Dítě bez partnera

5
13.6.13 14:06

Dítě bez partnera

Ahoj všem,

je mi 36 let a toužím po dítěti ovšem jsem bez partnera.
Nenašel by se tady někdo kdo by mně poradil jak na to? Nevěřím že bych byla jediná.

Byla bych ráda kdyby se mně někdo ozval z vlastníma zkušenosti.

Předem děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35461
13.6.13 14:09

Dítě potřebuje rodinu, takže mi přijde hodně hloupé, že ho chceš záměrně přivést na svět jako samoživitelka. :evil:

A k tvému dotazu: Vlastní zkušenost nemám. :D Ale známá jo. Měla po třicítce no a obrážela studenstké hospůdky a jeden studentík se chytil. Bohužel pro ni to nevyšlo tak, jak plánovala, sdělila mu, že bude otcem a on se k tomu jako otec postavil a chtěl s ní dítě vychovávat.
Takže rada pro tebe - těhotenství nesdělovat. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
820
13.6.13 14:15

Pochopitelně to jde i bez partnera. Znám 2 takové případy - pomohlo jim umělko neznámým dárcem provedené v jednom případě ve Španělsku a v druhém v Belgii. Možné to je i v Anglii, alespoň si tedy myslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3424
13.6.13 14:15

Hmm…najít si partnera?
Já nevím, jestli je to Tvoje přání, tak si zjisti pomocí ovulačních testů, kdy máš ovulaci a pak podle toho budeš muset sbalit nějakého kamaráda nebo náhodného kolemjdoucího. Bez sexu (a bez chlapa) to prostě nepůjde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
790
13.6.13 14:19

Já znám z doslechu příběh, kdy si slečna dala inzerát na nějakou seznamku, že shání muže pouze za tímto účelem, z těch, co se jí ozvali, si jednoho vybrala, sešli se, on si asi myslel, že něco bude, ale ona mu řekla, že se neznají a nemoci a tak, tak on odevzdal materiál, ona zavedla, povedlo se, narodila se krásná holčička a hotovo. On ji ještě jednou kontaktoval s dotazem, jestli se povedlo, ona odvětila, že ano, a tím to haslo a všichni spokojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20557
13.6.13 14:24

Věnuji ti manžela..i s návodem k použití.. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
13.6.13 14:27

Pokud by to bylo jen trochu v mých ekonomických možnostech, jela bych do zahraničí a zkusila to v centru asistované reprodukce. Na stimulovat hormony a pak vybraný materiál. S jistotou, že mi někdo nezazvoní za rok u dveří s tím, že chce být tatínek a že mě při vyrábění mimina nikdo ničím nenakazí…
Zajímalo by mě, jak by se postupovalo, kdybych v ČR přivedla do CAR neplodného muže, přistoupilo by se k oplodnění dárcem a on by pak už nefiguroval, nebo naopak ještě hůř, kdyby nadále chtěl figurovat. Otcovství by se neprokázalo, tak jak by se s tím naše jurisdikce poprala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
820
13.6.13 14:32
@vlastovka385 píše:
Já znám z doslechu příběh, kdy si slečna dala inzerát na nějakou seznamku, že shání muže pouze za tímto účelem, z těch, co se jí ozvali, si jednoho vybrala, sešli se, on si asi myslel, že něco bude, ale ona mu řekla, že se neznají a nemoci a tak, tak on odevzdal materiál, ona zavedla, povedlo se, narodila se krásná holčička a hotovo. On ji ještě jednou kontaktoval s dotazem, jestli se povedlo, ona odvětila, že ano, a tím to haslo a všichni spokojení.

To mi připadá jako dost dobrý řešení, lepší než oficiální umělko neznámým dárcem.

Rada najít si partnera je mi nepřipadá jako rada, to ví přeci každý, ale ne vždy to jde.

Připadá mi lepší uskutečnit to ve věku 36 let, to je ještě dostý dobrý věk, než 10 let čekat, nic a pak se nechat uměle oplodnit ve 47 letech. Znám jeden takový případ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1855
13.6.13 14:32

Když si dáš inzerát na seznamku, že hledáš jen oplodnovace, tak se ti jich prihlasi tucet. Chlapi se holt radi rozmnozuji. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9194
13.6.13 14:33

Znám případ jednoho páru, ale lesbického, který si na nějaké k tomu určené seznamce vyhlédl dárce. Ten u nich odevzdal čerstvý materiál a ony ho zavedly stříkačkou a opravdu ta žena otěhotněla a bude za chvíli rodit.

Ale pokud teda nechceš takhle, asi bych měla docela strach obrazit diskošky a s někým neznámým se vyspat, z toho kouká hromada nemocí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
13.6.13 14:33
@peggy.sl píše:
Věnuji ti manžela..i s návodem k použití.. :D

ty máš na chlapa návod k použití? 8o 8o jak jsi to udělala? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20557
13.6.13 14:34

S tou seznamkou je to dobrý nápad! :palec:
To by mohlo klapnout..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.6.13 14:35

@Dunugu1 já to tak udělala, kdyžtak napiš na sebe mail a písnu ti, příp. pokud chceš nějaké podrobnosti, tak ti můžu napsat SZ, záleží na tobě

• Citovat
  • Nahlásit
4635

@Gladys v ČR je to tak, že pokud se používá pro oplodnění sperma dárce, tak partner ženy prohlásí čestně, že soiuhlasí s tímto a že se uznává otcem případného zplozeného dítěte.
Tento svůj souhlas pak nemůže popřít a to ani na základě biologických testů. Prostě otcem je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20557
@Žirafátko píše:
ty máš na chlapa návod k použití? 8o 8o jak jsi to udělala? :lol:

Aby se lépe prodával, sepsala jsem manuál.. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek