Jak vyplnit daňové přiznání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  04.03.18 14:32
Jak vyplnit daňové přiznámí

Ahoj, potřebovala bych poradit. Táta si přinesl domů potvrzení o zdanitelných příjmech a nevíme j, jak ho vyplnit? Je tu někdo, kdo by poradil?

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8116 příspěvků 04.03.18 14:47

Na internetu si najdi interaktivní formulář, tam to zvládneš jedna dvě. A zdarma, nenalítni na ty placený, protože ty stejný najdeš i zadarmo.

histep
Závislačka 2525 příspěvků 04.03.18 14:59

Zakladatelko, smaz tu fotku. Jako davat volne na net potvrzeni o prijmech s jmenem, adresou i rodnym cislem, to snad nemyslis vazne, ze ne?

Anonymní  04.03.18 15:01

Já jsem blb, neuvědomila jsem si to, nahlásila jsem to adminům, takhle anonimně to nejde smazat.

histep
Závislačka 2525 příspěvků 04.03.18 15:02

@admin odstrante fotku

longed-for-dream
Kecalka 356 příspěvků 04.03.18 15:33
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych poradit. Táta si přinesl domů potvrzení o zdanitelných příjmech a nevíme j, jak ho vyplnit? Je tu někdo, kdo by poradil?

Jdi přes EPO daňový portál a tam je formulář pro lidi, kteří mají jen prijmy z podnikání. Dej si průvodce a zvládne to každý. Odešli na finanční úřad. Vytiskni si potvrzení, ať ho podepíše tata a dejte na FU.
Otázka. Myslíš že když dostaneš do ruky potvrzení ze opravdu musíš dělat daňové přiznání?
Otázka číslo dve: měli jste požádat o roční zúčtování kdyz nevíte :nevim:

admin
Extra třída :D 10461 příspěvků 04.03.18 22:03

@histep
Zdravím,

děkujeme za upozornění, fotku jsem smazala.

Hezký večer, Karolína

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Otřesné video: Chůva surově zbila dítě ve výtahu, čím víc plakal, tím víc dostal

V jednom apartmánu v Číně si chůva přišla vyzvednout malého chlapečka,... číst dále >

Šabatová dostala Řád čestné legie za uprchlíky a menšiny. „Fraška,“ bouří se lidé

Tomáš Garrigue Masaryk, Miloš Forman nebo řada významných generálů, třeba... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odpadky a modřiny. Co dělají rodiče úspěšných dětí jinak než vy?

Vychovávat dítě není žádná legrace. V době, kdy se záplava informací z... číst dále >

Sex jako poprvé. Po rekonstrukci panenské blány touží i padesátnice

Rekonstrukce panenské blány sice není v Česku zákrok úplně běžný, ale občas... číst dále >

Reklama