Jak vyplnit daňové přiznání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.18 14:32
Jak vyplnit daňové přiznámí

Ahoj, potřebovala bych poradit. Táta si přinesl domů potvrzení o zdanitelných příjmech a nevíme j, jak ho vyplnit? Je tu někdo, kdo by poradil?

Reakce:
AnastazieB
Echt Kelišová 8477 příspěvků 04.03.18 14:47

Na internetu si najdi interaktivní formulář, tam to zvládneš jedna dvě. A zdarma, nenalítni na ty placený, protože ty stejný najdeš i zadarmo.

histep
Závislačka 4056 příspěvků 04.03.18 14:59

Zakladatelko, smaz tu fotku. Jako davat volne na net potvrzeni o prijmech s jmenem, adresou i rodnym cislem, to snad nemyslis vazne, ze ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.18 15:01

Já jsem blb, neuvědomila jsem si to, nahlásila jsem to adminům, takhle anonimně to nejde smazat.

histep
Závislačka 4056 příspěvků 04.03.18 15:02

@admin odstrante fotku

longed-for-dream
Kecalka 356 příspěvků 04.03.18 15:33
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych poradit. Táta si přinesl domů potvrzení o zdanitelných příjmech a nevíme j, jak ho vyplnit? Je tu někdo, kdo by poradil?

Jdi přes EPO daňový portál a tam je formulář pro lidi, kteří mají jen prijmy z podnikání. Dej si průvodce a zvládne to každý. Odešli na finanční úřad. Vytiskni si potvrzení, ať ho podepíše tata a dejte na FU.
Otázka. Myslíš že když dostaneš do ruky potvrzení ze opravdu musíš dělat daňové přiznání?
Otázka číslo dve: měli jste požádat o roční zúčtování kdyz nevíte :nevim:

admin
Extra třída :D 11475 příspěvků 04.03.18 22:03

@histep
Zdravím,

děkujeme za upozornění, fotku jsem smazala.

Hezký večer, Karolína

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >