Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@jb93 píše:
@terinka4444 Vždyt není jakýkoliv..je otcem našeho prvního dítěte? A i druhého samozřejmě..
ne, já to nemyslela na tebe. Prostě obecně.
@Anonymní píše:
@Nafrněná Porodné už jsem právě vrátila
pak nestojí nic v cestě, stačí dojít na matriku.
@terinka4444 píše:
nemusí to přes soud? Nemyslím tetsy otcovství. Prostě nemá dítě otce c RL, dojdu tam s jakýmkoliv chlapem s občankou a oni ho na jeho žádost zapíší? Jen na matrice? Hned? Jen tak?
Jasně, že stačí. To by byl stát padlý na hlavu, aby někomu bránil zapsat se do RL a uvázat se k placení, které by jinak bylo na státu v podobě dávek. ![]()
@Nafrněná Porodné už jsem právě vrátila