Reklama

Jak vyplnit daňové přiznání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.18 14:32
Jak vyplnit daňové přiznámí

Ahoj, potřebovala bych poradit. Táta si přinesl domů potvrzení o zdanitelných příjmech a nevíme j, jak ho vyplnit? Je tu někdo, kdo by poradil?

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8327 příspěvků 04.03.18 14:47

Na internetu si najdi interaktivní formulář, tam to zvládneš jedna dvě. A zdarma, nenalítni na ty placený, protože ty stejný najdeš i zadarmo.

histep
Závislačka 3270 příspěvků 04.03.18 14:59

Zakladatelko, smaz tu fotku. Jako davat volne na net potvrzeni o prijmech s jmenem, adresou i rodnym cislem, to snad nemyslis vazne, ze ne?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.18 15:01

Já jsem blb, neuvědomila jsem si to, nahlásila jsem to adminům, takhle anonimně to nejde smazat.

histep
Závislačka 3270 příspěvků 04.03.18 15:02

@admin odstrante fotku

longed-for-dream
Kecalka 356 příspěvků 04.03.18 15:33
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebovala bych poradit. Táta si přinesl domů potvrzení o zdanitelných příjmech a nevíme j, jak ho vyplnit? Je tu někdo, kdo by poradil?

Jdi přes EPO daňový portál a tam je formulář pro lidi, kteří mají jen prijmy z podnikání. Dej si průvodce a zvládne to každý. Odešli na finanční úřad. Vytiskni si potvrzení, ať ho podepíše tata a dejte na FU.
Otázka. Myslíš že když dostaneš do ruky potvrzení ze opravdu musíš dělat daňové přiznání?
Otázka číslo dve: měli jste požádat o roční zúčtování kdyz nevíte :nevim:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11018 příspěvků 04.03.18 22:03

@histep
Zdravím,

děkujeme za upozornění, fotku jsem smazala.

Hezký večer, Karolína

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >