Druhé manželství se stejným mužem?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
639
10.11.25 22:03

Jedno takové manželství znám a jsou moc spokojení 🙂 Asi si tehdy jen potřebovali vyjasnit nějaké věci, aby zjistili, že bez sebe nemůžou být 🙂

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10651
10.11.25 22:24
@Anonymní píše: Více

No nevím, jak bych se znova nevdavala. Majetky můžete pověsit jinak. A potvrzení, ze jste uz 2 roky pár… :zed: kolik vám je? 18? Ze na takove kraviny hrajete? Nestačí vám jako potvrzení, ze spolu sdílite domácnost, intimní, osobní věci, které s nikým jiným nesdilite?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14208
11.11.25 00:52
@Anonymní píše: Více

Záleží jak moc jste si stihli během prvního pokusu ublížit. Čím méně, tím líp.

Záleží jak moc jste si v mezidobí natloukli ústa. Čím víc, tím líp.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.11.25 09:28

Děkuji za odpovědi :) někdy to tak má být.

  • Citovat
  • Upravit
24992
11.11.25 09:41

No, v rodině jsme to měli, rozvedli se nakonec i podruhé 8)
ne že bych to zakladatelce přála, vyjít to může a taky nemusí…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11789
11.11.25 18:37

Dvě manželství zároveň? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
207
12.11.25 08:08

My jsme se s manželem sice nerozvedli, ale po pár letech od jeho nevěry, jsme obnovovali náš manželský slib. Mě by to ani nenapadlo, ale když mě po asi 3 letech znovu požádal o ruku, byl to hezký nový začátek.
Vztahy jsou různé. Může se stát, že to nevyjde ani na podruhé a nebo spolu můžete být do konce života :) přeju hodně štěstí :kytka: pro mě obnovení slibu bylo snad hezčí než svatba, nemusela jsem na té akci trpět lidi, kteří se na svatbu zvali,,ze slušnosti,, 😅

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.11.25 08:14

Ano, rodiče se k sobě po čase vrátili. Teda svatbu už nestihli, ale lepší jak napoprvé.
Kamarádovi rodiče se vzali podruhý a taky lepší jak poprvé.
Obojí se rozváděli po letech „z blbosti“. Uvědomili si, že je jim spolu fajn.
Přeji krásný svatební den a hodně lásky ať je vám krásně!

  • Citovat
  • Upravit
42
12.11.25 14:01

Tykže jste se z nějakého důvodu rozešli a pak znovu k sobě? Hmm, to nechápu. Spolužačka mojí ženy tuhle blbostu udělala. Lituje.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
339
12.11.25 15:58

Vlastní zkušenost nemám, ale v práci to máme :mrgreen:. Funguje to výborně a teď už je to prý navždycky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2296
12.11.25 16:05

No já nevím. Aby ti ex pak nedělal problémy s dětma. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová