Dodatečné zapsání dítěte do rodného listu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
4.3.16 13:03

@Nafrněná Porodné už jsem právě vrátila :)

  • Citovat
  • Upravit
69235
4.3.16 13:04
@jb93 píše:
@terinka4444 Vždyt není jakýkoliv..je otcem našeho prvního dítěte? A i druhého samozřejmě..

ne, já to nemyslela na tebe. Prostě obecně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
4.3.16 13:12
@Anonymní píše:
@Nafrněná Porodné už jsem právě vrátila :)

pak nestojí nic v cestě, stačí dojít na matriku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.3.16 13:20
  • Citovat
  • Upravit
36556
4.3.16 13:21
@terinka4444 píše:
nemusí to přes soud? Nemyslím tetsy otcovství. Prostě nemá dítě otce c RL, dojdu tam s jakýmkoliv chlapem s občankou a oni ho na jeho žádost zapíší? Jen na matrice? Hned? Jen tak?

Jasně, že stačí. To by byl stát padlý na hlavu, aby někomu bránil zapsat se do RL a uvázat se k placení, které by jinak bylo na státu v podobě dávek. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová