Domácí likér Baileys, či jiný podobný ze salka

Napsat příspěvek
Velikost písma:
24021
20.12.19 14:34

@krtek93

Maliny se louhujou cca 3 týdny ve vodce, pak se přidává svařená voda s cukrem…
Recept mám z netu, myslím že to byly nejrecepty nebo toprecepty… :nevim: 8)
Mám recepty a záložky v druhým noťasu, kterej už je skoro kaput. Až budu mít víc času, nějak to z toho starýho vydoluju a dám sem, už jsem tu někomu slíbil návod na ořechovku, asi to bude dobrý na samostatnou diskusi… 8) 8) 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22794
20.12.19 18:28

@bse.pedro Díky! Tak to se dělá téměř stejně jako to arancello, tam se týden louhuje kůra s kořením, po týdnu se přidává voda s cukrem a nechá se ještě týden.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová