Den zpoždění, můžu být těhotná?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2941
5.3.13 21:34

@Veronikq my uz jedno mame chcem druhy a o nej se snazime uz rok. taky oremyslim ze si koupim digi test. ale bojim se ze bude negativni :-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2605
5.3.13 21:37

@Vladka23 Taky sem byla uplne v prdeli a aj sem se potila cele 3 dlouhe minuty :/ ale jeste pockeej az jak budou duchove ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2941
5.3.13 21:38

@Veronikq jj pockam ve ctvrtek testnu mamatestem a uvidim. u prvniho ditka jsem mela pozitivni tets az po tydenim zpozdenim. tak nezoufam ale bojim se

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2605
5.3.13 21:48

@Vladka23 Doufam ze se Va podarilo ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2941
5.3.13 21:56

@Veronikq no uvidime ale radsi si zadne sance nedavam neni to poprve co mam takhle spozdeni

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Peťule M
6.3.13 11:16

@Vladka23 @Veronikq ta já jsem dnes testovala, nevím, výsledek je takový nejednoznačný.. Já jsem opravdu slabounkého ducha videla, ale jestli to tak opravdu bude, to nevím..:-( Budu muset testovat i dál…:-(

  • Citovat
  • Upravit
2941
6.3.13 11:20

@Peťule M zkus zitra nebo v patek a urco bude silnejsi

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2605
6.3.13 11:54

@Peťule M To je super :* snad bude silit :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová