Fitko, cvičení - Praha (Prosek, Letňany, Kobylisy)

8647
30.1.11 19:40

Fitko, cvičení -Praha Prosek, Letnany, Kobylisy

Vozím na jedno půldne v týdnu dceru k tchýni,mám pro sebe zhruba 3-4h,zatím jsem spíš strávila v nákupním centru :oops: ,ale ráda bych volný čas využila ke cvičení.Ale pohybuju se v lokalitě,kde to moc neznám :roll:
Tchýn bydlí v Dáblicích. Takže hledám nějaké zařízení v oblasti Proseka,Letnan,Kobylis..
Chodila bych klidně do fitka,či na nějakou studiovou aerobní hodinu,ale někam,kam chodí lidi i dopoledne,a hlavně ženský-hlavně posilovna,abych se tam cítila normálně :-)
Tak kdybyste někdo o něčem takovém věděl,budu ráda za typy :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
rencin
30.1.11 19:44

Neni to sice Prosek ani Letnany, ale na Cernym moste vedle Ikei tam, co je kino, je Holmes Place. Studiove hodiny jsou prima, i posilovna, je tam bazen.
Z Dablic jsi tam za ctvrt hodky (teda autem).

• Citovat
  • Nahlásit
16460
30.1.11 19:49

Na Proseku je Fitness Regina , já tam chodím na spinning, ale je tam i posilovna a aerobic, mrkni na jejich web. Je to docela příjemné prostředí, celkem malé, ale takové „normální“… :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8647
30.1.11 20:13

Holmes Place znám,ale to je pro mě zbytečně z ruky,v podstatě zpátky,jako bych jela domů :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
31.1.11 20:29

Ahoj,
na pomezí Proseka a Letňan je Centrum volného času Praha 9 (cvcpraha9.cz), kde pořádají cvičení a v pátek dopolko i s hlídáním dětí. Tak zkus kouknout na jejich web, třeba se Ti to bude líbit. Já jsem tam se cvíčem spokojená. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
helouch
19.6.11 22:48

Fitko Prosek

mezi Střížkovem a Prosekem je otevřené nové fitko Expreska, je to jen pro ženské, tak to zkus tam.

• Citovat
  • Nahlásit
xilofon
4.1.12 16:51

tohle ti pomjuze

Pokud jeste hleas, coz uz asi ne :-) tak tady je docela slusnej vyhledavac fitek…

• Citovat
  • Nahlásit
91
9.8.18 11:05

Parťák na cvičení

Ahoj, hledám parťačku na cvičení, inline, kolo.. cokoliv.. jsem 22tt nejlépe Čakovice, Letňany, Prosek, Kbely.. :-) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
9.8.18 11:33

@Makyna90 Ahoj, tato diskuze je už dost stará, zkus oslovit maminky ze skupin z těchto částí Prahy. Tady je z Letňan a tady velká skupina z Prahy 9.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat