Do jakého věku jste dávali dítěti UM?

820
9.8.13 09:26

Do jakého věku jste dávali dítěti UM?

Ahojky,

zajímalo by mě, do jakého věku jste dávali dítěti UM, např. lahvíčku večer po večeři či ráno po probuzení? Nebo jaká jste četli doporučení v případě, kdy dítě jí pěkně a skoro dospělácky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31603
9.8.13 09:28

UM do roka, flašku s mlíkem do 2let cca do postele, teď pijou mlíko z hrnečků s pítkem k snídani a k večeři většinou též stále.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1451
9.8.13 09:29

Já dávala cca do dvou a půl..ráno po probuzení. kupovala jsem sunar ci hami pro ty starší děti.. přes den pila i obyč. mleko..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9858
9.8.13 09:30
@Sidsel píše:
Ahojky,zajímalo by mě, do jakého věku jste dávali dítěti UM, např. lahvíčku večer po večeři či ráno po probuzení? Nebo jaká jste četli doporučení v případě, kdy dítě jí pěkně a skoro dospělácky…

UM asi do 21 měsíců, přestalo šmakovat. Ted 28 měsíců, pije z flašky, kakao. Má jí rád ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24108
9.8.13 09:30

Cca do roka a půl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
700
9.8.13 09:31

Ahoj ja mam dceru narozenou ve 32 tt, ted je ji 7,5 mesice, my mame problém, ze mala to mliko uz nejakou dobu nechce, takze nekdy davam třeba jednou přes den ve spanku a jinak pravidelne vecer, když tvrde spi s kasickou…jinak dohanim mléčnou davku, kasemi, mléčnými prsnidavky a davam mleko do jidla…za chvili budu pridavat jogurt. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
9.8.13 09:31

Do 4 let přibližně.

• Citovat
  • Upravit
4181
9.8.13 09:34

Asi do 2 let, chutnalo mu, byla jsem rada.
Kdyz jsme presli na klasicke cerstve mleko, jeste se mi po UM styskalo - maly ho vypil opravdu hodne a ja nestacila kupovat flasky s mlikem, byla to hruza. Kazdej z rodiny, kdo sel nahodou do kramu, uz automaticky bral flasku mlika :roll:
Zlate UM v krabici
:mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3176
9.8.13 09:35

Mne se povedlo prevest maleho z UM na kravske teprve pred tydnem a to mu budou ted tri roky. Pije rano a vecer (kakao) a bohuzel jeste flasky :oops: sice ma savicku uriznutou na vetsi velikost nez je brcko, ale jinak mi to nepije. A vzhledem k tomu, ze je hubeny, tak jsem rada za cokoliv co ji a pije jakymkoliv zpusobem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50113
9.8.13 09:35

Dceři bude rok a půl a normálně už bych nedávala, ale jsou vedra a ona toho moc nevypije. Tak jsem ráda, že má každé ráno čtvrtlitr „jistý“. Normálního mléka zdaleka tolik nevypije. Do 14 m jsem sice kojila, ale tak od roka přidávám to um, protože mm už bylo ke konci minimum. Takže z výživového hlediska myslím, že už to nijak přínosné není, z hlediska tekutin v našem případě k nezaplacení. Dávám teda jen ráno místo snídaně cca v 5, pak s plným bříškem ještě usne a vydrží třeba do 8, navíc se dá napojit ještě napůl spící :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3931
9.8.13 09:37

Do necelých 2 let, pak sme přešli na ranní kakao

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2892
9.8.13 09:43

V cca 20 měsících jsme přešli na kravské, z lahve pije dosud (ráno a večer).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9858
9.8.13 09:49
@Verca85 píše:
Mne se povedlo prevest maleho z UM na kravske teprve pred tydnem a to mu budou ted tri roky. Pije rano a vecer (kakao) a bohuzel jeste flasky :oops: sice ma savicku uriznutou na vetsi velikost nez je brcko, ale jinak mi to nepije. A vzhledem k tomu, ze je hubeny, tak jsem rada za cokoliv co ji a pije jakymkoliv zpusobem.

Proč bohužel? Ve flašce je jistota, že to vysosají, hrneček aby člověk petrachtoval, jestli vypily.Moje dcera pila flašku ještě asi v osmi letech, protože záviděla té mladší, můj manžel jak by smet a nezbylo jim to :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
9.8.13 09:50

Matýskovi je 18 měsíců a dávám UM už jen na noc.
Ráno dávám kravské mléko. Občas se stane, že mi ho nevypije a chce raději vodu. Večerní UM ale vypije vždy, takže ho ještě nějakou dobu na noc nechám, aby měl aspoň nějaké mléko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15068
9.8.13 10:02

Stále dávám, ale už na střídačku se vším možným, UM, kravské, rostlinné.. dceři budou v listopadu tři a flašku vyžaduje poránu a večer po koupeli. Během dne občas i studené z hrnečku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama