Do kdy podat daňové přiznání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Meganora
Povídálka 47 příspěvků 06.03.18 08:29
Daňové přiznání do kdy?

Ahoj holky, potrebovala bych poradit protoze v tomhle naprosto tapu. V loni jsem podepisovala danove priznani za 2016. Prac. Smlouvu jsem mela do konce roku 2017 ale prodlouzili mi ji do konce roku 2018. Od 6.11.2017 jsem na neschopence kvuli tehotenstvi.. doposud jsem zadne danove priznani nepodavala.. do kdy ho mam podat? Poda ho za me zamestnavatel? Listky na penizr zasilam postou.. mam trdy pro jistotu zajet do prace a zeptat se? :nevim:

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Echt Kelišová 9879 příspěvků 06.03.18 08:38

U zamestnavatele se podepisuje do 15. unora mam ten pocit. Aspon teda to vzdycky visi na dverich u nas v praci :think: sama si ho muzes podat do konce brezna myslim.

P4ja
Závislačka 3587 příspěvků 06.03.18 08:39

@Meganora No v práci se DP řeší do 15.února. Jestli ti ho podali těžko říct, ale my to museli do toho února podepsat.
Jinak sám to člověk myslím může podat do 3.dubna.
No řešit už to chtělo asi dřív.

Meganora
Povídálka 47 příspěvků 06.03.18 09:07

Dekuji. Uz jsem volala na fin. Urad. Do konce Brezna mam cas. Z pracr mi poslou podklady :potlesk:

Hanula1212
Závislačka 4956 příspěvků 06.03.18 10:30

Zaměstnavatel žádné přiznání za nikoho nepodává! Ten jenom zpracovává roční zúčtování. Pokud sis o něj nepožádala do 15.2., pak si můžeš udělat daň. přiznání. A pokud nebyla povinnost podat DP, pak na to jsou tři roky. Termín do konce března (letos je termín 3.4.) platí pro ty, kteří mají povinnost přiznání podat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Královská svatba: Proč byli mezi hosty Clooney, Beckhamovi nebo Serena?

O víkendu si královské ano řekli Američanka Meghan Markle (36) a princ Harry... číst dále >

Smutná Koukalová: Nevzali ji na galavečer, pak tam kritizovali její knihu!

V pražském Foru Karlín se včera uskutečnil galavečer Biatlonista roku, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama