Dcera 16 měsíců se pořád v noci budí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terbucha
Kecalka 105 příspěvků 11 inzerátů 28.08.18 01:29
Dcera 16 měsícu se pořád v noci budi

Holky prosím vás o radu moje dcera 16 měsícu teď už týden v noci se budí takže skoro vůbec nespím je to vyčerpávající lezou ji zuby každou chvíli vzhůru jako kojenec prosím o radu co s tím :nevim: :mavam: :zed:

Reakce:

Fjodorka
Extra třída :D 11237 příspěvků 28.08.18 06:35

Vydržet. Je to ještě malé dítě. Však ono to přejde. Já bych to řešila společným spánkem a kojením v mém polospánku.

iwa83
Kelišová 6528 příspěvků 28.08.18 07:09

vydržet, na to nic jiného nepomůže. Případně spát spolu a kojit v polospánku. Předpokládám, že mazat dásně zkoušíš. Ale některé děti to zvládají hůř, některé líp… Ale vydrž a jdi spát kdykoliv jde spát ona přes den.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 28.08.18 07:25

Mně se stále budí i má 2leta (v červnu) :lol: :lol: několikrát za noc, na sunar, stále. Neřeším, u staršího to bylo stejně, přestal kolem tří let. Stejně čekáme další, takže se 10 let nevyspim v kuse :lol: :lol:

blumen
Hvězda diskuse 41944 příspěvků 28.08.18 07:34

Vydrzet :nevim: kojis nebo ne? Mne se budika do 2,5 ket. Ted sice by spala celou noc, ale i ve 3,5 jde v noci curat na zachod a musim s ni :zed: jedno blbe vstanuti, ale ubiji me to uz.

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 593 příspěvků 28.08.18 07:46

Tyjo malýmu je skoro 2,5 a ještě nespal celou noc. :zed: dnes byl vzhůru třeba o půlnoci a ve čtyři. Dostane jen napít a po chvilce spí dal ale stejně je to ubijejici. A jestli to trvá týden, tak to je prdlajs, s prominutím, ať vstává o víkendu manžel, ty se vyspi a nějak to vydržte. Na zuby stejně žádná rada není, jednou vyrostou, u nás na ně nezabiralo nic.

Uživatel je onlinenenivolnynick
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 1 inzerát 28.08.18 07:48

Tak sama pises ze rostou zuby… holt prezit, zname to vsechny. Syn ma 2 ctvrt a celou noc nespí

Uživatel je onlinenenivolnynick
Zasloužilá kecalka 517 příspěvků 1 inzerát 28.08.18 07:49
@Netopýr1 píše:
A jestli to trvá týden, tak to je prdlajs, s prominutím

Tak :palec:

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 28.08.18 07:57

@terbucha zkuste ma noc namazat dásně Calgelem nebo Kamistadem (ten je silnější) jsou to lokální analgetika tak snad holčičce uleví a umožní se všem vyspat.

terbucha
Kecalka 105 příspěvků 11 inzerátů 28.08.18 08:11

No já ji už nekojim ona nikdy nebyla spáč ale teď je to hrůza závidím maminkám co říkají že dítě spí celou noc

ejhle
Závislačka 2821 příspěvků 28.08.18 08:38

@terbucha vydržet. Nic jiného nejde. První dítko začalo spát celou noc v 18 měsících a druhé má 3 roky a pořád nespí celou noc-na rodicaku už nejsem-vstavam v 6 ráno…pořád doufám a čekám na noc bez vstavani :zed:

Ornwen
Závislačka 4530 příspěvků 28.08.18 08:59

@terbucha treba te uklidni, ze muj temer ctyrlety setim budi stale. Dnes az v pet, ale stejne. Jindy i vic. 17mesicni tak jednou za noc taky. A cca jednou tydne si da nocni „parbu“ a je vsele vzhuru od pul hodiny do tri hodin. :zed: :cert: zatim to taky pricitam zubum, ale zadne calgely na nej nikdy nefungovaly.

blumen
Hvězda diskuse 41944 příspěvků 28.08.18 11:58

@Ornwen u nas ted doma frci krome curani o rustove bolesti :zed: takze v noci masirovat a nahrivat a pak jit do prace je zazitek :zed:

blumen
Hvězda diskuse 41944 příspěvků 28.08.18 11:59

@Ornwen u nas ted doma frci krome curani o rustove bolesti :zed: takze v noci masirovat a nahrivat a pak jit do prace je zazitek :zed:

blumen
Hvězda diskuse 41944 příspěvků 28.08.18 11:59

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >