Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Dobrý den, maminky,
chceme si koupit sedačku na kolo. Na kole jezdíme hodně, takže bychom chtěli takovou, která bude pro dítě ta nejbezpečnější a nejpohodlnější. (dítě je staré 18 měs.)
Prosím o radu, pokud se v tom některá dobře orientujete. ![]()
Děkuji moc
Přímo takovou tu co „napasuješ“ na zadní nosič?? My teď řešíme něco podobnýho a nakonec půjdem asi do toho vozíčku
Ale počkám s tebou ![]()
@Krkael tak zalezi jake maji kola ne? My kupovali kola tyden zpet a na modernim horskym kole nosic neni a sedacka je pripevnena k ramu kola ![]()
a navic to s ditetem ani tolik nedrnca jako kdyz je sedacka na nosiči
my kupovali sedacky hamax nebo tak nejak stala kolem 1800 kc a jsme spokojeni ![]()
Na nosič určitě né, a ani přední. Rozhodně nějakou samonosnou dozadu, pokud dítě usíná tak raději polohovací. Jinak myslím, že zn. Hamax je kvalitní, my jsme měli Polisport a taky OK.
My mame hamax siesta premium, je skvělá. Pokud maly usne, jde lehce asi o 30 stupnu sklopit, ze mu pak nepada tolik hlavicka ![]()
My máme samonosnou sedačku od Polisport cca 1200Kč a jsem spokojená. Dcera mi rozhodně neusne při jízdě na kole, tak jsme naklápěcí nepotřebovali.
Měli jsme Hamax sleepy a spokojenost. Ale už je to pár let co jsme ji kupovali, tak už se možná jmenuje jinak.
My máme hamax kiss a také naprostá spokojenost - super je i to, že se dá dokoupit i další držák na druhé kolo a odpadá tedy nutnost neustálého přemontovávání sedačky z jednoho kola na druhé či nutnost kupovat druhou sedačku
Ten druhy drzak jde dokoupit i k tomu Polisportu. Normalne nam ho v cykloprodejne objednali.
Jednoznačně Hamax - dá se polohovat pokud dítě usne, takže hlavička „neblembá“, výhodou jsou i zámky, které se dají přikoupit, manipulace na přehazování sedačky je pak snadná a zvládne to každá
.