Dojímá vás, jak roste?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 25.02.11 11:17
Dojímá vás, jak roste?

Holky, nezlobte se za zvláštní téma, ale včera jsme s manželem řešili jak je „hrozné“, jak ta naše malá šíííleně rychle roste. Vzpomínali jsme, co říkala a už neříká, protože to už prostě umí líp a „mrzelo“ nás, že už to tak hezky umí! Třeba: sama sobě říkala Káka,a přišlo nám to děsně rozotmilý. Dneska už ví, že je Kája a říká si i Kájinka atd…Je mi jasný, že je to prostě normální vývoj, jsem vděčná, že je tak šikovná, jak je…Jenže to všechno tak letí a nikdy se to miminko nevrátí :cry: Cítí to někdo stejně? Dojímáte se taky nad svým rostoucím batolátkem a vzpomínáte s nostalgií na jeho „miminkovské“ časy?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
lumáťa
Závislačka 2803 příspěvků 25.02.11 11:26

No jasně ! Mám to taky tak. Nejradši bych tenhle věk kluků zastavila - 4 a 1rok :-D

lumáťa
Závislačka 2803 příspěvků 25.02.11 11:29

A ještě k tomu dodám, že to druhé mimi si užívám ještě víc než první :-D :palec:

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 25.02.11 11:31

No jasně, každý den mi připadá, že jsou mnohem starší a šikovnější. Když jsem prodávala výbavičku, tak jsem to ořvala. A moje sestra teď v týdnu obrečela první vypadnutý zoubek u svého klučíka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.11 11:32

Jsem asi divná, ale nemám :oops: Občas proberu v počítači miminkovské fotky, ale nějak mě nostalgie nebere… Možná i tím, že jsem prvních 10 měsíců měla poporodní depresi a čas od času depresím míň nebo víc i teď.

Mafina5
Kelišová 5352 příspěvků 25.02.11 11:33

Mě na to upozornila kamarádka, která měla šest dětí, když přišla „do kouta“. Říkala, že u prvního se člověk pořád těší až bude umět to a tamto, kdežto u dalších jí už došlo, že nejlíp je si užívat co umí právě teď protože to a tamto bude tak jak tak někdy umět :-)

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 25.02.11 11:34

Když si vzpomenu, jak jsem obrečela první narozeniny :cry: :cry: Fakt hrozný, jak to letí! Nedokážu si představit, že půjde do školky, do školy, na první rande a já o tom třeba ani nebudu vědět :cry: Ani si neumím představit, že budu mít další dítě…a Kájinka půjde na druhou kolej…jsem švihlá :roll:

Karku
Zasloužilá kecalka 697 příspěvků 25.02.11 11:34
Ahoj,

mám to úplně stejně..dojímá mě to a opakuju jako moje babička před lety, jak to všechno strašně letí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: už bych chtěla mít bříško a čekat druhé, snad se zadaří :think: :think: :think:

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 25.02.11 11:36
Mafina5 píše:
Mě na to upozornila kamarádka, která měla šest dětí, když přišla „do kouta“. Říkala, že u prvního se člověk pořád těší až bude umět to a tamto, kdežto u dalších jí už došlo, že nejlíp je si užívat co umí právě teď protože to a tamto bude tak jak tak někdy umět :-)

No, vidíš a tohle těšení se až bude umět to a to jsem já ani u první neměla! Chtěla jsem si užívat každý den, i když byla „náročná“ :lol:

Stevia
Závislačka 3595 příspěvků 25.02.11 11:38

Já jsem vždyčky ořvala všechno-když byli starší tak nástup do školky,do školy,úspěšné zvládnutí pobytu v přírodě,první lásku i první rozchod,naroze­niny,když těm mím „miminkům“ bylo 18…
A to jsem jinak pragmatik,ale tohle mě dojme vždycky :mrgreen:

lumáťa
Závislačka 2803 příspěvků 25.02.11 11:50
Týja píše:
Když si vzpomenu, jak jsem obrečela první narozeniny :cry: :cry: Fakt hrozný, jak to letí! Nedokážu si představit, že půjde do školky, do školy, na první rande a já o tom třeba ani nebudu vědět :cry: Ani si neumím představit, že budu mít další dítě…a Kájinka půjde na druhou kolej…jsem švihlá :roll:
Starší dítko novým sourozencem nesmí jít na druhou kolej !!!!! Pozor na to. Jinak sourozence nebude mít ráda.
Máme to štěstí, že synové se milujou, nežárlí a je to krásný na ně koukat, jak se objímají :hug: , jak jsou spolu rádi… Je to štěstí :srdce: Opravdu bych si je nechala takhle jak jsou, růst už nemusí :mrgreen:
E.K.L.
Zasloužilá kecalka 643 příspěvků 25.02.11 11:51

Ahoj, můj manžel byl teď u své sestřenky, která má pár týdnů mimi, a když jsem se ho ptala, co miminko, říká: no, je takový maličký, leží a spinká. A to naše bylo taky takový?! :lol: Bylo a ještě o kousek menší, a je to jen „chvíle“, 7 měsíců, 3 roky. Všechno se tak rychle zapomíná a strašně to všechno utíká. :roll: Taky se pořád u dětí dojímám. :palec: :mavam:

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 25.02.11 11:58

Mě to připadá spíš naprosto neuvěitelný než smutný. Nedávno jsem třídila fotky z Jájina prvního roku a chvilkama jsem fakt zírala, jak se měnila - co měsíc, to úplně jiný dítě. Prostě to nechápu, jak strašně ten čas letí a jak je možný toho za tak krátkou dobu zažít tolik.

Clementine
Nadpozemská drbna 27298 příspěvků 25.02.11 12:06

Já se dojímám nad starýma fotkama, když byl mimuško :-) Ale zvláštní je, že si ty časy ani moc nevybavuju, spíš si vybavuju pár měsíců zpět, ale takové ty začátky cca do půl roku strašně útržkovitě. :think:
Asi to mám tak, jak někdo psal, že prožívám to, co je teď a těším se, kdy přijde něco nového. Teďka třeba před 14 dny začal konečně chodit po bytě, krátké trasy, ale čím dál víc a dál, je to hrozně fajn a těším se na jaro na ven, na capkání :-) A tak podobně. Ale jak říkám, z minula si moc nevybavuju.

Luccy1
Kecalka 135 příspěvků 25.02.11 12:09
Týja píše:
Když si vzpomenu, jak jsem obrečela první narozeniny :cry: :cry: Fakt hrozný, jak to letí! Nedokážu si představit, že půjde do školky, do školy, na první rande a já o tom třeba ani nebudu vědět :cry: Ani si neumím představit, že budu mít další dítě…a Kájinka půjde na druhou kolej…jsem švihlá :roll:
Švihlá neksi,úplně stejně to mám i já.Z jedné stránky mě ty její pokroky těší,a z druhé mi je smutno po tom miminku :-(
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Volný z SPD označil Havla za vlastizrádce a strhla se mela. „Je to můj názor!“

Z facebookového a twitterového profilu člena SPD Lubomíra Volného (45) se... číst dále >

Vidíme ho naposledy? Postránecký se dnes rozloučí s Krejzovými, čeká ho boj o zdraví

Uvidíme ho ještě někdy před kamerou? Populární herec Václav Postránecký se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >