Držák -věšák na výkresy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tasa
Echt Kelišová 9247 příspěvků 20.10.14 11:12
Držák-věšák na výkresy

Máte něco takový? Prosím odkaz. Vím, že se to vyrábí, někde jsem viděla odkaz. Díky.

Reakce:
smudlinky
Závislačka 2652 příspěvků 282 inzerátů 20.10.14 11:45

Nemyslíte stojan na malířské plátno?

tasa
Echt Kelišová 9247 příspěvků 20.10.14 11:47
@smudlinky píše:
Nemyslíte stojan na malířské plátno?

ne, viděla jsem třeba sit, kam si date pomoci kolicku detske výkresy na papiru. nebo takkove ocelove lanko. třeba sit bych zvladla sama, ale nechce se mi s tim delat. jdu juknout na fler.

smudlinky
Závislačka 2652 příspěvků 282 inzerátů 20.10.14 11:48

Síť u nás prodávají výtvarné potřeby v různých barvách, drátek( provázek) si opravdu zvládnete udělat sama :-)

Žižule
Zasloužilá kecalka 991 příspěvků 20.10.14 11:51

@tasa Zkus zadat do vyhledávače „dekorační síť“, vyjede spousta odkazů

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 20.10.14 11:55

@tasa Jak píšeš, síť. Viděla jsem to u sousedů a vypadá to nádherně. JEště nevím, jak bude vypadat chodba, až budeme mít podkroví, ale něco takového by se mi tam líbilo :D
Pak ještě nástěnka na magnety nebo na špendlíky. Ale myslím, že síť je hezká a praktická zároveň.

Mili-lili
Extra třída :D 10378 příspěvků 20.10.14 12:28

@tasa dělaj se třeba háčkované. na nějaký s etaké chystám až budou mít synové nový pokoj :D

PetraJ
Kelišová 6863 příspěvků 20.10.14 12:37

Měli jsme v pokojíku několik let tuhle síť: http://www.noe.cz/?…

Stojí to pár korun a obrázků se na to vejde hromada. Má pět metrů na dýlku, takže jsme ji měli přes dvě zdi.

tasa
Echt Kelišová 9247 příspěvků 20.10.14 12:50

Děkuju holky, já si nakonec asi koupim sit v provaznictvi, libi se mi, ze je z přírodního sisalu a ze je v prirodni barve

tasa
Echt Kelišová 9247 příspěvků 20.10.14 12:50

Jesteě, máte typ na nějaký ok dřevěný kolíčky na ní?

PetraJ
Kelišová 6863 příspěvků 20.10.14 13:14

Kupovala jsem klasický dřevěný kolíčky na prádlo.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >