Dá se tento výsledek považovat za pozitivní ov test?

• Fotoalbum (10)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
41
5.11.21 10:15

Dá se tento výsledek považovat za pozitivní ov test?

Ahoj, prosím, poradite mi?
Snažíme se o druhé mimi, při prvním jsem toto vůbec neresila. Ale tento měsíc poprvé používám ovulacni testy. Dá se jeden z testu považovat za pozitivní? První na fotce je že včera,14DC, druhý dnes, 15DC. Děkuji :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
37061
5.11.21 10:16

Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12039
5.11.21 10:16

Ano, ten první je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
5.11.21 10:18

@JancaS84 ten první od spodu? Blbě se mi nahrála ta fotka, tak ji musím otočit aby byly testy,,spravne" :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37061
5.11.21 10:20

Obě jsou moc slabé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
5.11.21 10:21

@Russet A znamená to alespoň že třeba ovulace se blíží? Nebo to nemá vliv? Testovat myslíte zase až zítra nebo třeba dnes odpoledne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
5.11.21 10:22

Přečti si návod na ovulačním testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37061
5.11.21 10:23
@Barbarah píše:
@Russet A znamená to alespoň že třeba ovulace se blíží? Nebo to nemá vliv? Testovat myslíte zase až zítra nebo třeba dnes odpoledne?

Přestaň řešit testy, sexujte podle chuti a když se nebude dařit rok, nech se vyšetřit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
5.11.21 10:24

Ano, sice jsou slabé, ale jsou tam. Když ovu není tak tam není vůbec nic :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
5.11.21 10:24

@Malineka To jsem samozřejmě četla. Chtěla jsem názor někoho kdo s tím má třeba už nějakou zkušenost :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
5.11.21 10:25

@Štěpínek1 Takže to vypadá že se ovu blíží? :roll: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2058
5.11.21 10:26

@Barbarah ne, oba jsou negativní. Ještě vydrž ;) a zkus testovat odpoledne, to by měla být hladina LH vyšší :palec: pro srovnáni ti sem dám pár pozitivních a negativních. Čárka musí být alespoň stejně silná ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
5.11.21 10:26

@Barbarah Takže tam samozřejmě píšou něco v tomto smyslu, co jsem našla na internetu: Ovulační test je na rozdíl od těhotenského testu specifický v tom, že při každém správném testování se objeví dvě čárky. Neznamená to však, že test je pozitivní. Ovulační test je pozitivní, pokud testovací čárka je silnější než kontrolní čárka - testovací čárka musí mít sytější barvu než kontrolní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2058
5.11.21 10:28

@Štěpínek1 musím nesouhlasit, já mám slabou čárku po celý cyklus a to i když je 60 denní anovulacni. Pozitivní ovulační test je ve chvíli, kdy je testovací čárka stejně silná nebo silnější ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37061
5.11.21 10:29
@Malineka píše:
@Barbarah Takže tam samozřejmě píšou něco v tomto smyslu, co jsem našla na internetu: Ovulační test je na rozdíl od těhotenského testu specifický v tom, že při každém správném testování se objeví dvě čárky. Neznamená to však, že test je pozitivní. Ovulační test je pozitivní, pokud testovací čárka je silnější než kontrolní čárka - testovací čárka musí mít sytější barvu než kontrolní.

Bingo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat