Dárek od tchýně - dovolená

4876
7.5.16 20:47

Dárek od tchýně - dovolená

Právě jsem se vrátila z rodinné oslavy. Moje nejmladší sestra dostala spolu s manželem od své tchýně dárek k narozkám a zároveň k výročí jejich svatby- 14 dní letecky v Chorvatsku v 5* hotelu. Podle fotek super, jídlo al in., hned na pláži a bazén s vyhřívanou vodou (kdyby se ochladilo).
Sestra zahrála úžas a radost a pak mi povídá, jak je zklamaná, že by si rozhodně nevybrala Chorvatsko ( kvůli oblázkům) a že takové dárky se nedávají a že by raději peníze.
Pomyslela jsem si, že je rozmazlená, ale vrtá mi to hlavou. Já bych tedy radost měla.
Jak to vidíte vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
49226
7.5.16 20:49
@Lenka002 píše:
Právě jsem se vrátila z rodinné oslavy. Moje nejmladší sestra dostala spolu s manželem od své tchýně dárek k narozkám a zároveň k výročí jejich svatby- 14 dní letecky v Chorvatsku v 5* hotelu. Podle fotek super, jídlo al in., hned na pláži a bazén s vyhřívanou vodou (kdyby se ochladilo).
Sestra zahrála úžas a radost a pak mi povídá, jak je zklamaná, že by si rozhodně nevybrala Chorvatsko ( kvůli oblázkům) a že takové dárky se nedávají a že by raději peníze.
Pomyslela jsem si, že je rozmazlená, ale vrtá mi to hlavou. Já bych tedy radost měla.
Jak to vidíte vy?

ano ségra je rozmazlená.,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19071

@Lenka002 tak jako ty :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
777

Mám stejný názor jako ty, je rozmazlená a má být vděčná, že dostala takový dárek. Jiné dostávají akorát rady do života :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23860
7.5.16 20:51

Mno neměla bych radost z tak drahého dárku, ale ani z peněz. Radši si vyberu a zaplatím sama, peníze by mne přivedly do rozpaků. A ty poukazy - vopruzzz. Já dostala od našich k vánocům poukaz do restaurace a čerpala jsem to až teď :zed: Vím, některé lidi je těžké obdarovat :oops: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
7.5.16 20:52

Hm, asi jsem taky rozmazlená. Ne že bych neměla radost, ale asi bych byla radši, kdybych se na takovém rozhodnutí podílela. Za ty samé prachy mohla tchýně koupit dovolenou, která by se jim líbila víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nafrněná
7.5.16 20:52

Ty jo neblbni, co když si to tady přečte nebo jí o tom někdo řekne?

• Citovat
  • Nahlásit
4876
7.5.16 20:55
@Nafrněná píše:
Ty jo neblbni, co když si to tady přečte nebo jí o tom někdo řekne?

Myslím, že to nehrozí, tchýně nemá ani PC, sestra chodí stále na Rodinu a na koníka nebo jak se to jmenuje, já Rodinu opustila před lety, když jsem si tam připadala jako blbec :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2789
7.5.16 20:55

Taky bych z podobného dárku byla rozpačitá. Takovou dovolenou bych si sama určitě nevybrala a vyplácat 2 týdny dovolené na pobyt, který by byl na hony vzdálený od mých představ by mi bylo líto. Slušně bych poděkovala, ale větší radost bych měla z poukazu na dovolenou dle vlastního výběru. Takové dárky se bez porady opravdu nedávají :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1744
7.5.16 20:56

Za mě tedy rozmazlená není. Ne každému se líbí to samý… Já jednou dostala od své kamarádky k 20. narozeninám letenky do Turecka (istanbul). Že spolu poletíme na dovolenou. Ubytovaný jsme byly u její babičky (kamarádka je turkyně). Bylo to na 14 dnů!!! Už první den tam jsem se modlila ať to uteče. Hrůza a děs…rozhodně nic pro mě.
Někdo jiný by z toho měl radost…pro mě to byl totálně nevhodný dárek a utrpení přežít tam ty dva týdny.
Chápu tedy, že lepší jsou peníze…a ať si sestra s manželem vyberou sami…kam by za ně letěli. Kdybych někomu chtěla udělat radost, udělám to právě tak a nerozhodnu za ně… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4876
7.5.16 20:56

@Jahru Přitom sestra miluje takové dovolené, ale ne Chorvatsko a ještě víc miluje peníze, je to tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49226
7.5.16 20:57
@Zireael píše:
Hm, asi jsem taky rozmazlená. Ne že bych neměla radost, ale asi bych byla radši, kdybych se na takovém rozhodnutí podílela. Za ty samé prachy mohla tchýně koupit dovolenou, která by se jim líbila víc.

a nebo si mohla za ty prachy koupit dovolenou pro sebe a na mladou se vykašlat.. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13120
7.5.16 20:58

@Lenka002 tak jasně, tchyně měla těch 30tis dát do obálky a darovat jí prachy. Taková dovolená je jasnej opruz. Tss, bl. bý Chorvatsko s oblázkovou pláží. Kdyby to byl Karibik, to by bylo jinačí. (pro ty méně chápavé to myslím ironicky)

Je rozcapená. Chápu, že někdo má jiné preference, ale prostě to dostali jako dárek, tak by měla být nadšená, nebo příště to může být poukaz do kempu na místo pro stan.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19071
7.5.16 20:59

I kdyz je odvazne neco takkoveho darovat. Ja bych radost mela, ale my se kazdy rok k mori nedostaneme…
Je to dost penez, tak se mozna tchyne mela spis poradit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4876
7.5.16 20:59

@jdukolem To mě taky napadlo :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu