Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Veronikq my uz jedno mame chcem druhy a o nej se snazime uz rok. taky oremyslim ze si koupim digi test. ale bojim se ze bude negativni ![]()
@Vladka23 Taky sem byla uplne v prdeli a aj sem se potila cele 3 dlouhe minuty :/ ale jeste pockeej az jak budou duchove ![]()
@Veronikq jj pockam ve ctvrtek testnu mamatestem a uvidim. u prvniho ditka jsem mela pozitivni tets az po tydenim zpozdenim. tak nezoufam ale bojim se
@Veronikq no uvidime ale radsi si zadne sance nedavam neni to poprve co mam takhle spozdeni