Daně 2010 - manželka na rodičovském příspěvku

Anonymní
6.4.11 23:46

Daně 2010 - manželka na rodičovském příspěvku

Ahoj holka hele já jen abych něco neudělala blbě-je možné zažádat zpětně o vratek danně za rok 2010 ?Jako můj případ jo já na rodičovské dovolené a manžel chodil v minulém roce 10měsíců do práce ale jaksi mu neřekl nikdo že by si mně mohl na sebe napsat kuli daním,je možné to nějak ještě zachránit?Na sebe měl jen děti-děkuji moc za rady. :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14500
7.4.11 06:49

Zeptej se na daňovém úřadu. Mám dojem, že jsme jednou taky něco doháněli a šlo to, ale už nevím, co to bylo..
Každopádně v daňovém přiznání to přímo je - kolonka o manželce..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4051
7.4.11 06:55

Podejte dodatecne priznani!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21353
7.4.11 08:48

Do pátku může podat řádné daňové přiznání za rok 2010 bez jakékoliv sankce od FÚ.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák