Dárek z Kolotoče 2011 nepřišel

Napsat příspěvek
Velikost písma:
24.1.12 16:49

Chtěla bych tímto poděkovat Xangel87 za náhradního ježíška, který včera dorazil. Máme velikánskou radost!!!!! :lol: :lol: :lol: Dcerka hned začala modelovat a manžel mi sežral sladkosti :cert: :mrgreen: Omalovánky jsem ještě schovala, až to Markétce trochu víc půjde, páč by to počmárala fixkama a to by byla velká škoda.
Takže ještě jednou moc a moc díky!!!!! Pak přidám do té druhé diskuze fotečku, ještě jsem to i stihla vyfotit, než se na to vrhli :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6555
24.1.12 17:06

Haňulko to jsem ráda, že si ráda :lol: A teda jediný dárek v tom byl pro tebe a ty sis ho ani nevychutnala :cert: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.12 20:35

Tak nakonec jsem si i zobla, dokonce mi manžel něco nechal :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová