Ejakulat čerstvý a pochva

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.5.22 19:08

Ejakulat čerstvý a pochva

Dobrý den
Potřebuji se vás zeptat na jednu blbejší otázku, ale docela mě to znepokojuje.
Přítele jsem dělala orálně. Nepolykam a tak jsem to vyplivla do kapesníku a dostal se mi čerstvý ejakulat na prsty a já se omylem dotkla pochvy ze vnitř ne úplně, ale dotkla jsem se. Neuvědomila jsem si to. Tak se chci zeptat jestli takhle můžu otěhotnět.
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7246
4.5.22 19:12
@Anonymní píše:
Dobrý den
Potřebuji se vás zeptat na jednu blbejší otázku, ale docela mě to znepokojuje.
Přítele jsem dělala orálně. Nepolykam a tak jsem to vyplivla do kapesníku a dostal se mi čerstvý ejakulat na prsty a já se omylem dotkla pochvy ze vnitř ne úplně, ale dotkla jsem se. Neuvědomila jsem si to. Tak se chci zeptat jestli takhle můžu otěhotnět.
Děkuji

Prosím jak je možné se OMYLEM dotknout pochvy? Pokud se čerstvý ejakulat dostane do pochvy, tak vždy moznost je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.22 19:18

@hospodki No já se chtěla poškrábat. Neuvědomila jsem si to. Dostalose to nějak na vchod do pochvy, špička nehtu.

• Citovat
  • Nahlásit
4.5.22 19:27
@hospodki píše:
Prosím jak je možné se OMYLEM dotknout pochvy? Pokud se čerstvý ejakulat dostane do pochvy, tak vždy moznost je.

V klidu, to bude ta, co má pocit, že otehotni i ze společného vzduchu, který spolu s přítelem dýchají…

Zakladatelko, doporučuji příště přítele orálne uspokojit ve skafandru. Sice trochu nepohodlné, ale nemusíš mít strach, že by se ti nějakým, u tebe jakýmkoli možným i nemožným způsobem, dostalo jeho sperma do pochvy :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.22 19:32

@Barevné klubíčko a mohu takhle otěhotnět?

• Citovat
  • Nahlásit
4.5.22 19:33
@Anonymní píše:

Bereš ha?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11116
4.5.22 19:34
@Anonymní píše:

ty ano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.22 19:42

@DanielaD? Prosím?

• Citovat
  • Nahlásit
6575
4.5.22 19:44

Určitě teď budeš těhotná, takhle se dělají děti 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.5.22 19:47
@Anonymní píše: @DanielaD? Prosím?

Neodpověděla jsi mi na otázku. Bereš HA?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11116
4.5.22 19:54
@Barevné klubíčko píše:
Neodpověděla jsi mi na otázku. Bereš HA?

ona googlí co je to HA

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.5.22 19:56
@DanielaD píše:
ona googlí co je to HA

No jestli je to ta, co vždycky, tak ta HA bere. A teď má strach to přiznat, protože ví, že bychom ji to pak dali vyžrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2435
4.5.22 20:13
@Barevné klubíčko píše:
No jestli je to ta, co vždycky, tak ta HA bere. A teď má strach to přiznat, protože ví, že bychom ji to pak dali vyžrat.

Nemá strach, ta je zvykla. :mrgreen:
Btw jsem se tu prisla podivat po ctvrt roce a stale to slecnu bavi. :lol: No to me po… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.5.22 20:19
@Capricorn61 píše:
Nemá strach, ta je zvykla. :mrgreen:
Btw jsem se tu prisla podivat po ctvrt roce a stale to slecnu bavi. :lol: No to me po… 8o

Ona tu bude každý týden vypisovat do té doby, než skutečně otěhotní… :mrgreen: vydrž, sama vidíš, jak strašně „riskantní“ věci dělá… To je otázka času tohle :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.22 20:22

Podívejte. Já jsem sem přišla slušně zeptat na můj dotaz. Nevím absolutně o kom tu mluvíte, ale přestaňte. Prosila jsem o radu. Jestli ji nemáte prosím nepište. Opravdu jsem přišla slušně.
Chtěla jsem jen poradit.
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat