Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@sophinka1, dobře, už jdu…
Ale můžu se jít http://bestpage.cz/…hdhgfgdh.gif?
@neumisa, no jóóó, ahá…
![]()
@K-Black, asi jo. Jak říkám, zkušenost nemám, tak plácám…
http://bestpage.cz/…s/s11720.gif
@K-Black píše:
@radúna no dá se to obejít jinou IP, jinak ne.
To jo, ale v situaci, kdy má spousta lidí dynamickou adresu to ani nijak obcházet nemusí…
@admin mám takovou drobnost… Občas se stane, že někdo s málo příspěvky založí diskusi anonymně, ale protože má málo příspěvků, Tak se diskuze založí neanonymně. Nešlo by tam přidat nějaké upozornění, že diskuzi nelze založit anonymně…? Aby pak nebyly dotyčné nepříjemně prekvapene.
@CokeLady píše:
@admin Mohla bych požádat, zda by byla možná úprava vzhledu stránky při prohlížení fotek ve fotoalbu? Je to dost nešťastné, že se vždy po další fotce musí sjíždět dolů na fotku, opět kliknout na šipku a opět dolů na fotku, je to otravný. Věřím, že naprogramování této otravné maličkosti by nemuselo být těžké?Díky moc
@CokeLady
@Elessar @pomeranca
Dobrý den,
zítra vaše dotazy/podněty probereme s kolegy, a poté vám sem napíšeme ![]()
Přeji pěkný den,
Martina
@admin píše:
@CokeLady
@Elessar @pomeranca
Dobrý den,zítra vaše dotazy/podněty probereme s kolegy, a poté vám sem napíšeme
Přeji pěkný den,
Martina
a Nešlo by do chatu vkládat obrázky prosím?
@Medžika píše:
a Nešlo by do chatu vkládat obrázky prosím?
Funkci vkládat obrázky se nechystáme udělat. Chat byl myšlený na rychlou, jednoduchou komunikaci. Neradi bychom nahrazovali funkce diskuzí do chatu.
Díky za námět:)
Maruška
@Bersaba píše:
V souvislosti s mým dotazem ve „Smazaných tématech“ - nechcete založit podobnou administrátorskou diskuzi s podobnými informacemi o uživatelích? Smazání, bany (s vysvětlivkou), varování před nepoctivci apod…
Založili jsme diskuzi: https://www.emimino.cz/…lich-179945/. Jak bylo řečeno, slouží pro informování ostatním uživatelům o smazaných uživatelích, blokací, podvodnících.
Nejnovější informace se zobrazí vždy nahoře.
Děkujeme všem za náměty. ![]()
Maruška
@admin mám jeden takový blbý dotaz, jakto, že když si najdu nějakou starou diskuzi, tam je nějaká členka, ale v té době, co přispívala měla jiný nick než teď co má? když jí někdo cituje, tak je ten starý, ale jinak má ten nový? nebo jde měnit nick s tím, že mi příspěvky a vše zůstane zachováno? či se členka smazala a pak se zase založila? díky za rozluštění ![]()
@nikol.ondrášovka píše:
@admin ZdravímNeplánujete nějakým způsobem upravit recenze aby se v nich dalo hledat?
Díky za námět. Určitě se chystáme úpravu recenzí, jen v nejbližší době to nebude, kolegové mají napilno.
Díky za námět a za pochopení:)
Maruška