Dcera 16 měsíců se pořád v noci budí

11439
28.8.18 06:35

Vydržet. Je to ještě malé dítě. Však ono to přejde. Já bych to řešila společným spánkem a kojením v mém polospánku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9127
28.8.18 07:09

vydržet, na to nic jiného nepomůže. Případně spát spolu a kojit v polospánku. Předpokládám, že mazat dásně zkoušíš. Ale některé děti to zvládají hůř, některé líp… Ale vydrž a jdi spát kdykoliv jde spát ona přes den.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5810
28.8.18 07:25

Mně se stále budí i má 2leta (v červnu) :lol: :lol: několikrát za noc, na sunar, stále. Neřeším, u staršího to bylo stejně, přestal kolem tří let. Stejně čekáme další, takže se 10 let nevyspim v kuse :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85478
28.8.18 07:34

Vydrzet :nevim: kojis nebo ne? Mne se budika do 2,5 ket. Ted sice by spala celou noc, ale i ve 3,5 jde v noci curat na zachod a musim s ni :zed: jedno blbe vstanuti, ale ubiji me to uz.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2922
28.8.18 07:46

Tyjo malýmu je skoro 2,5 a ještě nespal celou noc. :zed: dnes byl vzhůru třeba o půlnoci a ve čtyři. Dostane jen napít a po chvilce spí dal ale stejně je to ubijejici. A jestli to trvá týden, tak to je prdlajs, s prominutím, ať vstává o víkendu manžel, ty se vyspi a nějak to vydržte. Na zuby stejně žádná rada není, jednou vyrostou, u nás na ně nezabiralo nic.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28.8.18 07:48

Tak sama pises ze rostou zuby… holt prezit, zname to vsechny. Syn ma 2 ctvrt a celou noc nespí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28.8.18 07:49
@Netopýr1 píše:
A jestli to trvá týden, tak to je prdlajs, s prominutím

Tak :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6650
28.8.18 07:57

@terbucha zkuste ma noc namazat dásně Calgelem nebo Kamistadem (ten je silnější) jsou to lokální analgetika tak snad holčičce uleví a umožní se všem vyspat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
139
28.8.18 08:11

No já ji už nekojim ona nikdy nebyla spáč ale teď je to hrůza závidím maminkám co říkají že dítě spí celou noc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2909
28.8.18 08:38

@terbucha vydržet. Nic jiného nejde. První dítko začalo spát celou noc v 18 měsících a druhé má 3 roky a pořád nespí celou noc-na rodicaku už nejsem-vstavam v 6 ráno…pořád doufám a čekám na noc bez vstavani :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6993
28.8.18 08:59

@terbucha treba te uklidni, ze muj temer ctyrlety setim budi stale. Dnes az v pet, ale stejne. Jindy i vic. 17mesicni tak jednou za noc taky. A cca jednou tydne si da nocni „parbu“ a je vsele vzhuru od pul hodiny do tri hodin. :zed: :cert: zatim to taky pricitam zubum, ale zadne calgely na nej nikdy nefungovaly.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85478
28.8.18 11:58

@Ornwen u nas ted doma frci krome curani o rustove bolesti :zed: takze v noci masirovat a nahrivat a pak jit do prace je zazitek :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85478
28.8.18 11:59

@Ornwen u nas ted doma frci krome curani o rustove bolesti :zed: takze v noci masirovat a nahrivat a pak jit do prace je zazitek :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85478
28.8.18 11:59

@Ornwen u nas ted doma frci krome curani o rustove bolesti :zed: takze v noci masirovat a nahrivat a pak jit do prace je zazitek :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Babysense II

  • (4.8) + 25 recenzí

4C 401

  • (5) + 19 recenzí

SCD 510

  • (5) + 12 recenzí

SCD505

  • (4.3) + 12 recenzí

SCD 525

  • (5) + 5 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin