Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj,
ráda se podělím o své zkušenosti s ezo.tv.Nejvíce se mi líbila a důvěryhodně na mě zapůsobila Alenka pastelka.Dokonce se mi „zadařilo“a byla jsem hned přepojena do vysílání.Na můj dotaz ohledně zdraví mě blízkého člověka odpověděla,tak přesně,až mě zamrazilo…nevím,snad četla lékařskou zprávu?Nebo je to jen náhoda? Nicméně mám dlouholetou zkušenost s panem léčitelem,ke kterému jezdíme již několik let a úspěšně vyléčil maminku i mě velmi pomohl.Je to člověk skromný,citlivý,empatický a pokorný k životu a všemu živému.Předává energii oslabeným orgánům a místům v těle a tím pomáhá.A funguje to stopro.Asi je jeden z mála těch vyvolených pomáhat ostatním. Chápu však,že je i spousta podvodníků a šarlatánů.Já mám štěstí,že jsem poznala toho pravého. Přeji hezký den.
Jannyk nepošleš mi na tvého léčitele kontakt? Dnes jsem se taky nechala zlákat a zvolala do EZO. Kvůli zdraví mého syna. Protože byla linka do přímého přenosu obsazená, zeptali se mě, jestli chci přepojit na jiného věštce ohledně zdraví. Byla jsem připojena ihned.Hned při první větě se sekla, ptala se, jestli je syn po operaci. (není) Trochu jsem jí nasměrovala na dýchání, a časté rýmy a už to jelo.Řekla mi co má za problém, jaké bylinky atd.Co si ohledně zdraví hlídat.Částečně jsme rozebrali i školu. Syn je v 1třídě a má problémy s učením. Hovor mě vyšel cca 3000 kč.Mám smíšené pocity.
asi poradí, ale ty peníze jsou šílené. Určitě je lepší najít si léčitele a zajít si k němu osobně. EZO chce za rady nehorázné sumy!!!!
Myslím,že volat do vysílání je opravdu o dost dražší než zajít k léčiteli osobně.Ale někdy jen ta odvaha zvednout telefon a zavolat o radu je úspěch,není každý tak silná osobnost aby vše vyřešil mávnutím ruky..nebo běžel hned k lékaři.Alenka se trefila co se mého dotazu týkalo,ale spíš jsem se chtěla ujistit zda to, co víme od lékaře ona „uvidí“..bohužel nemohu Vám poskytnout kontakt na našeho téměř "rodinného "léčitele,má velkou klientelu a je starší ročník tudíž si nepřeje dál poskytovat kontakty na sebe,tímto se omlouvám.Díky němu však tam,kde selhala medicína a rozplynuly se nám všechny naděje,máme dnes dvě zdravé děti,proto říkám,že máme opravdu velké štěstí.Přeji zdraví a pohodu.
jen je mi líto, že ezoteriku takto zneužívají. Zajímalo by mne, zda o těchto praktikách vědí i věštci. Z posledního případu, vědomě jsem to zkusila ještě jednou-asi vědí. O to je to větší zklamání. Z ezo mi odpověděli až po dopisu na tv Barrandov , který to předal tf.firmě-nabídli mi jinou věštkyni (ale asi jen proto, že jsem napsala, že to předám jako kauzu konkurenční tv. Já chtěla Kranti a oni někoho jiného.
![]()
Jen koukněte na http://www.zkusenosti.biz/ezo-tv
Jen pro zajímavost jsem zavolala na Ezo a tato moje neuváženost stála 210 Kč, nebyla jsem přepojena a druhý den přišla sms " děkujeme za zavolání, pokud jste nemohli být přepojeni do studia, stále vám můžeme dát radu.Volejte naše věštce
na 90670333 /70kč min/ Velmi výdělečný podnik. Nechtěla jsem radu od věštce, ale ověřit si horentní sumy o kterých píší další uživatelé. Děkuji za radu poslanou sms
je velmi drahá.
Ano, volala jsem do ezo a jelikož mě ani do tří minut nepřepojili, tipla jsem to sama, pokusy byly dva, provola jsem 300 kč a ještě jsem ani nic neřekla. Od té doby jsem si dala zákaz a raději jen poslouchám a velmi se mi to líbí.
I já jsem podobně včera naletěla,vlastně dnes ráno.Mám problém a jako věštka usedla Danica.Zdůraznila své vysokoškolské vzdělámí ,intuici,úspěšnost věštby.Natolik se mi paní zdála seriozní,že jsem se odhodlala se svým problémem svěřit..Zbytečně jsem čekala 5.min.než jsem byla přepojena,čekala jsem jen na to až se paní vypovídá a připraví mě na přepojení jako idiota.Po přepojení stručná otázka pouze jedna,odpověď ještě stručnější.snad 3.věty v trvání 30.sekund.Jelikož na druhou neopdpověděla,volala jsem opět.Měla velkoryse dovoleny dvě otázky.Čekala jsem 12.min.Přede mnou byla jedna tazatelka,během 2.min.hotová.Já čekala dál snad na to,až se chytí další vůl a měli z koho tahat peníze ABY NESEDĚLI ZADARMO.P.Danici vyslovuji velký dík za odpovědi nic neříkající,ale vím,že jsou diamantové děti.Zároveň zato,že se sníží svoji účasti v programu,kdy lidé opravdu pořebuji radu a Ezo je sprostě oškube a zneužije.Mne stálo to téměř nic 18.min*70kč= cca 1 300,–kč..S vysokoškolským vzděláním se můžete stydět,že se snižujete za mrzký peníz k podvodům.Kdyby jste jen tušila koho se Vám to povedlo nečestně obrat o 1 300,–Nakonec místo 2.odpovědi mě nazvala MARII.Víte , vesmír,Bůh je spravedlivý a Země je kulatá.Já česnečku 14.dní jíst dokážu,vám to půjde jednou hůř!!O celé réžii se zmíňovat nebudu,z té je mi na blití.Ale Vy paní Danico neříkejte,že o tom nic nevíte a není to vaše věc.Kde je vaše intuice??Jste napojena na réžii headsetem.Přemýšlím o zmedializování ,možná i k ostřejšímu kroku žaloby.Celou zbytečnou čekací dobu i s opdovědí lze dneska zcela lehce zaznamenat.Jednou to někdo udělat musí§!!
Tak volat tam 2× za sebou to už je fakt blbost
Radši bych si za ty prachy došla na hodinu k věštkyni ![]()
Děkuji všem za hodnoceni hodné opilce vycházejícího nad ránem ze 4.cenové skupiny s 3 promilemi v žile.Moc málo víš o životě a stavu lidí,kteří se dostanou do nesnází.Až vystřizlivíš a dorosteš pochopíš,že né každý je schopen zajít za věštkyni .Přesto se s ním život nemazlí a problémy jsou pro něj o to těžší.Choď s očima otevřenýma a vnímej život kolem.Pošlu ti drobné,abys rychle vyrostl/a a nějakým způsobem nabyl určité úrovně,která dělá člověka člověkem.Ale mohu slíbit,že jsem vyléčená z EZO TV navždy.
![]()
slunecnice10 píše:
Děkuji všem za hodnoceni hodné opilce vycházejícího nad ránem ze 4.cenové skupiny s 3 promilemi v žile.Moc málo víš o životě a stavu lidí,kteří se dostanou do nesnází.Až vystřizlivíš a dorosteš pochopíš,že né každý je schopen zajít za věštkyni .Přesto se s ním život nemazlí a problémy jsou pro něj o to těžší.Choď s očima otevřenýma a vnímej život kolem.Pošlu ti drobné,abys rychle vyrostl/a a nějakým způsobem nabyl určité úrovně,která dělá člověka člověkem.Ale mohu slíbit,že jsem vyléčená z EZO TV navždy.![]()
![]()
Amen
děkuji za zlepšení nálady ![]()
Jj, ten ghghgh byl sprostý jak dlaždič, tak ho smazali
A samozřejmě nezaregistrovaný, nejspíš nějaký puberták.
Tak to jsme na tom podobně a je mi Vás líto, i když já naletěla stejně. Již jsem to tu psala. Celá ta srandička s EZO mně stála celkem 3000. Ale na druhou stranu-je to dobré vystřízlivění. Lidé, kteří se v EZO prezentují zřejmě nejsou tak opravdoví a s vyvinutou intuicí, ale mají vyvinuté peněženky-stejně jako naše vláda a spol. Nu ryba vždy smrdí od hlavy.Spíše je lepší hledat ezoterickou literaturu, která člověku mnohé objasní a naučí ho dívat se i na své problémy z jiného úhlu. Vše je v našem myšlení, ale někdy si člověk myslí, že ti šejdíři mohou poradit-nemohou, neznají nás a my jsme jim prostě naletěli. Jen by bylo třeba na to více masově upozornit. V případě potřeby jsem k dispozici jako další svědek. Ja to už řešila i přes TV Barrandov. Ti to předali té firmě. Volali mi na tf. , který jsem dos tížnosti uvedla. Ale lžou, nabízeli mi jiného věštce, já vak odmítla, nechci mít s touto produkcí nic společného.
![]()
taky mě poslouchání moudra v telefonu přišlo na 420 kč, podvodníci…můžete vyhrát 3000kč…nikdo nezná slovo…volejte, no táááák.....hm tak člověk zavolá a zjistí , že se před ním nachytalo pár desítek stejně hloupých lidí , kteří taktéž budou muset zaplatit za debility kvákané nějakou buchtou do telefonu, I am stupid!!!! Jediné co nepochopím a zdá se mi to jako podvodné je.....že stejnou částku platíte za čekání na hovor.....a za samotný hovor s věštkyní, leda na tom by se dala stavět nějaká obrana…možná
…protože v této zemi je dovoleno téměř vše ![]()
Lidičky, jste vážně hloupí. Vydělávat se musí, kdyby to bylo za normální sazbu, tak by nic takového ani být nemohlo - z něčeho ta společnost žít musí, a je dobře, že tahle služba pro nás je.
Jinak mám zkušenosti s Alešem - je moc dobrý, občas pro mě mluví cizím jazykem, ale je vidět, že to v sobě má. Dále, komu bych zavolal je Anie - nejlepší kartářka a terapeutka a Kranti je taky dobrá, a Alenka Pastelka - to je jasné - fakt profeionálka.
Jinak z Primy mám osobní zkušenost s pí. Demeterovou - a ta je pro mě největší pravou kartářkou. Věděla celou mojí minulost, jako kdyby prožívala můj život, to samé u mé maminky. Věděla všechno, i přítomnost a budoucnost se ji do 2 let splnila taky, snad opravdu 100% jejího výkladu - výklad jsem si nahral na mobil při osobním setkání, a není tam nic, v čem by neměla pravdu.
Jak třeba mohla vědět, že sem měl v dětství úraz, že mě zachránili opravdu za 5 12, a že sem málem umřel, a že moje maminka moc trpěla. Řekla mi celý dětství, jak to rodiče měli mezi sebou, věděla, že moje žena potratila dvojčata, a že máme spolu 2 děti - jak to mohla vědět?
PODOTÝKÁM, že sem neřekl ani SLOVO. Přišel jsem, řekla mi mlčte, já začnu od Minulosti - a už jela od minulosti až do budoucnosti, a neřekl sem ani slovo, vše věděla. Takže já vím, komu se mám svěřit. Chce si to najít opravdu JEDNU kartářku, a přesvědčit, že je to ta pravá a k ní chodit, nebo i telefonovat. Je opravdu jedno, jestli je to po telefonu nebo ne, opravdu se tak stane.
Ezo.Tv neberu jako podvod. STĚŽUJETE SI, že nabízí soutěž na 3,500,– Kč, ale že oni si vydělají mnohonásobně více - no to je snad jasné, ne? Kdyby měli prodělávat, tak by ani nemohli fungovat. Bože lidi, co je logika. Fakt se nad sebou zamyslete.