Fat killer

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dendaska
Povídálka 21 příspěvků 24.11.18 16:21
Fat killer

Ahoj holky, prosím nezkoušely jste při cvičení užívat Fat killer od Ladylab? Pomohlo Vám to při hubnutí? Díky za zkušenosti.

Reakce:

kam2
Závislačka 3486 příspěvků 24.11.18 16:59

Jediný doplněk stravy, do kterého má smysl investovat pokud ses rozhodla zařadit nějakou fyzickou aktivitu je protein a bcaa. Ostatní je dle mého zbytečnost a vyhozené peníze.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1883 příspěvků 24.11.18 17:03

Všechny doplňky jsou naprd, důležitá je strava. Jo, pokud chceš závodit a stát na mole, tak si pak klidně sypej co chceš, ale jinak to opravdu nemá význam :lol: max placebo efekt. Při vhodném pohybu a vyvážené stravě tělo žádnou „podporu“ nepotřebuje.

Dendaska
Povídálka 21 příspěvků 24.11.18 20:00

Cvičit chodím 2-5× týdně. Jak kdy mi to vyjde. Stravu se snažím taky hlídat. Snažím se jíst vyváženě, žádné diety. Dnes jsem narazila náhodou na tento výrobek a zaujal mě. Tak jsem chtěla jen názory, těch co užívaly. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >