových sportů by ti neporadil? Hlavně nedrž drastické diety. Spíš si napiš, co za den sníš po několik dnů za sebou. Máš tam dost zeleniny? Jíš pravidelně? Nezapomínáš snídat? Nejíš nejvíc večer? Koupat se budeš, neboj. Nikdo nejsme dokonalý a nezhladit se v létě, protože se stydíš vlezt do plavek, to by byla škoda.

Verun83
Echt Kelišová 8615 příspěvků 33 inzerátů 14.04.18 13:43

Chce to bilkoviny, kvalitni tuky, vlakninu a mene sacharidu. Po nich se pribira a je po nich hlad. Proste vyvazena strava. Mne staci vynechat pecivo, sladke, prilohy, cukr. Vic masa, zeleniny, bilkovin, zdravych tuku a vaha mi jde dolu 1kg tydne. A to necvicim.

řeřicha
Kecalka 279 příspěvků 14.04.18 14:06

Já třeba letos najela na postupné vyřazení sladkého - první týden horor, pak už si asi tělo začalo zvykat. Sem tam si dám čtvereček čokolády nebo žvýkačku - když mě honí mlsná. Po zvládnutí „sladkého“ jsem začala omezovat pečivo - nejdřív jsem vynechala rohlíky a jedla jen obyč chleba, teď jím žitný chléb. Opět postupná změna, takže to tolik „nebolelo“ a zajela jsem si nový jídelníček. Takže teď najíždím na co nejvíc bílkovin, žitný chléb už beru jako normální, sladké nevyhledávám. Chce to postupně měnit návyk, nebýt na sebe moc přísná, nedělat velké kroky najednou. Držím palce. :-)

Alušáček
Závislačka 3085 příspěvků 14.04.18 15:29

@nina098 Můžeš běhat, to je zadarmo, nebo případně bruslit jestli máš brusle, aspoň 3× týdne. Kazdy den cviky na břicho, pokud ti tak roste jak pises. Nejez sladkosti, tučná jídla, knedlíky omáčky, omez pečivo. Na tvoji výšku by jsi měla vážit maximálně 67 kg, ideálne o pár kilo méně, ale žádné drastické diety nemají smysl, chce to celkově změnit styl stravování.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 14.04.18 16:46

Já ujiždim na čokoládě a sladkém obecně, takže vždycky přes Vánoce +- 5kg nahoře :D každej rok to zhodim a to tak, že jim jen hořkou čokoládou, sladké omezím. Jim menší porce a poslední jídlo je kolem 6hod. Nejde to za týden ale jde to a nevrátí se to. Zkoušela jsem mléčnou, tukožroutskou dietu… Nic nemělo trvalý efekt.

nina098
Nováček 2 příspěvky 14.04.18 16:57

@Russet Nesnídám, přes týden to ráno nestíhám a o víkendu to spíš zaspím. Zeleniny jim poměrně málo, ale snažím se jí teď zařadit do jídelníčku a to dost. Nevím zda-li můžu říct, že jím pravidelně.. Spíš ne

Russet
Extra třída :D 10358 příspěvků 14.04.18 17:38
@nina098 píše:
@Russet Nesnídám, přes týden to ráno nestíhám a o víkendu to spíš zaspím. Zeleniny jim poměrně málo, ale snažím se jí teď zařadit do jídelníčku a to dost. Nevím zda-li můžu říct, že jím pravidelně.. Spíš ne

Tak to zkus změnit. Vím, zelenina teď v zimě nic moc. Ale ty snídaně tě nastartujou (spousta lidí říká, že nesnídá, že nemají chuť) a nebudeš pak třeba jídlo dohánět odpoledne.

Russet
Extra třída :D 10358 příspěvků 14.04.18 17:40
@řeřicha píše:
Já třeba letos najela na postupné vyřazení sladkého - první týden horor, pak už si asi tělo začalo zvykat. Sem tam si dám čtvereček čokolády nebo žvýkačku - když mě honí mlsná. Po zvládnutí „sladkého“ jsem začala omezovat pečivo - nejdřív jsem vynechala rohlíky a jedla jen obyč chleba, teď jím žitný chléb. Opět postupná změna, takže to tolik „nebolelo“ a zajela jsem si nový jídelníček. Takže teď najíždím na co nejvíc bílkovin, žitný chléb už beru jako normální, sladké nevyhledávám. Chce to postupně měnit návyk, nebýt na sebe moc přísná, nedělat velké kroky najednou. Držím palce. :-)

Taky se na to chystám, ale prý je nutné vydržet 3 týdny, aby tělo nebažilo po cukru. To zatím vždycky neodolám… :(

řeřicha
Kecalka 279 příspěvků 14.04.18 18:15

@Russet Jo, možná to i ty tři týdny trvá, nicméně první týden byl pro mě masakr - normálně abstinenční příznaky. Ale jde to, fakt to chce se kousnout a prostě když máš chuť, tak si třeba dát tu žvýkačku, vyčistit zuby, udělat kafe a popíjet… ale je to boj, to jo.

Kdyby mi někde před půlrokem řekl, že budu jíst žitný chleba s tvarohem, tak se vysměji, že já určitě ne. No a teď to jím a už mi to i chutná :lol:

Russet
Extra třída :D 10358 příspěvků 14.04.18 18:50
@řeřicha píše:
@Russet Jo, možná to i ty tři týdny trvá, nicméně první týden byl pro mě masakr - normálně abstinenční příznaky. Ale jde to, fakt to chce se kousnout a prostě když máš chuť, tak si třeba dát tu žvýkačku, vyčistit zuby, udělat kafe a popíjet… ale je to boj, to jo.Kdyby mi někde před půlrokem řekl, že budu jíst žitný chleba s tvarohem, tak se vysměji, že já určitě ne. No a teď to jím a už mi to i chutná :lol:

Dnes jsem vypila neslazené kafe a není to ono. Přitom pár let zpět jsem ho pila běžně. Je to normálně legální droga ;)

řeřicha
Kecalka 279 příspěvků 15.04.18 07:11

@Russet Jo, souhlas. A kafe jsem šla taky postupně - jedna lžička, pak půl, pak jen na špičku lžičky (pro ten pocit) a pak bez cukru :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama