Dámské jízdní kolo na cca 158cm

14.5.21 20:03

Dámské jízdní kolo na cca 158cm

Dobrý den,
Prosím o radu, jaké kolo pořídit. Jsem celkem malé postavy a hledám kolo do 10 000 kč, líbí se mi horská kola, ale budu jezdit spíše po cyklostezkách a silnicích a hlavně chci si tam dát sedátko pro malého, takže spíše přemýšlím o trekingovém. Prosim o vaše zkušenosti a doporučení. Předem moc děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12992
14.5.21 20:12

Měřím stejně a jezdím na Author Linea, stojí teď myslím lehce před desítku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
14.5.21 20:15

Já mám trekingové kolo značky Leader fox Toscana. Teda není to kolo do 10 000, je lehce přes tento limit, ale jsem naprosto spokojená. Jízdu na kole zbožňuji. Já jsem tedy zatím bezdětná, ale dá se k tomu úplně v pohodě sedátko přidělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2937
14.5.21 20:48

Mam nejaky klasicky detsky kolo, z druhy ruky jsem vzala Scott. Asi za 8.000 v supr stavi. Myslim ze je snad unisex nebo klucici. Kazdopadne s moji stejnou výškou jsem na klasicky damsky nedosáhla proste. Takze mam kolo pro pubertaky. A mam horský, jezdim po cyklostezkach a po polnackach. Sedatko mam Hamax

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.5.21 22:32
@Micaella22 píše:
Mam nejaky klasicky detsky kolo, z druhy ruky jsem vzala Scott. Asi za 8.000 v supr stavi. Myslim ze je snad unisex nebo klucici. Kazdopadne s moji stejnou výškou jsem na klasicky damsky nedosáhla proste. Takze mam kolo pro pubertaky. A mam horský, jezdim po cyklostezkach a po polnackach. Sedatko mam Hamax

Na dětský se taky koukám, můžu se zeptat, kolik měříte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat