Reklama

Dítě ve školce neposlouchá učitelku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kykysek001
Povídálka 29 příspěvků 07.09.18 13:25
Dítě ve školce neposlouchá ucitelku

Dobrý den prosím potřebuji pomoc už jsem bezradna malé budou v prosinci 3roky teď v září jsme nastoupili do školky, vše krasne zvládá akorát od prvního dne bere dětem hračky a učitelku vůbec nevnímá, neposlouchá přitom doma poslechne je hodná a i na hřišti si s dětmi krásně hraje a dnes mi bylo ve školce řečeno že má 14 dní na to aby se srovnala jinak mi ji vezmou jen 2krat do týdne a jen na pár hodin a na stálo mi ji vezmou až v listopadu a to se pak uvidí co dál… Poraďte co mám dělat je moje první dítě takže vůbec nemám potuchy jak ji to naučit říkám ji pořád ať je hodná poslouchá a ona mi vždy řekne ano ale zlobí ????????????

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Natálka26
Kelišová 5390 příspěvků 07.09.18 13:27

Tohle si podle mě musí ohlídat učitelka. Kromě toho povídání k tom jak musí poslouchat víc neudělaš. Nebo ji že školky vem sama a dej jí třeba až od ledna, třeba jenomnneni připravena na to fungování v kolektivu celý den.

kykysek001
Povídálka 29 příspěvků 07.09.18 13:29

Bohužel to nejde musím chodit do práce jinak bych ji hned stáhla :(

Elza56
Kecalka 116 příspěvků 07.09.18 13:29

Paní učitelka má za sebou určitě pedagogickou psychologii a podobná studia. Pořádek by si měla umět udělat sama, mít přirozenou autoritu. Chápu, že u některých dětí to nejde, ale jestliže je Vaše dcera jinak poslušná, myslím, že problém bude někde jinde.

Natálka26
Kelišová 5390 příspěvků 07.09.18 13:32

@kykysek001

V tom případě je tam kvalifikovaná osoba, která x let studovala na to ,aby se mohla věnovat a pracovat s dětmi tak ať ukáže, že ta studia k něčemu byla. Nebo ji dej do nějaké dětské skupiny, kde bude individualnejsi přístup.

Ou
Kelišová 5095 příspěvků 07.09.18 13:32

No upřímně - pokud tebe poslouchá a funguje to, a učitelka ji nezvládá, tak problém je na straně učitelky. To na dálku prostě nijak neovlivníš.

Respektive můžeš se zkusit domluvit, jestli překousnou, že bys tam na pár dní byla s ní a podpořila mizernou autoritu dotyčné učitelky.

kykysek001
Povídálka 29 příspěvků 07.09.18 13:33

To si právě říkám taky ale když jsem mluvila s ředitelkou řekla mi že mám věřit ucitelkam že oni ví jak se dítě chová a že jde vidět že ji nejsou 3roky že přehlíží učitelku, boura dětem kostky, bere jim hračky jinak je prý šikovná tak já už nevím přitom mě to na hřišti nedělá

kykysek001
Povídálka 29 příspěvků 07.09.18 13:34

To mě taky napadlo jedine už zkusit abych tam byla a naučila si ji sama ať poslouchá i učitelku ale nevím zda mi to povolí zkusím to v pondělí mám i kvůli malé teď 14dni dovolenou

_0812_
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 07.09.18 13:35

Mě zase zarytě odmítá dcera ve školce jíst. Učitelce pusu neotevře, vymýšlí si, která jí má nakrmit a pak stejně řve, že nechce. Za celý týden komplet všechny svačiny i obědy letěly do koše. Domluva po dobrém nepomáhá, prostě doma slíbí a ví o tom a tam konec, jede si své. Takže jsme prostě najely na zákazy. Vzteká se, ale bohužel. Nejde po dobrém, tak prostě po zlém.

kykysek001
Povídálka 29 příspěvků 07.09.18 13:37

@_0812_ mě také právě doma slíbí a i se těší do té školky na děti a hračky ale jakmile se zavřou dveře ignoruje učitelku

Ou
Kelišová 5095 příspěvků 07.09.18 13:40
@kykysek001 píše:
@_0812_ mě také právě doma slíbí a i se těší do té školky na děti a hračky ale jakmile se zavřou dveře ignoruje učitelku

u ani ne tříletého dítěte prostě nejde předpokládat, takovou regulaci racionalitou, že když něco odpoledne slíbí, tak že to umí spojit se siutaci druhý den ve školce. Prostě je do něčeho zabraná a dotyčná učitelka nezvládá komunikovat tak, aby dceři doručila to, co se jí snaží sdělit.

Hučet do ní můžeš horem dolem, ale to prostě nepomůže -fakt to tvoje dcera nedělá schválně. Jakkoiv se dotyčná dáma, co neumí zvládnout batole bude bránit a házet to na tebe. Tak jako se dá ve školce potkat skvělá učitelka, tak se tam vyskytují i účy všeho druhu.

cell
Echt Kelišová 8044 příspěvků 07.09.18 13:41

Myslím, že po týdnu chození, kdy je pro děti všechno nové a neobyvklé, je brzo dělat jakékoli závěry. Nechte tomu čas, ono si to sedne :hug:

Uživatel je onlinemojmira
Hvězda diskuse 76940 příspěvků 07.09.18 13:42
@kykysek001 píše:
To si právě říkám taky ale když jsem mluvila s ředitelkou řekla mi že mám věřit ucitelkam že oni ví jak se dítě chová a že jde vidět že ji nejsou 3roky že přehlíží učitelku, boura dětem kostky, bere jim hračky jinak je prý šikovná tak já už nevím přitom mě to na hřišti nedělá

děti se většinou chovají jinak doma, jinak ve školce…býváto ale naopak, doma neposlouchají, učitelku ve školce respektují, poslouchají..musíte vydržet ;)

smudlinky
Závislačka 2522 příspěvků 360 inzerátů 07.09.18 13:45

@kykysek001 jinak se chová dítě ve školce, kde je kolektiv, jinak s rodičem. Sliby takto malých dětí také vydrží chvíli. Asi bych zkusila chvíli vydržet, pokud se situace nezlepší zvolila nějakou miniškolku, kde dítko pochytí co a jak a pak se bude lépe adaptovat v klasické školce. Přece jen mezi tříletým a skoro tříletým dítkem je celkem rozdíl, možná na školku ještě není připravená.

smudlinky
Závislačka 2522 příspěvků 360 inzerátů 07.09.18 13:45

@kykysek001 jinak se chová dítě ve školce, kde je kolektiv, jinak s rodičem. Sliby takto malých dětí také vydrží chvíli. Asi bych zkusila chvíli vydržet, pokud se situace nezlepší zvolila nějakou miniškolku, kde dítko pochytí co a jak a pak se bude lépe adaptovat v klasické školce. Přece jen mezi tříletým a skoro tříletým dítkem je celkem rozdíl, možná na školku ještě není připravená.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >