Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Zeptej se na daňovém úřadu. Mám dojem, že jsme jednou taky něco doháněli a šlo to, ale už nevím, co to bylo..
Každopádně v daňovém přiznání to přímo je - kolonka o manželce..
Do pátku může podat řádné daňové přiznání za rok 2010 bez jakékoliv sankce od FÚ.
Ahoj holka hele já jen abych něco neudělala blbě-je možné zažádat zpětně o vratek danně za rok 2010 ?Jako můj případ jo já na rodičovské dovolené a manžel chodil v minulém roce 10měsíců do práce ale jaksi mu neřekl nikdo že by si mně mohl na sebe napsat kuli daním,je možné to nějak ještě zachránit?Na sebe měl jen děti-děkuji moc za rady.